Michal Zoldy: ŠIMEČKOVE DRÍSTY

Michal Zoldy: ŠIMEČKOVE DRÍSTY

Michal Zoldy: ŠIMEČKOVE DRÍSTY 620 330 Mr Hyde

Nemôžem si pomôcť, som už alergický na viacerých opozičných poslancov – rovnako, ako je niekto alergický na orechy, mlieko, vajcia, alebo uštipnutie včelou. Intelektuálne totálne vyprázdnený Michal Šimečka kade chodí tade vykrikuje, že by vláda mala konečne začať robiť niečo pre ľudí, nielen pre tých „svojich“.

Do frasa, čo ten drzý výrastok chce?! Od prvého momentu vláda robí pre ľudí. Hneď po nástupe do úradu išli všetci spolu s Ficom na zemetrasením postihnuté východné Slovensko pomáhať tam zmierniť následky prírodného nešťastia. Aj výjazdové rokovanie tam urobili. Mňa sa ten východ netýka, u mňa sa zem netriasla, ale tam áno a ja sa solidarizujem so Slovákmi v každom kúte štátu a bol som rád, že tam Fico aj s ministrami išiel ako prvé. Progresivistický čaputovec Ódor tam ani nepáchol, jeho ani nenapadlo, že tie dediny na východe sú súčasťou Slovenska, lebo u neho východ začínal a končil Ukrajinou.

Rovnako za tých pár mesiacov nová vláda uzákonila aj trinásty dôchodok, pomohla ľuďom bonifikáciou hypoték, robí poriadky na ministerstvách kde boli celé húfy darmožráčov dohodárov nacucnuté na granty a všelijaké finančné dotácie od výmyslu sveta. Áno, aj to predsa robí vláda pre ľudí, lebo to všetko išlo z peňazí daňových poplatníkov.

A aby bolo jasné – to, že vláda ide zrušiť Lipšicov Úrad špeciálnej prokuratúry, aj to robí pre ľudí! My, na rozdiel od vašich poslancov, sme totiž pán Šimečka normálni a videli sme čo sa tu v spolupráci s NAKA po tri strašné roky dialo. Nedokážeme si tu spokojne žiť a tváriť sa, že nás sa to osobne netýkalo, lebo nám je jedno čo sa okolo nás dialo pretože my sme egoistickí primitívi, ktorým ide len o naše penzie a platy. Nie, žiť v štáte, kde sa dejú policajné svinstvá v réžii časti OČTK sa jednoducho nedá. Takže áno, aj to, že vláda ide zrušiť celý ten svinčík okolo ÚŠP, aj to robí pre ľudí. Ja viem, že vo vašej rodine nás Slovákov považujete za zbabelý primitívny národ, ktorý nikdy za nič nebojoval a rozpráva fialovým jazykom obesenca, v ktorom sa nedá literárne tvoriť. Národ, ktorý bolo treba „ratovať“ dvadsiatimi miliónmi dolárov od Soroša, a to je len čiastka oficiálne priznaná vašim otcom. Skutočná čiastka bola určite vyššia. Vy ste odchovaný na takom odpornom povýšeneckom balaste. Všetko, čo nová vláda za tie tri mesiace urobila, robí a bude robiť, je pre ľudí. Ale to vy vo vašej tuposti a agresívnej arogancii nechápete lebo to chápať ani nemôžete a nesmiete, keďže máte iné zadanie.

Robíte štvrtkové „púte“ na námestia miest ako keby sa tam malo nebodaj udiať zjavenie panny Márie…… Lenže nie, vy tam neprinášate posvätné porozumenie, pokoru a svornosť, ale svoju štvavú liberálno-progresivistickú zlobu, chodíte tam ľudí hecovať k nenávisti. Zjavuje sa tam na tribúnach pod tými vašimi „oltármi zla“ iba partia emocionálne a rozumovo dekompenzovaných opozičných poslancov na čele s Korčokom. Už sa v tej vašej hystérii neviete ani poriadne spočítať koľko vás je ak idete niekoho z vlády odvolávať pod vedením „medúzy Gorgony“ a žalostných postavičiek, ktoré nevedia kto vytvoril po prvej svetovej vojne spoločný štát s Čechmi – vy neviete nielen memorovať, vy neviete ani počítať, vy neviete nič, len štvať a smradiť kade chodíte. Vy nikdy nemôžete byť a nebudete politickými patrónmi Slovenska. Okolo vás nie je povznášajúca vôňa podobná kadidlu, za vami zostáva len štipľavý smrad síry a zápach smoly.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál