S MALÝM GAŠPARKOM SA DÁ ZAHRAŤ VEĽKÉ DIVADLO, ALE NIE DONEKONEČNA! TO BY MOHLI V SNS POCHOPIŤ

S MALÝM GAŠPARKOM SA DÁ ZAHRAŤ VEĽKÉ DIVADLO, ALE NIE DONEKONEČNA! TO BY MOHLI V SNS POCHOPIŤ

S MALÝM GAŠPARKOM SA DÁ ZAHRAŤ VEĽKÉ DIVADLO, ALE NIE DONEKONEČNA! TO BY MOHLI V SNS POCHOPIŤ 620 330 Mr Hyde

V SNS zatiaľ nepochopili, že volič nepotrebuje ich odporučenie koho má v druhom kole ísť voliť, ale sú to oni, ktorí sa potrebujú postaviť za možného víťaza prezidentských volieb.

Pozvánka Petra Pellegriniho a Roberta Fica od SNS na 2. apríla môže potešiť jedine Ivana Korčoka, ktorý práve do tohto dátumu môže vykrikovať „nepodporuje ho ani koaličný partner“ – hoci ide o dvojsečnú zbraň 6. apríla sa opäť môže stať najmä to, že víťazom sa stane ten, ktorého by reálne volila menšina, ale väčšina zostala doma…

SNS sa hrá so zápalkami, a to mimoriadne blízko pri horľavých látkach. Lanárenie KDH do koalície nebolo úplne neúprimné zo strany Fica, hoci dnes možno povedať, že by išlo o riešenie z blata rovno do lajna.

Volič naozaj nepotrebuje radu od SNS, ale kde je tá „nezištná“ podpora Andreja Danka, ktorý dokonca kvákal aj o podpore menšinovej vlády?

A to ešte neotvoril ústa Ján Baránek o dôvode prečo nešiel na kandidátku SNS do parlamentných volieb a tiež nepoznáme skutočné dianie pri rokovaniach o budúcej koalícii.

Byť na mieste SNS zrazím podpätky a Pellegriniho podporím bez ďalších „rozhovorov“, pochop vydierania, lebo toto začína byť diaľnica do pekla vystavaná nadutosťou tých, ktorí ledva preliezli do Národnej rady!

O ponuke a nejakom zakotvení podpory Pellegriniho v koaličnej zmluve je nutné pomlčať, pričom to súvisí s „rozhovormi“ Danka, ktorý začína pripomínať Veroniku Remišovú, minimálne čo sa týka pocitu nenahraditeľnosti a držania hesla „s malým gašparkom sa dá hrať veľké divadlo“.

Zdroj: FB profil Roman Martiška