Roman Martiška: KOHO ZABIL PELLEGRINI?

Roman Martiška: KOHO ZABIL PELLEGRINI?

Roman Martiška: KOHO ZABIL PELLEGRINI? 620 330 Mr Hyde

Attila Végh v posledných týždňoch zažíva to, čo väčšina Slovákov zažívala počas predošlých troch vlád. Végh je potrestaný za politickú nekorektnosť voči “svojej” bubline, nikdy sa ho nepýtali na jeho politický názor, stačilo, že je milým príslušníkom maďarskej menšiny, ktorý Slovákov baví svojou prapodivnou slovnou výbavou.

Vulgarizmy v jeho slovníku boli považované za jeho prirodzenosť, ktorá nikoho nepoburovala. Keď, ale odkázal, aby mu “oblízali vajcá” fanúšikovia “gadža, ktorého ani nepozná” už nejde o milo úprimného zápasníka MMA, ale podporovateľa nepriateľa, čo sa dnes ani v šoubiznise neodpúšťa.

Végha pre jeho milý slovník, ktorý ho charakterizuje, pre ktorý je hviezdou odstrihli od príjmov spoločnosti Renault, Pierre Baguette, posledný je Corgoň, teda Heineken, z ktorých na priamo to povedala jedine zástupkyňa Renaultu, ktorá otvorene priznala, že je to pre podporu budúceho prezidenta Petra Pellegriniho v kampani.

Koho zabil Pellegrini? Čudná a veľmi negatívna otázka z titulku má svoje opodstatnenie, totiž menovaným firmám neprekážala fotografia Végha s mafiánom Mikulášom Černákom, ktorý sa priznal k 16 vraždám. Áno, je pravdou, že Végh bol v base na besede, ale s úsmevom na perách a držaním sa za rameno s Černákom to už predsa len bolo niečo navyše, napriek tomu firmy s ním spoluprácu podpísali.

Koho teda ten Pellegrini zabil? Nikoho, len si dovolil zvíťaziť v demokratických voľbách, a to sa dnes v demokratickej Slovenskej republike neodpúšťa a nezabúda sa na to!

Zdroj: FB profil Roman Martiška