LGBT propaganda naberá na obrátkach XV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XV. 620 330 Mr Hyde

Farma má 15. sériu a my práve vydávame 15. časť nášho najobľúbenejšieho seriálu. Prajeme Vám príjemné čítanie, aj keď z väčšiny vecí v článku je skôr normálnemu človeku na vracanie.

Novým farmárom 15. série je aj extravagantný Daniel

Hospodár Martin v šoku: Daniel si na Farmu prepašoval obrovský drevený VIBRÁTOR.

Detaily: Daniel si na Farmu prepašoval obrovský drevený VIBRÁTOR (pluska.sk)

Dámske plavky predvádza MUŽ: Nenahradíte nás, odkazujú zákazníčky známej značke

Obľúbená značka postavila do pozoru nejednu ženu. Adidas totiž uverejnil plavky, ktoré strihovo sedia do dámskej kolekcie. No prezentuje ich mladík.

Nové jednodielne plavky vyvolali na internete veľkú vlnu kontroverzie a nevôle. Športová značka Adidas vytvorila kolekciu s názvom Pride 2023. Tú na seba obliekol mužský model. Informuje o tom Independent.

V Kalifornii sa pripravuje legislatíva…

V Kalifornii sa pripravuje legislatíva, ktorá by od sudcov v prípadoch starostlivosti o dieťa vyžadovala, aby zvážili, či rodičia podporujú „rodovú identitu“ dieťaťa.

Senát štátu Kalifornia schválil zákon o odstránení rodičov zo starostlivosti o ich vlastné deti, ak namietajú proti lekárskym zákrokom (blokátory puberty, kastrácia, etc..) svojho dieťaťa.
Senátori drvivou väčšinou hlasovali za návrh zákona, ktorý bude rodičov klasifikovať ako zneužívateľov detí, ak nepotvrdia „rodovú identitu“ svojho dieťaťa.

Zákon AB 957, ktorého spoluautormi sú senátori za demokratov Scott Wiener (homo) a Lori Wilson (matka „trans-syna“), sa teraz chystá zamieriť k stolu guvernéra Gavina Newsoma a očakáva sa, že ho podpíše do zákona. Zákon sa použije počas prípadov starostlivosti o dieťa medzi rodičmi na povzbudenie súdov, aby sa postavili na stranu rodiča, ktorý potvrdí „rodovú identitu“ dieťaťa, a potrestajú rodiča, ktorý odmietne previesť svoje dieťa.

Zdroj: California Seeks to Factor Gender Identity in Custody (advocate.com)

Vučič sa nepodriadil organizátorom sprievodu homosexuálov a odmietol vyvesiť ich vlajku

Zástupcovia LGBT komunity sa chystali kaziť výhľad na sídlo srbského prezidenta. Trvali na vyvesení tejto pochybnej dekorácie ako na geste tolerancie zo strany Vučiča.

„Dostal som list, že musím vyvesiť vlajku LGBT. Stálo v ňom: ‚Odpovedzte naliehavo, či ste vlajku vyvesil. Nevyvesil som ju – no a čo? Urobil som snáď niekedy niečo proti ich právam? Nikdy,“ vyhlásil Vučič.

Používatelia internetu si všimli zvláštnu zhodu okolností

Krajiny, ktoré sú vyzbrojené útočnou puškou Kalašnikov.

A krajiny, kde sú homosexuálne manželstvá legalizované.

Nemecko: Afganci napadli účastníkov LGBTQI sprievodu, jedného ťažko zranili

V posledných rokoch stále častejšie dochádza k tomu, k čomu skôr či neskôr dôjsť muselo a čo v nasledujúcich rokoch dozaista výrazne naberie na obrátkach: do Európy dovezení moslimovia útočia na rôzne LGBTQ.

Posledné asi tri roky sú už pravidelne hlásené útoky na účastníkov rôznych sprievodov, aj keď zatiaľ nejde o masovejšie útoky.

Detaily: https://www.bild.de/regional/sachsen-anhalt/sachsen-anhalt-news/christopher-street-day-csd-in-halle-teilnehmer-von-pruegel-mob-schwer-verletzt-85360576.bild.html

ANDREJ SEKERA sa vyjadril a medzitým povedal aj toto.

Zdroj: https://sportnet.sme.sk/spravy/hokej-andrej-sekera-rozhovor-rok-po-ukonceni-kariery/

Kultúra vojna v Berlíne

Berlínsky LGBT klub nechce ubytovňu migrantov cez ulicu, bojí sa útokov moslimov

Proti vzniku novej ubytovne migrantov oproti berlínskemu LGBT klubu Die Busche sa rázne postavila jeho majiteľka. Obrátila sa priamo na starostu mesta s tým, že za vzrastajúcim počtom útokov proti ľuďom z queer komunity v nemeckej metropole stoja prevažne migranti z moslimského prostredia. Kvôli zvýšenému nebezpečenstvu vraj zvažuje, že svoj podnik po takmer štyridsiatich rokoch zavrie.

Detaily: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-berlinsky-lgbt-klub-nechce-ubytovnu-migrantu-pres-ulici-boji-se-utoku-muslimu-40443188?s=08

Prezidentka citlivo vníma ALE NECHÁPE

Prezidentku mrzí, že ani nie rok od teroristického útoku na Zámockej sú LGBTI+ ľudia vystavení útokom. „Mrzí ma, že ľudia z tejto komunity si museli vypočuť, že sú spojení s nejakým typom hrozby,“ povedala Zuzana Čaputová v reakcii na výroky predsedu KDH Milana Majerského.

Nerozumie ani výrokom o tom, že hrozbou je nejaká LGBTI+ ideológia. „Nechce sa mi naskočiť na rétoriku, že je tu nejaká ideológia podobná fašizmu,“ uviedla. Vyjadrila tiež nádej, že cieľom Majerského či Milana Krajniaka nebolo LGBTI+ ľudí raniť.

Francúzsky gynekológ bol obvinený z transfóbie, lebo odmietol vyšetriť muža

Vo Francúzsku odmietol gynekológ vyšetriť transexuála so slovami, že nevie vyšetrovať mužov. Teraz zažíva šikanu na sociálnych sieťach a chcú naňho podať žalobu za odmietnutie lekárskej starostlivosti. Koncom augusta používateľ internetu zverejnil na internete negatívny názor na gynekológa pracujúceho v tomto medicínskom centre. Vyčíta mu, že odmietol poskytnúť lekárske služby transexuálovi.

Odpoveď gynekológa neprijala francúzska LGBT komunita. Jeho komentár šokoval sociálne siete a združenie Stop homofóbii. „Nejde len o nedostatok taktu. Existuje mnoho spôsobov, ako odkázať týchto ľudí na niekoho, kto je oveľa kvalifikovanejší na riešenie takýchto problémov. Podľa nás je to diskriminačné a transfóbne.“ napísali.

V Maďarsku musia tehotné ženy pred potratom počúvať vitálne funkcie plodu a tlkot jeho srdca.

Toto opatrenie je zamerané na zníženie počtu interrupcií z dôvodu uvedomenia si hodnoty dieťaťa zo strany matky.

Toto síce nesúvisí priamo s chorou LGBT propagandou, ale aj tak sme to sem zaradili.

Pani Zuzana sa bola včera vyvenčiť. Na premiére filmu. Uhádli by ste o čom bol ?

Dokumentárny film Sone G. Lutherovej „Šťastný človek ( https://www.teraz.sk/import/film-stastny-clovek-rozprava-pribe/740737-clanok.html )“ je o láske, rodine a premene.
Príbeh česko-slovenskej rodiny, v ktorej jeden z rodičov prechádza tranzíciou (to je ten/tá/to v takom žltom tričku).
Film je aktuálne v kinách, môžete si ho pozrieť. Susanu tam ale už nestretnete.