Ján Baránek: Okrem YouTubu mi začali upozaďovat aj Facebook

Ján Baránek: Okrem YouTubu mi začali upozaďovat aj Facebook

Ján Baránek: Okrem YouTubu mi začali upozaďovat aj Facebook 620 330 Mr Hyde

Okrem YouTubu mi začali upozaďovat aj Facebook. Toto má byť nová norma?

Jednoducho, oni si môžu robiť čo sa im zachce. Toto je ich vnímanie demokracie. Ale to už je otrepané tvrdenie. Nie je to nič iné, ako prachsprostý fašizmus. Presadzovanie jednej svätej pravdy, oblbovanie ľudí, vymývanie mozgov, zneužívanie primitívnejšej časti obyvateľstva na presadzovanie svojich chorých cieľov.

Keď píšem „primitívnejšej“, mám, samozrejme, na mysli najmä časť umelcov, mestských pseudointelektuálov, nedovyvinutých mladých ľudí, nehovoriac o psychicky narušených indivíduách, ktoré sú jeden deň mužom, potom ženou, potom psom, potom kredencom…

Bavíme sa o ľuďoch, ktorí sa prilepia na vozovku, zastavia dopravu a medzitým umrie v záchranke akútny pacient. Toto sú oni. Nekritickí, bez argumentov, nevzdelaní, plytkí, prvoplánoví. Ale zapálení. Zapálení za zločineckú ideológiu, popierajúcu zákony fyziky, biológie, idioti, ktorí si neuvedomujú, že broja za niečo, o čom nevedia a netušia vôbec nič, pričom toto „niečo“ je cesta do pekla aj pre nich. Sú to bezbreho sprostí a užitoční idioti pofidérnych elít. Nehovoria im nič termodynamické vety, nehovorí im nič Ohmov zákon, nevedia, že ich elektromobil ma výfuk v elektrárni. Pokojne uholnej. Oni nevedia. Nemôžu vedieť, lebo ich mozgy sa nedovyvinuli.

Nie je to ich vina teda. Lenže – takíto „ľudia“ dnes formujú verejnú mienku, sú nasadení v médiach, z tretieho sektora si urobili nastroj na ovládnutie politickej moci. Sú to ľudia, ktorí žijú dneškom, maximálne tak zajtrajškom. Sú to ľudia, ktorí si myslia, že ak dnes prestaneme produkovať CO2, o týždeň sa da planéta do poriadku. Oni ani len netušia(!!!), že tento proces trvá niekoľko desiatok rokov a väčšina z toho, čo oni hlásajú nie sú ani len teórie, všetko to je iba vo forme hypotéz (vlastne, oni ani nevedia, aký rozdiel je medzi teóriou a hypotézou). Oni nerozumejú tomu, že to, čo sa na Zemi deje dnes, tu už v histórii planéty Zem bolo x krát. Lebo ich vnímanie histórie siaha iba do časov, ktoré si pamätajú oni. Takže, asi tak 15-25 rokov dozadu. Podobnú pamäť majú aj slony. Ale nič proti slonom. Len slony takisto nevnímajú históriu…

Títo ľudia si naozaj myslia, že muž môže menštruovať, pokiaľ vedia, čo to tá menštruácia vlastne je. Naozaj si myslia, že muž môže byt tehotný. Naozaj súhlasia s tým, že muž môže súťažiť v atletike so ženami. Vôbec ich pri tom netrápi, že takéto hovädo šmahom ruky zlikviduje niekoľko ročný namáhavý tréning atlétiek. Lebo títo hlupáci absolútne netušia, že existuje niečo, ako testosterón a že tento testosterón ženy nemajú. A tak sú úprimne presvedčení, že to tak je v poriadku. Ich presvedčenie tým pádom nepramení z vedomosti, ale z neznalosti. Lebo znalosť oni nie sú schopní nadobudnúť. Máme tu totiž generáciu ľudí, ktorí reálne nerozumejú vete, ktorá má 15 slov (aby som bol spravodlivý – nie celá generácia je takáto, ale je to akútne…).

To nehovorím ja. To tvrdí popredný svetový neurológ Martin Jan Stránsky, primár neurológie v Yale. Toto tvrdenie je podložené výskumami a experimentami. Mali by sme reálne zvážiť, či títo ľudia sú naozaj „Homo sapiens sapiens“. Bez toho, aby som chcel presadzovať nejakú dysgeniku (reverznú eugeniku), myslím si, že presnejšie označenie pre týchto ľudí je Homo sapiens restrictus (rozumný človek obmedzený). Je to novotvar, ktorý mi momentálne napadol, nehľadajte ho. Lebo, keď si to takto zadefinujeme, oprostime sa od zášte a prípadnej nenávisti voči týmto ľudom. Privedie nás to k tomu, že budeme s nimi súcitiť. Čo je veľmi dôležité, lebo to, čo robia, môže v nás vzbudzovať nenávisť. Berú nám slobodu, marginalizujú nás, snažia sa nás „vygumovať“ zo svojho sveta. Toto naozaj môže vzbudzovať odpor a pokiaľ tento tlak neustáva, tak až nenávisť, čo je najhoršie, čo sa môže stať, lebo ďalším stupňom po nenávisti je násilie. Pritom všetkom sú to ľudia, ktorí nevedia narátať do 30, ale tvrdia vám, že na námestí je 30tis. protestujúcich, pričom je ich tam 6tis. Sú to ľudia, ktorí nevedia, kto bol prvým prezidentom ČSR.

Nevedia vyrátať jednoduchú slovnú úlohu pre 4 ročník ZŠ (videl som na vlastne oči), chcú riadiť dopravu v hlavnom meste, ale nevedia že po jednej z najrušnejších ulíc v BA elektricky nechodia a ako prvý problém v súvislosti s touto ulicou povedia – električky. Aj toto som videl na videonahrávke. A nebol to deep fake. Takisto som videl jedného z nich, ktorý nevedel(!!!), čo je to menštruácia. A nemal 5 rokov a tiež to nebol deep fake. Nevedia, alebo im to je jedno, že AIDS je vysoko nebezpečná nákazlivá choroba a správajú sa, ako keby ten AIDS nemali… Budú bojovať za znižovanie CO2 v atmosfére, ale nevedia, že pri úrovni 200ppm CO2 (ppm=častíc na milión) sa zastavuje fotosyntéza!!! Dnes mame úroveň 420ppm. Oni nevedia, že CO2 je jeden z najslabších skleníkových plynov a je absolútne nevyhnutný pre zachovanie života na Zemi.

Oni skrátka nevedia nič. Problém je, že nevedia, že nič nevedia. A tých, ktorí vedia, ako som už spomínal, marginalizujú, kriminalizujú. Dokonca, na obraz svojej nevedomosti, hlúposti a aktivizmu, chcú upravovať legislatívu. No chcú… Oni to už robia. Ich nevedomosť im dáva obrovskú silu, lebo nevedomosť je oprostená od znalosti dôsledkov samotnej nevedomosti. S tým je spojená teda nie len sila, ale mimoriadna sloboda v konaní nezmyslov, hlúposti a až kriminálnych skutkov. Nevedomosť zbavuje zodpovednosti…

V Evanjeliu podľa Jána 8:32, Ježiš hovorí: „A poznáte pravdu, a pravda vás oslobodí.“ – toto platí pre nás. Pre nich nie. Pre nich platí niečo iné, ako som to už naznačil. Nevedomosť a hlúposť oslobodzuje. Oslobodzuje ich od poznania dôsledkov, od poznania súvislosti. Nevedomosť dáva slobodu robiť zle, škodiť, správať sa ako idiot. Takíto ľudia vládnu v EÚ. Takíto ľudia chcú vládnuť aj na Slovensku.
Toto je tragédia dneška. Tragédia preto, lebo títo ľudia dnes majú média, peniaze, moc. Presnejšie, ľudia, ktorí sú v pozadí a týchto hlupákov používajú len ako biele kone. Je ich veľa. Je veľa hlupákov, nevzdelancov. Lebo byť hlúpy je pohodlné. Navyše, keď vám niekto povie, že vaša hlúposť je správna, zmení sa vaša pohodlnosť na cnosť. Tým sa aj hlúposť stáva cnosťou.
Je našou povinnosťou zobrať hlupákom moc. Je to povinnosťou každého z vás. Dnes nemôžete čakať a pozerať sa, kto to urobí. Lebo oni nečakajú a nepozerajú sa. Totiž to, čo stratili na zdravom rozume a vedomostiach, nahradili aktivizmom a agresivitou.

Dnes sa láme história. Dnes sa rozhoduje, aké Slovensko budeme mať. Či Slovensko kde 28 sa rovná 30 a muž s penisom bude chodiť gynekológovi, alebo Slovensko slobodné, kresťanské a najmä -Slovensko pre jeho občanov. Slovensko so zdravým rozumom. Toto je výzva pre každého z vás.

Zdroj: TG kanál Ján Baránek

  • toto sa mi páči od p. Baránka opiera sa o boha. aj keď svojsky, no predsa o boha. To sa o Chmelára povedať nedá – prázdne a bezduché myšlienky.
    pravda vás oslobodí – ono tá pravda je osoba, ktorá sa narodila na zemi. toto je onen vodca, čo povedie celú zem a vyslobodí všetkých ktorí si prajú skutočnú lásku a mier. Sú to rodiča, otec a matka. Skutočný rodiča čo sa narodili na zemi. a ich dievčatá. Nastane skutočný mier. Všetci neprajníci túžiaci po zlu, budú zničený. počnúc PS a ich lokajov. lo 8ch LGBTIQ to je katastrofa. chcieť, pedofiliu a incest je vrchol drzosti a bezbožnosti. Prečo ten idiot čo bol na proteste nedal svojho syna ktorého tam mal, Šimeckovi. Alebo aby neskôr mal intímny vsťah s vlastnou matkou. toto zverstvo chcú PS. Toto nebude a nesmie biť. Tak či onak, končia a budú postavený pred súd. a tento súd sa s nimi hrať nebude. Nič im nepomôže.