Prečo ísť voliť v druhom kole prezidentských volieb

Prečo ísť voliť v druhom kole prezidentských volieb

Prečo ísť voliť v druhom kole prezidentských volieb 620 330 Doktor

Pracujme s predpokladom, že progresívci mobilizovali maximum možných Korčokových voličov. Každý dodatočný hlas v druhom kole bude pravdepodobne proti-Korčokovský. To znamená, že každý hlas navyše je hlas proti tomuto hadovi. Preto má zmysel ísť v druhom kole k prezidentským voľbám.

Prečo by ste mali? Pokúsime sa Vás motivovať niekoľkými bodmi:

  • Ak nechcete aby Dírer ďalších 15 nedieľ vyškerene poúčal rusofilov a dezolátov o tom, že predsa len dobro zvíťazilo, príďte voliť.
  • Ak sa vám bridí pohľad na úlisných progresívnych falošných pózerov s čiernymi okuliarovými rámami a spuchnutými ksichtami alá Stanke, Vášaryová, alebo Koščová, príďte ich nasrať voľbou v druhom kole. Umelecká klika, sorošovci, mimovládky, títo všetci by mohli zhasnúť ako Velorex so zadrbanými sviečkami.
  • Ak nechcete pozerať na vytešený upotený Kiskov výraz, keď mu Korčok udeľuje amnestiu po jeho odsúdení za daňové podvody, príď voliť v druhom kole. Čurilovci, Lipšic a prasačí fejs Kubina si asi tiež vsadila na amnestiu za svoje aktivity.
  • Ak nechcete vidieť vyrehotané ksichty vojnových štváčov a zločincov, ako Naď, Dzurinda, Miklóš, Šimečkovci, skúste im to prekaziť. Polnočné občerstvenie v štabe u Korčoka pri vyhlasovaní výsledkov môže byť sprevádzané ich kyslymi výrazmi.
  • Ani opilecké tanečky Cigánikovej, sprevádzané priteplenými múdrostami obuvníka Gröhlinga nie sú veľmi želané.

Vašou motiváciou ísť voliť by mohol byť odutý ksicht Vojany Pičutovej, ktorá by rada odovzdala kľúče od dúhového osvetlenia na prezidentskom paláci.

A nakoniec, ak sa vám pozdával škrekot a kvílenie mainstreamovej stoky po parlamentných voľbách, máte tú pravú motiváciu ísť voliť v druhom kole prezidentských volieb.

Prepotentné zlátaniny Šimečku st., Leška, Hríba, Budaja a iných prezlečených komunistov a cenzorov by mohli dostať načas KO.

Ale ak chcete aby si Slovenskom v EÚ vytierali zadok, potom, čo si Ivan atrahuje právomoci v zahraničnej politike a dvihne ruku za čokoľvek, tak ostaňte doma. Korčoka potľapkajú priatelsky po ramene a hodia mu nejakú kosť.

A kedy vlastne odídu všetci tí, ktorí ostentatívne odchádzali po parlamentných voľbách? Po prezidentských volbach, alebo až po voľbách do Europarlamentu? Či nikdy?!

Ak v sobotu nabehnete do volebnej miestnosti a pri krúžkovaní dáte virtuálneho fakera Ivanovi, trápnym show na námestiach a rovnako aj angažovaným umelcom, spravíte niečo prospešné pre Slovensko.

Držme si palce Slovenko!