Očkovacia kampaň v letectve a jej následky

Očkovacia kampaň v letectve a jej následky

Očkovacia kampaň v letectve a jej následky 620 330 Doktor

Očkovacia kampaň v letectve viedla k 386-percentnému zvýšeniu núdzového kódu 7700

Keď sa na konci roka 2020 začala očkovacia kampaň, bolo jasné, že veľká časť leteckého priemyslu zavedie politiku „bez vakcíny – bez lietania“. V popredí boli aerolinky v Austrálii, USA, samozrejme tie v EÚ a vo všetkých vysoko zaočkovaných krajinách. A sú to práve letecké spoločnosti v týchto krajinách, ktoré zaznamenali nekonečný rad núdzových situácií a úmrtí.
WHO a letecké úrady od začiatku presadzovali úplné očkovanie všetkého lietajúceho personálu, pretože to bol jediný spôsob, ako udržať dôveru cestujúcich v lietanie. Zaočkované letušky by už nemohli nakaziť cestujúcich. A samozrejme masky sa museli nosiť v lietadlách roky.

Predvčerom som pri lete South African Airways z Windhoeku do Johannesburgu zistil, aké je toto odvetvie náchylné na nezmysly od WHO. Pred vzletom letuška postriekala oba rady cestujúcich nejakým prostriedkom odporúčaným WHO. Práve odporúčania WHO, ktorá je ako najväčšia farmaceutická lobistická organizácia z veľkej časti zodpovedná za úmrtia a mimoriadne situácie v leteckom priemysle.

Ale späť k núdzovým situáciám. Podľa Airliners for Humanity AT francúzsky letecký časopis „Piloter“ vo svojom najnovšom čísle 104 (marec/apríl 2024) informuje o náraste používania kódu transpondéra 7700 v medzinárodnom letectve.

Tento kód sa vydáva v núdzovej situácii. Od roku 2022 došlo k nárastu o 272 %. V sezóne 2022/2023 došlo dokonca k nárastu o 386 %.

Toto zvýšenie prebieha súbežne s očkovacou kampaňou proti Covid.

V krajinách s nižšou zaočkovanosťou a v menších spoločnostiach, ktoré očkovanie nepresadili, nie je pozorovaný žiadny nárast.

Ako už bolo uvedené, kardiológ Dr. Peter McCullough odhadol, že asi 30 % pilotov utrpelo poškodenie srdca. Advokačné skupiny tvrdia, že títo piloti sú nútení mlčať o svojich zdravotných problémoch – a že nimi pravdepodobne trpí oveľa väčšie percento z nich, ako by si Federálny úrad pre letectvo (FAA) pripustil. Združenia pilotov už skôr varovali , že dôsledky očkovacej kampane ovplyvnia bezpečnosť letov.

Ako bolo oznámené, americký úrad pre letectvo v roku 2022 znížil požiadavky na parametre EKG pre pilotov, aby bolo možné zachovať letovú prevádzku. Od januára 2023 majú možnosť lietať aj niektorí piloti, ktorým bol predtým diagnostikovaný Guillain-Barreov syndróm.

Airliners for Humanity AT opäť hlásia štyri správy o pilotoch v Severnej Amerike, ktorý zomreli v posledných troch týždňoch.

Zdroj: https://tkp.at/2024/03/14/impfkampagne-in-luftfahrt-fuehrte-zum-anstieg-des-notfallcodes-7700-um-386-prozent/

 • ktože zaviedol očkovanie.? a dal k tomu povolenie a k výrobe? . Idiot Trump. a ktože sam povedal že v tom bude pokračovať? Dolinová. nezdá sa vám priama súvislosť s Trumpom a WHO? ak poznáte kto je nebude vám nič k počudovaniu. Trump-armagedon a práve Dolinová je jeho priama spolupracovníčka. Podivné – verte že nie.
  Ešte len príde k rozuzleniu týchto hyen. a ako tu práve tieto zrúdy ako je Laššáková, Dolinová, Sakova, Carlson-ová, tu všetko riadili a ničili. Veď ich vodca Uršula-hovnova je ich lezbicky vodca

  • s tym Trumpom by som si nebol taky isty …

   Aha: Sasha Latypova: Nové důkazy, že pandemie byla plánovaná roky předem

   „Zvukový záznam je z interní schůzky ve společnosti AstraZeneca. Viceprezident Mark Esser říká, že jsme v roce 2017 začali spolupracovat s programem ministerstva obrany pro připravenost na pandemii.

   Zmiňuje také, že je oslovilo ministerstvo obrany s návrhem, že by na něčem takovém spolupracovali s ministerstvem obrany, aby vyvinuli vakcíny a léčiva do 60 dnů od okamžiku, kdy ministerstvo obrany identifikuje patogenní virus, který může způsobit globální pandemii.“

   Ukazuje se, že Trump o tom nevěděl. A zase ten Mike Pompeo. Více ve videu.

   https://rumble.com/v4janz3-sasha-latypova-nov-dkazy-e-pandemie-byla-plnovan-roky-pedem.html