Pravdepodobne ste už na vladnom extrémistickom watchliste

Pravdepodobne ste už na vladnom extrémistickom watchliste

Pravdepodobne ste už na vladnom extrémistickom watchliste 620 330 Doktor

V uzavretej spoločnosti, kde sú všetci vinní, je jediným zločinom byť chytený.
Hunter S. Thompson

Podľa FBI môžete byť protivládnym extrémistom, ak:

a) ste si kúpili Bibliu alebo iné náboženské materiály
b) používate výrazy ako „MAGA“ a „Trump“,
c) nakupujete v obchodoch Dick’s Sporting Goods, Cabela’s alebo Bass Pro Shops
d) ste si zakúpili cestovné lístky na cestu autobusom, autom alebo lietadlom
e) všetko vyššie uvedené.

V skutočnosti, ak ste si v posledných rokoch vybrali niektorú z týchto možností, pravdepodobne ste už na vládnom watchliste.

Tak široko sa rozhadzuje vladna sieť pri prenasledovaní domácich extrémistov.

Všetci sme teraz férová hra, ľahké ciele na zaradenie do nejakého zoznamu sledovaných FBI alebo iného.

Keď FBI žiada banky a iné finančné inštitúcie, aby bezdôvodne a bez zjavného dôvodu vykonávali vyhľadávanie klientskych transakcií so znakmi „extrémizmu“, ktoré sú založené na tom, kde nakupujete, čo čítate a ako cestujete, my všetci sme v problémoch.

Je jasné, že nemusíte robiť nič nezákonné.

Nemusíte ani napádať vládu.

Úprimne povedané, nemusíte sa ani zaujímať o politiku alebo vedieť nič o svojich právach.

Všetko, čo naozaj musíte urobiť, aby vás označili za podozrivú postavu, označili na sledovanie a nakoniec zaradili do vládneho zoznamu sledovaných osôb, to sa deje v Spojených štátoch.

Takto ľahko sa dá dostať do konfliktu s mnohými červenými vlajkami vlády.

V skutočnosti všetko, čo musíte v týchto dňoch urobiť, aby ste skončili na vládnom zozname sledovaných osôb alebo boli podrobení zvýšenej kontrole, je používať určité spúšťacie slová (ako cloud, bravčové mäso a piráti), surfovať na internete, komunikovať pomocou mobilného telefónu, krívať alebo koktať, šoférovať auto, zostať v hoteli, zúčastniť sa na politickom zhromaždení, vyjadrovať sa na sociálnych sieťach, vyzerať duševne chorý, slúžiť v armáde, nesúhlasiť s policajtom, volať chorý do práce, nakupovať materiál v železiarstve, navštevovať lekcie lietania, pôsobiť podozrievavo, pôsobiť zmätene alebo nervózne, vrtieť sa alebo pískať alebo zapáchať, byť videný na verejnosti mávať hračkárskou pištoľou alebo čímkoľvek, čo sa len vzdialene podobá pištoli (napríklad vodná tryska, diaľkové ovládanie alebo vychádzková palica), civieť na policajta, spochybňovať vládne orgány alebo sa budiť zdanie, že ste zástancami zbraní alebo slobody.

Všetci sme považovaní za vinných, kým sa teraz nepreukáže, že sme nevinní.

Je len otázkou času, kedy sa ocitnete neprávom obvinení, vyšetrovaní a konfrontovaní políciou na základe algoritmu založeného na údajoch alebo hodnotenia rizík, ktoré spája počítačový program riadený umelou inteligenciou.

Napríklad takzvaný preklep v príkaze na prehliadku geografického výskytu, ktorý polícii umožňuje získať údaje o polohe pre konkrétnu geografickú oblasť, viedol k tomu, že vládni úradníci dostali prístup k informáciám o tom, kto kam išiel a s kým v okruhu dvoch míľ. San Francisco , ktoré zahŕňalo kostoly, podniky, súkromné domy, hotely a reštaurácie.

Vďaka nepretržitému dohľadu, ktorý vykonáva vládna rozľahlá špionážna sieť fúznych centier, sme všetci len sediacimi kačicami, ktoré čakajú na označenie, zameranie, monitorovanie, manipuláciu, vyšetrovanie, vypočúvanie, hecovanie a vo všeobecnosti obťažovanie agentmi. amerického policajného štátu.

Bez toho, aby ste sa niekedy vedome dopustili trestného činu alebo ste zaň boli odsúdení, vy a vaši spoluobčania ste pravdepodobne boli posúdení za správanie, ktoré by vláda mohla považovať za úskočné, nebezpečné alebo znepokojujúce; pridelené skóre hrozby na základe vašich asociácií, aktivít a názorov; a katalogizované vo vládnej databáze podľa toho, ako by k vám mala pristupovať polícia a iné vládne orgány na základe vašej konkrétnej úrovne ohrozenia.

Onedlho bude každá domácnosť v Amerike označená ako hrozba a bude jej pridelené skóre ohrozenia.

Na celoštátnej úrovni existuje viac ako 123 centier zločinu v reálnom čase (a.k.a fúznych centier), ktoré umožňujú miestnym policajným agentúram nahrávať a zdieľať obrovské množstvo údajov a spravodajských informácií zo sledovania so štátnymi a federálnymi agentúrami získanými z kamier, technológie rozpoznávania tváre, snímačov výstrelov, monitorovanie sociálnych médií, dronov a telesných kamier a prediktívnych policajné algoritmy založené na umelej inteligencii.

Tieto centrá na fúziu dát, ktoré efektívne vytvárajú elektronické väzenie – digitálny policajný štát – z ktorého niet úniku.

Napriek tomu táto kampaň na prevenciu kriminality nie je ani tak o tom, ako urobiť Ameriku bezpečnejšou, ako skôr o zaistení toho, aby vláda mala prostriedky na potlačenie protivládnej nespokojnosti, potrestanie každého, kto vyjadruje protivládne nálady, a preventívne potlačiť všetky pokusy obyvateľstva. spochybňovať vládnu autoritu alebo spochybňovať jej propagandu.

Ako pre Reason píše JD Tuccille : „V čase, keď vládni úradníci zúria proti ‚dezinformáciám‘ a ‚hoaxom‘, ktoré sú často len nesúhlasom s názormi, ktoré sú v súčasnosti populárne medzi politickou triedou, fúzne centrá často skúmajú pokojné prejavy nesúhlasu .“

Tieto fúzne centrá sú neuznanými mocnosťami vládnej kampane zameranej na cenzúru a odvetu voči tým, ktorí dávajú najavo svoj nesúhlas a nespokojnosť s vládnou politikou.

Je to nastavenie zrelé na zneužitie.

Napríklad investigatívna správa Brennan Center zistila, že „Počas posledných dvoch desaťročí uniknuté materiály ukázali, že fúzne centrá sledujú demonštrantov a mierové aktivity považujú za potenciálne hrozby . Medzi ich ciele patrili obhajcovia rasovej spravodlivosti a životného prostredia, pravicoví aktivisti a politickí kandidáti tretích strán.

Zistilo sa, že jedno fúzne centrum v Maine „nelegálne zbieralo a zdieľalo informácie o obyvateľoch Maine, ktorí neboli podozriví z trestnej činnosti . Patrili medzi nich nákupcovia zbraní, ľudia protestujúci proti výstavbe nového elektrického vedenia, zamestnanci letného tábora na budovanie mieru pre tínedžerov a dokonca aj ľudia, ktorí často cestovali do New Yorku.

Takto sa obrátilo dôkazné bremeno.

Hoci ústava vyžaduje, aby vláda poskytla spoľahlivé dôkazy o trestnej činnosti predtým, ako môže občana zbaviť života alebo slobody, vláda postavila túto zásadnú záruku riadneho procesu na hlavu.

Každý jeden z nás je teraz v očiach vlády považovaný za potenciálneho podozrivého, teroristu a porušovateľa zákona.

Zamyslite sa nad niektorými z mnohých spôsobov, ako sa s „nami ľuďmi“ teraz zaobchádza ako so zločincami, ktorí sú uznaní vinnými z porušovania množstva zákonov policajného štátu a preventívne sú zbavení základných práv na riadny proces.

Zákony o konfiškácii zbraní s červenou vlajkou : Legislatíva o kontrole zbraní, najmä vo forme zákonov o zbraniach s červenou vlajkou , umožňuje polícii odobrať zbrane ľuďom, ktorí sú „podozriví“ z hrozby. Tieto zákony, ktoré si získavajú čoraz väčšiu obľubu ako legislatívny prostriedok na zhabanie zbraní jednotlivcom, ktorí sa považujú za nebezpečenstvo pre seba alebo iných, stanú terčom na chrbte každého Američana, či už zbraň vlastní alebo nie.

Kampane na odstraňovanie dezinformácií. V posledných rokoch vláda použila výraz „domáci terorista“ zameniteľne s výrazom „protivládny“, „extrémistický“ a „teroristický“ na označenie každého, kto by mohol spadať niekde do veľmi širokého spektra názorov, ktoré by sa mohli považovať za „nebezpečné“. “ Dôsledky sú také ďalekosiahle, že takmer z každého Američana robia extrémistu slovom, skutkom, myšlienkou alebo asociáciou.

Vládne zoznamy sledovaných osôb . FBI, CIA, NSA a ďalšie vládne agentúry čoraz viac investujú do firemných sledovacích technológií, ktoré dokážu dolovať ústavne chránený prejav na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Instagram, s cieľom identifikovať potenciálnych extrémistov a predpovedať, kto by sa mohol v budúcnosti zapojiť do protizákonných činov. Mnoho Američanov robí chybu v naivnom predpoklade, že musíte robiť niečo nezákonné alebo škodlivé, aby vás niekto označil a zameral na nejakú formu zásahu alebo zadržania.

Programy myšlienkových zločinov. Vláda už roky používa všetky zbrane vo svojom obrovskom arzenáli – dohľad, hodnotenie hrozieb, fúzne centrá, programy prevencie pred zločinom, zákony o trestných činoch z nenávisti, militarizovanú políciu blokády, stanné právo atď. – aby sa zamerala na potenciálnych nepriateľov štátu na základe ich ideológie, správania, príslušnosti a iných charakteristík, ktoré by mohli byť považované za podozrivé alebo nebezpečné. Nesleduje sa len to, čo hovoríte alebo robíte, ale ako si myslíte, že sa to sleduje a zameriava. Existuje celé spektrum správania od myšlienkových zločinov a nenávistných prejavov až po whistleblowing, ktoré sa kvalifikuje na prenasledovanie (a trestné stíhanie) zo strany Deep State. Od cenzúry takzvaných nelegitímnych myšlienok k umlčaniu pravdy je veľmi klzká plocha.

Bezpečnostné kontrolné body. Tým, že vláda považuje celú populáciu za podozrivú, ospravedlňuje rozsiahle bezpečnostné kontrolné stanovištia, ktoré cestujúcich podrobujú skenovaniu, prehliadkam, a inej šikane zo strany TSA a VIPR nájazdom na takzvané „mäkké“ ciele, ako sú nákupné centrá a autobusové stanice.

Sledovacie a predzločinecké programy. Softvér na rozpoznávanie tváre má za cieľ vytvoriť spoločnosť, v ktorej je každý jednotlivec, ktorý vstúpi na verejnosť, sledovaný a zaznamenávaný, keď vykonáva svoje každodenné záležitosti. V spojení s monitorovacími kamerami, ktoré pokrývajú krajinu, technológia rozpoznávania tváre umožňuje vláde a jej korporátnym partnerom bez záruky identifikovať a sledovať niečí pohyb v reálnom čase, či už spáchal trestný čin alebo nie.

Kontrola pošty. Takmer každá pobočka vlády – od poštovej služby po ministerstvo financií a každá agentúra medzi tým – má teraz svoj vlastný sektor dohľadu, oprávnený špehovať americký ľud. Napríklad americká poštová služba, ktorá za posledných 20 rokov fotografovala exteriér každého kusu papierovej pošty, tiež špehuje texty, e-maily a príspevky Američanov na sociálnych sieťach.

Zóny bez ústavy. Len život do 100 míľ vo vnútrozemí od hraníc okolo Spojených štátov teraz stačí na to, aby ste sa stali podozrivými, čím sa otvorila cesta pre agentov hraničnej hliadky, aby prehľadávali domovy ľudí, dôverne skúmali ich telá a konfiškovali ich veci, a to všetko bez povolenia. Takmer 66 % Američanov (2/3 populácie USA, 197,4 milióna ľudí) teraz žije v tejto 100 míľ hlbokej zóne bez ústavy.

Spínače zabíjania vozidiel. Predávané verejnosti ako bezpečnostné opatrenie, ktorého cieľom je zabrániť opitým vodičom mimo ciest, by sa „spínače na zabíjanie vozidiel“ mohli rýchlo stať pohodlným nástrojom v rukách vládnych agentov, ktorí by posadili vládu na miesto vodiča a zároveň zrušili a zrušili požiadavky ústavy, ochrany súkromia a jej zákazov bezdôvodných prehliadok a konfiškácie. Ako taký predpokladá, že každý vodič je potenciálne vinný z porušenia nejakého zákona, ktorý by vyžadoval, aby vláda zasiahla a prevzala prevádzku vozidla alebo ho úplne odstavila.

Biometrické databázy. „Vina z asociácie“ nadobudla v technologickom veku nové konotácie. Vládne domnienky o našej takzvanej vine alebo nevine sa rozšírili až na našu samotnú bunkovú úroveň s diabolskou kampaňou na vytvorenie národa podozrivých založených na rozsiahlej národnej databáze DNA.

Obmedzenia nášho práva na voľný pohyb. Na každom kroku nás sledujú bezpečnostné kamery, ktoré sledujú náš pohyb. Napríklad čítačky poznávacích značiek sú nástroje hromadného sledovania, ktoré dokážu odfotografovať viac ako 1 800 čísel poznávacích značiek za minútu, odfotiť každé prechádzajúce číslo poznávacej značky a uložiť číslo značky a dátum, čas a umiestnenie obrázka do prehľadávateľnej databázy, potom zdieľajú údaje s orgánmi činnými v trestnom konaní, fúznymi centrami a súkromnými spoločnosťami na sledovanie pohybu osôb v ich autách. S desiatkami tisíc týchto čítačiek ŠPZ, ktoré sú teraz v prevádzke po celej krajine, môže polícia sledovať vozidlá v reálnom čase.

Vojna o hotovosť. Digitálna mena poskytuje vláde a jej korporátnym partnerom spôsob obchodu, ktorý možno ľahko monitorovať, sledovať, tabuľkovať, získavať údaje, hackovať, unášať a skonfiškovať, keď je to vhodné. Tento tlak na digitálnu menu je v súlade s vojnou vlády proti hotovosti, ktorú už nejaký čas nenápadne vedie. V posledných rokoch by vás mohlo do podozrivej činnosti zatiahnuť už len samotné vlastníctvo značného množstva hotovosti a označiť vás takto za zločinca. Američanom zabavuje polícia ich bankové účty, domy, elektroniku v autách a hotovosť za predpokladu, že boli spojení s nejakým zločineckým plánom.

Tieto programy nás posúvajú oveľa bližšie k podozrivej spoločnosti, kde je každý potenciálne vinný z nejakého zločinu alebo iného a musí byť preventívne zneškodnený.

Týmto spôsobom sa vytvárajú základy pre nový druh vlády, kde nebude záležať na tom, či ste nevinný alebo vinný, či ste hrozbou pre národ, alebo dokonca či ste občan.

Na čom bude záležať, je to, čo si myslí vláda – alebo ktokoľvek, kto to v tom čase zhodou okolností vyvoláva. A ak si mocní myslia, že ste hrozbou pre národ a mali by ste byť zavretí, potom budete zamknutí bez prístupu k ochrane, ktorú poskytuje naša ústava.

V skutočnosti zmiznete.

Ako objasňujem vo svojej knihe Battlefield America: The War on the American People a v jej fiktívnom náprotivku The Erik Blair Diaries, naše slobody už zanikajú.

Pôvodne publikované prostredníctvom The Rutherford Institute

Zdroj: https://off-guardian.org/2024/01/29/youre-probably-already-on-a-government-extremism-list/