Zlyhal Covid Psyop?

Zlyhal Covid Psyop?

Zlyhal Covid Psyop? 620 330 Doktor

Ako všetci viete, nie som z tých, ktorí veria, že sa sa fázy príliv obracajú. Ale veľa ľudí tomu verí. Uvádzajú mnohé víťazstvá na súde, na uliciach, s rodinou a priateľmi.

Skutočnosť, že program nevyslal druhú vlnu propagandy hrôzy a strachu, tiež dosť hovorív ich prospech. Kde je ďalšia pandémia? Čo sa stalo s diabolským nekonečným množstvom mutácií Covidu, Čo sa stalo s opičím kiahňami? Čo sa stalo s chorobou X?

Áno, toto všetko sa stále môže stať, ale zdá sa, že bolo viac falošných štartov – štartov, ktoré nikam neviedli. Ale ak áno, mysleli by ste si, že by ich tam nedali, len aby nepokračovali? Bolo to dosť zvláštne, ako elektrická búrka, ktorú vidíte na obzore s hrozivými údermi bleskov, ale nikdy sa nepriblíži natoľko, aby si vyžadovala zatvorenie dverí do pivnice.

A čo CBDC? A digitálne identifikátory? Počujete o nich veľa, ale nič konkrétne sa nedeje na ich implementáciu. Deje sa to aj na iných miestach? Austrália? Nemecko? Spojené kráľovstvo? Samozrejme, veľa sa o tom hovorí na YouTube a v alternatívnych médiách. Veľa hovoriacich hláv, ale ako sa to blíži? Vlastne sa tým nebudem zaoberať, nepochybujem, že toto všetko príde, ale bol drak zranený? Aspoň trochu? Bol tento pochod do zabudnutia spomalený?

Možno neexistuje žiadne zranenie hlavného svetovládcu šmejdmi, ktorí sa hlásia k moci. Hoci aj tá posvätná organizácia mohla utrpieť poškodenie granátmi. Nebol DAVOS všetko, čo minulý rok očakávali? Nedošlo k nejakému celkom zjavnému úderu bičom od niektorého z vodcov v ich malom klube? Čo poviete na OSN a cirkus „trvalo udržateľného rozvoja“? Ako to ide?

Každopádne odbočujem. Hoci zdravie svetovej agendy, vrátane všetkých týchto projektov, ktoré spomínam, sú jej súčasťou, Covid a pandémie vo všeobecnosti sú špecifickými témami tohto článku.

Nekupujem nič z týchto rečí o víťazstve ani minútu v New Yorku. Je to ako rakovina, nemôžete si nárokovať víťazstvo, kým nie je VŠETKO preč, každý jej posledný kúsok. Remisie sú pekné, ale ak máte stále niekde v tele rakovinu, je to len časový limit. Mám pocit, že toto je podobné. Aj keby jedna bunka prežila, začala by sa znova množiť a nezastavila by sa, kým by nebola veľká a drsná a nevypľula všetok odpad, o ktorom je známe, že toto monštrum vypľuje. Takže to nekúpim, ale…

Je možné, že bola vyhratá aspoň jedna bitka? Možno, ale to, že stiahli jednotky späť, neznamená, že mesto stále neobsadili a nedostali v podstate to, kvôli čomu doň vtrhli. Stále môžem povedať, že je to jednaz možností. Chcem povedať, čo chceli v dôsledku svojej kampane Covid? Chceli 100% dodržiavanie pravidiel, pričom sa im klaňali miliardy oviec? Chceli, aby boli všetci zavretí vo svojej vlastnej malej klietke, alá 1984, každý z nás v špinavom byte, uprostred ktorého bola len obrovská televízia, aby na nás Veľký brat mohol celý deň vyvádzať? Ak je to pravda, potom psyop skutočne zlyhal, pretože to nepochopili – aspoň zatiaľ nie.

Ale čo ak dostali toto: toxickú vakcínu natlačenú do miliárd ľudí na celom svete, ktorá zabije nespočetné milióny v priebehu asi 20 rokov? Nielen to, ale vakcína spôsobí, že ďalšie nevýslovné milióny budú sterilné. Spočítajte si to: koľko ľudí by sa muselo sterilizovať počas 20 rokov, aby sa celosvetová populácia znížila o 1 miliardu? 2 miliardy? Akí ďalší zmätok by mohol spôsobiť taký smrteľný úder? Aké nevýslovné hrôzy musíme ešte prekonať? Tvoj odhad je taký dobrý ako môj. Myslite tu na zombíkov, na bezduchých vlkodlakov, na ľudí bez empatie, na stratenú ľudskosť.

A to sú len fyzické následky. A čo psychologický úspech, ktorý dosiahli s kampaňou Covid? Iste, mnohí účastníci im ukázali prostredník na ďalšie boostre a ignorovali ďalšie hrozby straty zamestnania v dôsledku odporu voči očkovaniu. Iste, súdy v Kanade rozhodli, že tunajší slávny vodca urobil nie-nie svojim bezohľadným prijatím zákona o mimoriadnych udalostiach, a v dôsledku toho na súdy prúdia žaloby. Znamená to všetko, že psychologickej operácii nikto neprepadol? Že lockdowny, masky, zatváranie škôl, kostolov a iných inštitúcií sa nikoho duševne nedotklo? Znamená to, že sme sa všetci spamätali z traumy za tie tri roky a mentálne a emocionálne sme späť na začiatku – opäť normálne?

Ak niekto, kto to číta, vie niečo o hypnóze, pravdepodobne chápe, o čom je hypnotická sugescia. Je to skutočné, ľudia. To, čo sa podprahovo zmenilo v našich podvedomých mysliach, môže byť dosť hrozivé. Sme naprogramovaní na lepší výkon v budúcich projektoch, ktoré má pre nás agenda. Väčšina piskorov, ktorí to čítajú, je v bezpečí pred týmto vymývaním mozgov (dúfajme), pretože sme zavreli oči počas smrtiacej meteorickej búrky spôsobenej programom vyvolávajúcim strach (pozrite si Deň trifidov, aby ste tomu porozumeli!), Ale tí tam vonku, ktorých nachytali a vypili Kool-Aid s oneskorenou reakciou – všetci sú ako spiaci špióni zo studenej vojny, ktorí budú čoskoro v budúcnosti znovu aktivovaní, aby pokračovali v súlade s ponukou TPTB.

Takze znova. Predpokladám, že sa bavím o možnosti, že psyop Covid zlyhal, a nenavrhujem dôkazy na preukázanie tohto veľkého úspechu. Prepáč. No možno im to nešlo tak, ako chceli. Zdá sa, že v nádrži bolo oveľa viac benzínu, a že ho mohli posunúť o niečo ďalej, ako to urobili. Išlo im to celkom dobre, ale zlyhali. Možno očakávali, že sa viac ľudí zaočkuje, možno to bolo sklamanie. Určite predpokladali, že idú na celú hostinu so všetkým tým svojim „MUSÍTE sa dať zaočkovať!!“ hoopla. Možno čelili od nás piskorov priveľkemu odporu. Toľko nahnevaných piskorov sa objavilo celkom rýchlo. A škriatkovia, ktorí už boli na scéne a ktorí neboli prekvapení všetkým týmto vyčíňaním, boli stále hlasnejší a hlasnejší. Iste, veľa oviec sa neobrátilo, ale niektoré áno. Ich posilňovacia kampaň je zmätená (podľa môjho názoru len preto, že sa stiahli alebo úplne ju vypli).

Takže možno dostali trochu na frak. Možno pár šípov preniklo cez pancier a oni o krok či dva ustúpili. Možno sme tých bastardov prekvapili svojím odhodlaním, húževnatosťou, dôvtipom a odmietnutím hrať hru.

Ale zase možno nie.

Zdroj: https://off-guardian.org/2024/03/30/did-the-covid-psyop-fail/