Otvorený list pre prezidentku! Trpezlivosť dochádza aj športovcom

Otvorený list pre prezidentku! Trpezlivosť dochádza aj športovcom

Otvorený list pre prezidentku! Trpezlivosť dochádza aj športovcom 620 330 Mr Hyde

Aktuálna situácia na Slovensku v súvislosti s nelegálnou migráciou dvíha žlč väčšine Slovákov. Mnoho politikov to označilo ako priame zlyhanie prezidentky a jej úradníckej vlády a  samozrejme aj vedenia polície. Trpezlivosť dochádza bežným občanom, starostom, hercom a aj vrcholovým športovcom. Strach a neistota rastie.

List prinášame v plnom znení.

Zuza Čapútová.
Môžeš nám všetkým povedať čo tam robíš? Dvihni sa z gauča, prestaň sa váľať po koberci a začni robiť svoju prácu. Na čo ešte čakáš? Kým tu bude pol milióna migrantov vrátane celej bandy teroristov a ľudia nebudú vychádzať zo svojich domovov, lebo sa budú báť o holý život?
Je tvojou povinnosťou z pozície úradu ktorý zastávaš v prvom rade chrániť občanov Slovenskej republiky. Rozumieš tomu, alebo ti treba aj obrázok nakresliť? Si vrchný veliteľ ozbrojených síl, vieš čo to znamená? Prečo armáda nechráni naše hranice, keď to nerobí polícia?
Denne tu prúdia stovky ľudí a nelegálny prevádzači si len plnia vrecká? Nemáš z toho nelegálneho obchodu náhodou aj nejakú províziu? Preto iba sedíš na svojom zadku a pozeráš ako sa menia čísielka na tvojom účte?
Môžeš nám vysvetliť čo robí tvoje mončiči Hamran? Prečo ešte zastáva funkciu prezidenta policajného zboru? Prečo polícia Slovenskej republiky nerobí svoju prácu? Prečo sa len slepo prizerajú a bezmocne sa hrajú na autobusárov plných migrantov?
Keď bolo potrebné stiahnuť neželaného ministra vnútra, lebo nechcel tolerovať krytie tvojich skorumpovaných policajtov vtedy si vedela konať. Chrániť svojich prisluhovačov vieš, tak to začni robiť aj pri ochrane našej vlasti a ľudí, ktorých chrániť je tvojou psou povinnosťou! Čo tam robí Ódor, premiér a zároveň minister vnútra? Nás vaše tupé reči plné fráz bez obsahu vôbec nezaujímajú. Začnite konečne niečo robiť!!!
Môžeš nám vysvetliť za čo berieš plat 16 976 € mesačne? Máš predsa nejakú zodpovednosť, či sa mýlim? Či to náhodou nebude tak, že ty vlastne konať ani nemôžeš? Či to nebude tým, že tvoje vymenovanie bolo nezákonné a ty sedíš na nesprávnej stoličke a si len súčasť organizovanej zločineckej skupiny, ktorá má za úlohu rozvrat Slovenskej Republiky? Tomuto nasvedčuje úplne všetko čo robíš aj nerobíš !!!
My občania Slovenskej Republiky toho máme akurát plné zuby a ty to dobre vieš! Vieš, že si stratila akúkoľvek podporu. Stratila si zároveň aj úctu, ako žena, matka aj človek. Si obyčajná kopa nešťastia, čo sa nemôže pozrieť ani do zrkadla, lebo by sa hneď rozpadlo na tisíce kúskov. Ale toto všetko je tvoja hanba a nie naša. Tak sprav čo treba, alebo okamžite odstúp a utekaj kade ľahšie.
Keď daňový podvodník Kiska dokonal v úrade prezidenta, všetci sme si mysleli, že to už horšie nemôže byť, ale veľmi sme sa mýlili. Prišiel Soroš, zaplatil, podplati, kúpil a nakoniec si tam kde si. Človek bez základných morálnych hodnôt sedí v prezidentskom paláci. Ale my ťa tam nechceme, nerozumieš tomu? Vravím to znovu, nechceš to robiť, nevieš to robiť tak to nerob.
Vlastne ty si to pochopila keď si ohlásila, že kandidovať už nebudeš. Vieš veľmi dobre, že tvoja podpora u občanov Slovenskej republiky je menej ako tlak v pneumatikách na traktore. Teraz už len dokonať dielo skazy a odletieť na inú planétu. Takýto je tvoj plán?
Od kedy si tam, nič iné nerobíš len rozdeľuješ. Začalo to falošnou pandémiou a skončilo vojnou na Ukrajine a teraz chceš zamoriť Slovensko nelegálnymi zločincami z celého sveta. Do dnes nezabudnem keď som videl tvoj prejav v ktorom si praješ aby táto krajina bola krajinou, kde sa ľudia nebudú báť umierať, dodnes nezabudnem ako si vravela, že nerozumieš týmto ľudom, dodnes nezabudnem ako si robila propagandu na vakcínu, ktorá zabila tisíce ľudí a ďalším stovkám tisíc zničila zdravie.
Zničila si a zapredala našu rodnú zem. Spolu so svojou bandou prisluhovačov ste rozdelili spoločnosť. Ľudia tu zbytočne umierajú, počítajú centy aby zaplatili predražené účty za energie, jedia suché rožky z kontaminovanej ukrajinskej múky a ty sa vyvážaš na limuzíne a riešiš to aby tvoja garderóba bola v súlade s najnovším módnym trendom.
Keď ti praskajú šaty, lebo nemáš ani toľko sebareflexie, aby si natiahla na seba správnu veľkosť ako môžeme očakávať, že si uvedomíš aké zlo, nešťastie a nebezpečenstvo predstavuješ pre našu zem?
Miesto toho aby si sa starala o zdravie, bezpečnosť Slovákov ťa zaujímajú iba dúhové problémy dúhových magorov. Ale my to tu nechceme a lezie nám to na nervy. Všetky tieto poruchy sú choroby a treba ich liečiť a nie oslavovať.

Už naozaj stačilo!

My chceme vychovávať naše deti v zdravej spoločnosti, kde sú len dve pohlavia a nie v spoločnosti, kde sa úchyláci a pošahanci povyšujú nad ostatných. Keď na to začneme upozorňovať tak nás podplatené médiá cenzúrujú, alebo šikanujú.
Chorí ľudia patria do blázinca a zločinci do basy. Viem, že sa nevieš rozdvojiť, ale my ti už niečo vyberieme!
A na záver len toľko Zuza Čapútová. Toto je naša rodná vlasť a nie je na predaj! Tak sa zober a utekaj kade ľahšie!!!
Štefan Havlík (majster sveta v kulturistike)