Americká elita zomknutá pre radikálnu klimatickú politiku

Americká elita zomknutá pre radikálnu klimatickú politiku

Americká elita zomknutá pre radikálnu klimatickú politiku 620 330 Doktor

Prieskum medzi americkou elitou ukazuje, že klimatická politika len ťažko môže zájsť dosť ďaleko pre bohatých Američanov. Takmer každý chce radikálne „opatrenia“ a prídel elektriny alebo mäsa.

Americká elita takmer jednomyseľne stojí za plánmi klimatickej vojnovej ekonomiky. Ukazuje to nedávna správa, ktorá uskutočnila prieskum medzi 1000 elitnými Američanmi. Klimatická politika, ktorá v konečnom dôsledku vedie k prideľovaniu mäsa, elektriny a odbúravaniu základných práv, má plnú podporu.

Na prídel

SlayNews informuje o prieskume plánov WEF. Čo presne chce nová elita, možno lepšie pochopia ideológovia ako samotné WEF. Ulrike Herrmann ako zelená ideologička volá po vojnovej ekonomike ako vo Veľkej Británii v druhej svetovej vojne – tak tentoraz na záchranu klímy. Otvorene a takmer s chuťou hovorí o nadchádzajúcom prídelovom systéme pre občanov.

Ak máme veriť správe Výboru pre uvoľnenie prosperity (CUP), tak najbohatší občania Ameriky plne podporujú plán WEF prideľovať plyn, elektrinu, mäso a mliečne výrobky širokej verejnosti s cieľom údajne „bojovať proti klimatickým zmenám“. Ale na rozdiel od Herrmannových plánov sa elita pravdepodobne považuje za vylúčenú z týchto plánov.

V každom prípade, elita v USA je plne v kurze klimatických zmien. Čistá nula musí byť vynútená. Takmer 90 percent „amerických elít“ verí, že prísny prídel plynu, mäsa a elektriny je nevyhnutný na boj proti takzvanej „klimatickej kríze“.

Celkovo tieto plány podporuje 77 percent Američanov s vyššími príjmami. To sú obrovské čísla. 89 percent týchto bohatých ľudí zo „špičkových univerzít“ verí v znižovanie kvality života obyvateľstva s cieľom dosiahnuť „nulu“. Elita si teda nerobí ilúzie – „klímu“ nezachránia ani základné občianske práva.

To je pravdepodobne dôvod, prečo 60 percent elity verí, že v USA je „príliš veľa slobody“.

SlayNews tiež vníma prieskum ako ďalší dôkaz veľkej priepasti, ktorá sa vytvorila medzi bežnými občanmi a elitou. Celkovo 63 percent Američanov odmieta klimatickú politiku. Podľa toho sa diskutuje aj o prieskume. Jeden časopis píše, že výsledok ukazuje, že zmena klímy „je jednoznačne posadnutosťou veľmi bohatých a vysoko vzdelaných ľudí“.

Prieskum bol zverejnený tento mesiac pod názvom „Oni vs. USA: Dve Ameriky a ako je národná elita mimo kontaktu s priemernými Američanmi.“ CUP píše, že predstavuje „prvý pohľad na názory americkej elity“.

Správa je založená na dvoch prieskumoch medzi 1000 elitami, ktoré sa uskutočnili minulú jeseň.

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/30/us-elite-fast-geschlossen-fuer-radikale-klimapolitik/