Švédsko už začalo upúšťať od cieľov protiľudskej Agendy 2030

Švédsko už začalo upúšťať od cieľov protiľudskej Agendy 2030

Švédsko už začalo upúšťať od cieľov protiľudskej Agendy 2030 620 330 Mr Hyde

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Švédska pravicová vláda sa začala vzdávať cieľov protiľudskej Agendy 2030, ktorú pred časom vypracovala a všetkým štátom nanucovala Organizácia spojených národov (OSN).

Švédsko aktuálne už upustilo od plánov na zavádzanie obnoviteľných zdrojov energie a presadzuje viac jadrovej energie.

Užívateľ s pseudonymom „Peter Švédsko“ na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) publikoval o tomto vývoji nasledovný status:

Martin Kinnunen, hovorca pre životné prostredie a klímu v politickej strane Švédski demokrati, povedal:

„Vo všeobecnosti nevidíme žiadnu pridanú hodnotu v cieľoch obsiahnutých v Agende 2030 a vítame aktuálny vývoj. Počas vlády Sociálnych demokratov a Strany zelených sa všade zaviedla Agenda 2030 a rodová rovnosť, no nemyslíme si, že je to jedna z najdôležitejších úloh štátu.“

Podľa portálu The Gateway Pundit, Švédsko v novom roku 2024 odstránilo klimatické dane na palivo, čo spôsobilo okamžitý pokles cien nafty o viac ako 4 švédske koruny (0,35 eur) za liter.

V roku 2022, keď boli pri moci Sociálni demokrati, cena nafty dosiahla neuveriteľných 28 švédskych korún (2,45 eur) za liter.

Po tom, čo pravicová vláda odstránila klimatické dane, ceny v novom roku spadli takmer až na 17 švédskych korún (1,49 eur) za liter. To je približne o 39% nižšia cena nafty. Wow!

Boli však prijaté aj ďalšie kroky…

Predchádzajúca socialistická vláda zahrnula do smerníc pre vládne organizácie vo Švédsku formulácie, že musia pracovať na dosiahnutí cieľov Agendy 2030.

Nová vláda znížila rozpočet obcí a regiónov na zavádzanie cieľov Agendu 2030.

Počas vianočných sviatkov ďalej odstránili ciele Agendy 2030 zo smerníc vládnych organizácií, ako sú (okrem iných) Švédska energetická agentúra, Švédska chemická agentúra, Švédska agentúra pre námorné a vodné hospodárstvo a Švédska potravinová agentúra.

Záver

Je otázne, čo voči globalistom poslušných Švédov priviedlo k takej ráznej reakcii?

Žeby snáď súčasná tuhá zima, ktorá spôsobila výpadky elektrického prúdu a vybíjanie bateriek v elektrických autách uprostred ciest?

Nech už je to čokoľvek, je potešujúce sledovať, ako protiľudské agendy OSN a WEF začínajú postupne, ale isto kolabovať.

Zdroj: Badatel.net – Najobľúbenejšia stránka o zdraví