Roman Martiška: BLÁZON TLAČÍ SVOJHO SLUHU DO PALÁCA

Roman Martiška: BLÁZON TLAČÍ SVOJHO SLUHU DO PALÁCA

Roman Martiška: BLÁZON TLAČÍ SVOJHO SLUHU DO PALÁCA 620 330 Mr Hyde

Majetky kamarátov a príbuzných odhaľuje bezdomovec, ktorý všetku svoju špinu hodil na plecia vlastnej matky a chrbát manželky, z ktorej urobil bielu kobylu!

Ivanovi Korčokovi sa oplatilo slúžiť bezdomovcovi a duševnému mrzákovi, ktorý v čase najväčších psychiatrických stavov robil tlačovky pred terapeutickým plyšovým medveďom.

Vtedy, keď tento blázon potreboval kryť chrbát a plniť si mokré sny, tak Korčok ochotne bez reptania podporoval každý nezmysel. Dnes sa táto služba ukazuje ako tá najlepšia v celej kariére slúženia politikom pri moci, okrem blázna podporuje ešte bicyklista, ale ten špinavú robotu za neho neodrobí!

Chrbát momentálne potrebuje kryť Korčok, ktorý chce byť prezidentom, ale jeho jedinou myšlienkou je „nemôžu mať všetko“ a okuliare na nose, okrem arogancie neponúka nič viac, a tak prichádza na pomoc blázon, ktorému tri roky verne slúžil, aby mu do Paláca pomohol!

Blázon, ktorý je oficiálne bezdomovec, lebo všetok svoj majetok napísal na manželku, odhaľuje majetky kamarátov a príbuzných protikandidáta svojho niekdajšieho verného sluhu Ivana.

Špinavej kampani má Korčok síce plné ústa, ale v žumpe sa hýbe najmä jeho časť publika a podporovateľov, dokonca až tak, že im vhod padli aj eskapády psychiatrického pacienta, ktorý má po nesprávnom užití liekov stavy počas, ktorých vidí cudzie majetky.

Už sme tu mali účty na Belize, vilu v Cannes a teraz dom kamaráta. Čo z predchádzajúcich výstupov blázna bola pravda? Čo všetko vlastní bláznova manželka? A keď už sme v prezidentskej kampani a vieme, čo vlastnia blízki protikandidáta, tak aké sú majetky rodiny Ivana Korčoka? Čo vlastní manželka a jeho synovia?

Alebo v jeho prípade akceptujeme, že rodina sa do kampane neťahá? Lebo veriť, trojročnej službe bláznovi zadarmo je mimoriadne ťažké!

Zdroj: FB profil Roman Martiška