Britský premiér konfrontovaný v televíznej relácii

Britský premiér konfrontovaný v televíznej relácii

Britský premiér konfrontovaný v televíznej relácii 620 330 Doktor

Britský premiér predstavuje obete očkovania v priamom televíznom prenose

Brit, ktorý bol poškodený injekciou mRNA, konfrontoval premiéra Richiho Sunaka naživo v televízii o jeho poškodení očkovaním.

Nepríjemné prekvapenie pre Richiho Sunaka, premiéra Veľkej Británie, v televízii. Na „Fóre občanov“, televíznom formáte súkromného vysielateľa GB News, občan konfrontoval Sunaka o jeho poškodení očkovaním. Chcel vedieť, prečo sú obete očkovania ponechané na „rozklad“.

Trauma a bolesť

John hovoril so Sunakom veľmi emotívne. Premiér sa okamžite snažil situáciu upokojiť odkazom na „iného“ občana v miestnosti, ktorý tiež „utrpel“ očkovaním. John Watt povedal Sunakovi: „Chcem, aby si sa mi pozrel do očí, Rishi Sunak, a chcem, aby si videl bolesť, traumu a ľútosť, ktoré mám v očiach. Sunak počas politiky Covid opakovane vyhlásil (vrátane parlamentu), že mRNA vakcíny sú „bezpečné“.

Sunak sa snažil z aféry nejako vykrútiť. Bol „šokovaný“, keď sa o tom dozvedel a jeho tím sa prípadom bude zaoberať. A spoliehal sa na „vede“: Politici sa len riadili radami odborníkov a napokon bola „pandémia“.

Ostrá kritika občana voči Sunakovi v škótskej angličtine nie je ľahko pochopiteľná, ale každý by mal byť schopný vnímať jeho emócie:

Tu je celý prejav Johna Watta v prepise (preložený pomocou DeepL):

Dobrý deň, Rishi Sunak. Mám toho toľko čo povedať, ale tak málo času. Volám sa John Watt a som jednou z obetí očkovania proti COVID v tejto krajine.

Chcem, aby si sa mi pozrel do očí, Rishi Sunak, a chcem, aby si videl bolesť, traumu a ľútosť, ktoré mám v očiach. Nebola nám poskytnutá žiadna pomoc.

Nie som to len ja, komu vakcína ublížila; Je tu aj ďalší muž, ktorému táto vakcína proti Covid-19 zničila život. Poznám ľudí, ktorí prišli o nohy – amputáciami. Poznám ľudí so srdcovými problémami ako ja, Rishi Sunak.

Prečo som musel v Škótsku založiť podpornú skupinu, ktorá by sa starala o ľudí postihnutých touto vakcínou proti Covid-19? Prečo zlyhali zodpovední, ktorí nám povedali, aby sme robili správnu vec, a sklamali mňa a tisíce a desaťtisíce v tejto krajine?

Rishi Sunak, pozri sa mi do očí. Kedy začnete robiť správnu vec? Systém náhrady škody spôsobenej očkovaním nie je vhodný. V súčasnosti je v Škótsku pod systémom žltej karty viac ako 30 000 ľudí, ktorí mali nežiaducu reakciu na túto vakcínu.

Podľa dvoch obetí očkovania v publiku Sunak nedodržal svoj sľub, že po vystúpení bude hovoriť súkromne. Pod premiérovým tweetom o „Fóre občanov“ sa čoraz viac ľudí hlási o škodách spôsobených očkovaním.

Zásah občanov vyvolal veľký ohlas. Redaktor Daily Mirror sa v raňajkovej relácii Good Morning Britain sťažoval, že daný občan je „anti-vaxxer“. Vraj pre neho stále neexistujú žiadne zranenia spôsobené očkovaním.

Zdroj: https://tkp.at/2024/02/13/impf-opfer-stellt-uk-premier-im-live-tv/