Dve správy z Nemecka

Dve správy z Nemecka

Dve správy z Nemecka 620 330 Doktor

Kniha odhalení: Ako sa arabské klany smejú „hlúpym Nemcom“

Vládnu celým okresom nemeckých miest a nemajú nič iné na práci ako posmech a opovrhovanie ústavným štátom: v Nemecku sa rozťahujú klany. Latife Arab je členom jednej z najväčších z týchto rodín. Teraz všetko odhaľuje v knihe.

V knihe s názvom „Jeden život nemá cenu – ako žena v arabskom klane“ je obzvlášť jasné, ako neuveriteľne oddelene klany žijú vo svojom vlastnom svete. Klany tiež riešia spory medzi sebou. Bez polície. Bez nemeckého ústavného štátu, ktorý v ich očiach nie je ničím iným ako finančnou dojnou kravou. Rada arabských klanov trestá samotné zločiny, nemecká justícia nemá v tejto veci žiadne slovo. Vždy je dôležité v prvom rade priznať, čo ste urobili, ide o rešpekt. Potom druhá strana vznesie požiadavku, ktorú považuje za vhodnú. Či už ide o peniaze, predmety alebo ľudské životy, všetko je dovolené a nič nie je nemožné, referuje Arab v knihe zo svojho paralelného sveta.

Bol tam kus zeme za zrazené dievča

„Život dievčaťa na tomto svete nestojí za veľa. Myslím na príbeh z dediny mojich rodičov, keď môj vzdialený strýko zrazil malé dievčatko traktorom a moja rodina dala jej rodine kúsok zeme. To bolo všetko, tak sa to vyriešilo. Takto fungujú súdne pojednávania. Vtedy ako dnes,“ cituje z knihy „Focus“.

Nemecké sociálne dávky prichádzajú včas

V obzvlášť výbušnej pasáži knihy autorka hovorí o domových prehliadkach úradmi, ktoré sa pravidelne dejú aj v jej klanovej rodine: „Všetko malo svoju cestu, tak ako to bolo s políciou a zakaždým, keď úradníci odišli z domu, všetci sedeli spolu a smiali sa „hlúpym Nemcom“. Sociálne dávky na konci mesiaca spoľahlivo prišli, keď im úrad pohrozil krátením, rodina si okamžite najala právnika.“

Zdroj: https://exxpress.at/aufdecker-buch-wie-araber-clans-ueber-dumme-deutsche-lachen/

Nepochopiteľné! Polícia vyvádza študentku z triedy, pretože nazýva Nemecko svojím domovom

16-ročnú študentku navštívili na hodine policajti. Predtým ju odsúdil jej vlastný režisér. GETTY

Policajný štát dorazil do triedy, pobúrená matka si pripomína časy Stasi. Študentku (16) v Meklenbursku-Predpomoransku vyviedli z triedy traja policajti. Jej zločin: Vyhlásila na TikToku, že Nemecko je jej domov, a nie len nejaké miesto na mape.

Študentka navštevuje Richard-Wossidlo-Gymnasium v ​​Ribnitz-Damgarten. Vo februári zverejnila na TikTok video, v ktorom Šmolkov prirovnala k Nemecku. „Šmolkovia sú modrí a Nemecko tiež,“ povedala vo videu, ktoré bolo pravdepodobne zamýšľané ako vtipný reklamný príspevok strane AfD. Zverejnila tiež, že Nemecko nie je hocijaké miesto, ale jej domov.

Potom sa stalo niečo neuveriteľné: Riaditeľ školy Jan-Dirk Zimmermann vážne považoval tieto videá za porušenie ústavy a okamžite informoval políciu. Policajti potom prišli do školy a vyzdvihli študentku – uprostred hodiny. Nemku priviedli cez celú školu do učiteľskej miestnosti, kde jej polícia vysvetlila, že by sa v budúcnosti mala zdržať zverejňovania takýchto vecí.

Sú teda študenti, ktorí nazývajú Nemecko domovom, prípadom pre políciu? Getty

Matka: „Toto je Stasi sračka!“

Matka študentky je ako obarená. „Som zdesená,“ hovorí „Junge Freiheit“. „Je to také násilné, ak to tak môžem povedať, do riti Stasi, nikdy by som neverila, že to, čo sa tu stalo mojej dcére, je možné za celý môj život.“ Pokračuje: „Ako keby bola zločincom. V celej škole. Je tam vyše 500 študentov. Je to neuveriteľné. A potom sme prešli cez celú budovu školy do učiteľskej miestnosti.“

Polícia na druhej strane nevidí dôvod na rozhorčenie, pretože dievčaťu nemožno vyčítať „v konečnom dôsledku nič“. „Počiatočné podozrenie zo spáchania trestného činu sa nepodarilo preukázať,“ hovorí policajný hovorca Marcel Opitz. Uskutočnil sa „prístup typu hrozby“ – ale v skutočnosti sa to deje len s ľuďmi, o ktorých sa polícia domnieva, že by mohli predstavovať hrozbu pre verejnú bezpečnosť.

Nemku zobrali pred očami všetkých spolužiakov – ako keby spáchala trestný čin. APA/dpa/Philipp von Ditfurth

Proces má politické dôsledky

Matka považuje správanie policajtov za poburujúce: Policajti „vopred vedeli, čo moja dcéra zverejnila, vedeli, že to nie je trestný čin, a predsa táto demonštrácia, tieto vyhrážky, toto potláčanie slobody prejavu“. Jej dcéra má našťastie silný charakter. Už sa na ňu sadol učiteľ, pretože by volila AfD.

Ale teraz bol dosiahnutý prah bolesti. Matka zavolala riaditeľovi a vysvetlila mu: „Ak si myslíte, že s mojou dcérou nie je niečo v poriadku, porozprávajte sa najprv so mnou!“ Potom mi riaditeľ povedal, že to nesmie, má inštrukcie okamžite informovať políciu.

Hovorca pre vzdelávaciu politiku poslaneckého klubu AfD v krajinskom parlamente Meklenburska-Predpomoranska Enrico Schult chce o incidente diskutovať na plenárnom zasadnutí krajinského parlamentu. „Tento škandalózny proces odhaľuje, že naše školy sú čoraz viac využívané na odhaľovanie postojov.“

Zdroj: https://exxpress.at/polizei-holt-schuelerin-aus-unterricht-weil-sie-deutschland-ihre-heimat-nennt/