Peter Tóth: LIPŠIC A GORILA

Peter Tóth: LIPŠIC A GORILA

Peter Tóth: LIPŠIC A GORILA 620 330 Mr Hyde

Na niektorých spoluobčanov má slovné spojenie kauza Gorila vplyv Pavlovho reflexu. Metaforicky by sa dalo povedať, že ak slovné spojenie kauza Gorila zaznie zo správnych úst, ich podvedomie začne slintať nozdry zavetria krv zraneného zvieraťa.

Keďže Matovičov Himmler Lipšic, ako každý psychopat, je zručný manipulátor, jeho končiaci úrad slintajúcim spoluobčanom cez Facebook oznámil, že v kauze Gorila boli obvinení Jaroslav Haščák a ďalšie štyri osoby. Lipšicovci totiž najnovšie uznesenia nedoručujú obvinením, ale ich vyhlasujú cez Facebook.

Nie každý je však postihnutý kliatbou Pavlovho reflexu vo väzbe na slovné spojenie kauza Gorila, a preto je mnohým zrejmé, že to, čo predviedol Himmlerov gang, je materiálnym dôkazom prehnitosti a spolitizovania Úradu špeciálnej prokuratúry GP SR. Uznesenie o vznesení obvinenia je úkonom prípravného konania, ktoré je zo zákona neverejné. Nehovoriac o tom, že načasovanie zverejňovania nie je ani trochu náhodné.

Bombastický oznam o obvinení zverejnili zlipšicovní šialenci deň pred tým, ako nastúpia do riadneho zamestnania na jednotlivých útvaroch Generálnej prokuratúry SR. Chceli tým dať slintajúcim podvedomiam povel, že v rámci „starých“ spisov si so sebou berú aj Gorilu a budú čakať, ako sa k novým uzneseniam o vznesení obvinenia postaví generálny prokurátor. Hneď vysvetlím.

Je takmer isté, že obvinení využijú všetky dostupné riadne aj mimoriadne opravné prostriedky a o ich sťažnostiach a návrhoch budú rozhodovať prokurátori nariedení zlipšicovanej chase – teda Maroš Žilinka, jeho námestníci a ďalší prokurátori GP SR, vykonávajúci dohľad nad činnosťou tých, ktorých zdedili po zaniknutej špeciálnej prokuratúre.

Ak boli uznesenia o vznesení obvinenia vydané nezákonne, nadriadení prokurátori ich budú musieť zrušiť. Veď to sa napokon už v minulosti stalo. A ak k zrušeniu zo zákonných dôvodoch dôjde, Matovičov Himmler Lipšic a jeho úderka za asistencie progresívnych šerblíkov spustia obvyklé orgie hystérie s cieľom zvýšiť účinky sliniaceho efektu náchylných spoluobčanov.

Mimochodom, vôbec by na neprekvapovalo, ak by bolo uznesenie o vznesení obvinenia vydané nezákonne zámerne, aby ku konfliktu s Marošom Žilinkom došlo. Zlipšicovanci totiž vedia, že, ak ide o Gorilu a iné politické kauzy, v priestore osratých progresívnych šerblíkov budú excelovať oni, teda propaganda, nie materiálna reality a zákonnosť.

Napokon, no nie v poslednom rade je potrebné vopred upozorniť, že otváranie a konzumovanie šampanského v súvislosti so zánikom ÚŠP by malo byť striedme, pretože organizovaná skupina lipšicovcov bude v plnej miere zneužívať svoje postavenie na prokuratúre na rozohrávanie podobných hier, aby pomáhala vyvíjať maximálny tlak na zmenu politických pomerov v Slovenskej republiky najneskôr na jeseň 2027.

Zdroj: https://www.facebook.com/datel.sk