Moderátor CNN Chris Cuomo ako ho nepoznáme

Moderátor CNN Chris Cuomo ako ho nepoznáme

Moderátor CNN Chris Cuomo ako ho nepoznáme 620 330 Doktor

Moderátor CNN Chris Cuomo sa stáva antivaxxerom a podáva správy o poškodení vakcínou.

Bývalý moderátor spravodajstva CNN Chris Cuomo sa zrazu stal antivakcinačným aktivistom. V epizóde News Nation Cuomo hovoril o svojom očkovaní v rozhovore so zdravotníkom, ktorý bol tiež vážne poskodený vakcínou proti koronavírusu. Toto je prvýkrát, čo Cuomo verejne hovorí o svojom pokračujúcom očkovaní.

V šou sa Cuomo opísal ako „chorý“ z vakcíny a podstúpil rozsiahly krvný test, aby zistil, čo mu je. Toto je šokujúce priznanie, najmä preto, že vo svojej šou marginalizoval „antivaxxerov“ a predpokladal, že si nezaslúžia žiť alebo nemajú v spoločnosti žiadne základné práva.

Cuomo urobil rozhovor so zdravotníkom Seanom Barcavageom, ktorý bol uvedený v nedávnom článku New York Times o poškodení vakcínou. Úvod Cuoma: „ Vieme, že vakcíny môžu mať neúmyselné následky, známe tiež ako vedľajšie účinky, ale nikto o nich v skutočnosti nehovorí, pretože sa príliš bojí redakcií. Chcú len, aby to zmizlo. Problém je však v tom, že ľudia ako Sean a ja a milióny ďalších, ktorí majú stále zvláštne problémy s krvným obrazom, životmi a emóciami, neustupujú.“

Toto je ten istý Chris Cuomo, ktorý obhajoval lockdowny, fyzické obmedzenia a povinné očkovanie, opakujúc príbehy, ktoré boli použité na manipuláciu a ubližovanie miliónom ľudí.

Obzvlášť pikantné: Jeho brat, bývalý guvernér štátu New York Andrew Cuomo, bol nielen zapletený do obvinení zo sexuálneho zneužívania, ale nariadil aj politiku (a snažil sa zakryť dôsledky týchto politík ), ktorá viedla k úmrtiam starších ľudí v ošetrovateľskývch domovoch a viedla k masovým lekárskym omylom v nemocniciach v New Yorku.

Rovnako ako sa snažil kryť svojho brata Andrewa uprostred obvinení zo sexuálneho zneužívania (a neskôr ho za to vyhodili zo CNN), Chris Cuomo využil svoj propagandistický slot CNN na odsúdenie vládneho nezákonného nátlaku na vakcíny, cenzúry a… na zakrytie všetky ostatné porušenia ľudských práv spáchané v mene „bezpečnosti“.

CNN ignorovala milióny zranení spôsobených očkovaním, ktoré sú výsledkom globálnej očkovacej agendy, ktorá využíva mediálne bábky ako Cuomo na propagáciu bioterorizmu, porušovanie ľudských práv a presadzovanie smrtiacich experimentov s biologickými zbraňami maskovanými ako vakcíny.

Cuomo chce vypočuť viac ľudí poskodeniami spôsobenými očkovaním

Chrisov brat Andrew, ohrdnutý bývalý guvernér New Yorku, šíril lži o vakcíne ako takmer všetci vládnuci politici a tvrdil, že „neočkovaní“ nejakým spôsobom šíria infekcie a zabíjajú starých ľudí. „Možno pôjdete domov, pobozkáte svoju babičku a nakoniec ju zabijete,“ povedal predtým, ako zaviedol sériu požiadaviek na očkovanie a pasových systémov, ktoré obmedzovali a vylučovali nevinných ľudí. Jeho brat Chris Cuomo zosilnil jeho posolstvá v správach na CNN a v tichosti sledoval, ako sa ľuďom hromadne ubližuje.

Existujú milióny ľudí, ktorí utrpeli, zomreli alebo stále trpia poškodeniami spôsobenými očkovaním COVID-19. Článok NYT, ktorý predchádzal tomuto rozhovoru, bol neúprimný tým, že spomenul iba „tisíce“ ľudí poškodených vakcínami proti COVID-19. Právnici museli podať žaloby, aby získali vládne údaje o zraneniach spôsobených očkovaním proti koronavírusu, a údaje ukazujú, že poškodené boli desiatky miliónov ľudí – nielen tisíce.

Zdroj: https://tkp.at/2024/05/09/cnn-moderator-chris-cuomo-wird-zum-impfgegner-und-berichtet-ueber-seinen-impfschaden/