Prichádza „choroba X“, aby zabranila návratu Trumpa

Prichádza „choroba X“, aby zabranila návratu Trumpa

Prichádza „choroba X“, aby zabranila návratu Trumpa 620 330 Doktor

Prichádza „choroba X“, aby zabránila návratu Trumpova. Znova?!

V poslednej dobe sa opakovane hovorí o pripravovanej nebezpečnej „chorobe X“, „patogéne X“ alebo „nákaze X“. Bola to dôležitá téma aj na výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra (WEF). Rovnako témou bolo, že zvolenie Trumpa by znamenalo koniec globalizmu. Korona „pandémia“ bola plánovaná aj na neslávne známej udalosti 201. Teraz z čoraz väčšieho počtu strán – nedávno dokonca aj od ruského prezidenta Vladimira Putina – počúvame, že nová pandémia s „patogénom X“ sa má použiť na obnovenie volebných podvodov, aby. zabránili znovuzvolenie Trumpova.

Hlavné médiá , WEF, WHO a ďalšie, všetci otvorene hovoria o blížiacej sa pandémii. Agentúra Reuters uviedla Putinove vyhlásenia:


Ruský pprezident Vladimir Putin … v utorok povedal, že predchádzajúce americké voľby boli podvodné prostredníctvom hlasovania poštou.

„V Spojených štátoch boli predchádzajúce voľby sfalšované prostredníctvom hlasovania poštou… kúpili si hlasovacie lístky za 10 dolárov, vyplnili ich a vhodili do schránok bez toho, aby ich sledovali pozorovatelia volieb, a to bolo všetko,“ povedal Putin bez uvedenia dôkazov.

K podvodom s voličmi prostredníctvom hlasovania poštou určite môže dôjsť. V Rakúsku sa federálne prezidentské voľby v roku 2016 museli opakovať, pretože príslušný súd nariadil opakovanie z dôvodu pravdepodobnej manipulácie s hlasmi poštou. Hlasovanie poštou je slabým miestom a kvôli pandémii bolo vo voľbách v USA obzvlášť veľa hlasov odovzdaných poštou. Čo sa skutočne stalo, nebolo nikdy definitívne objasnené.


Ruská armáda už skôr uviedla, že USA vyrobili „biologické krízy“, aby vyhrali voľby. Ďalšia biologická kríza by spôsobila opätovné používanie hlasovania poštou, ktoré by sa mohlo použiť na manipuláciu volieb.

Putin obviňuje deep state z organizovania pandémie Covid s cieľom ukradnúť voľby v roku 2020 a naznačuje, že to skúsia znova. Voľby v Iowe a následné stiahnutie kandidáta Viveka Ramaswamyho nedávno dokázali, že Trump si robí svoju prácu až príliš dobre. Neexistuje spôsob, ako by deep state mohol dovoliť, aby veci pokračovali týmto smerom. Treba drastickú zmenu, a to čím skôr.

„Budú hrať hru. Táto vec sa ani zďaleka neskončila ,“ hovorí americká blogerka @BioClandesstine .

Vedci vzali netopierí koronavírus, pridali ľudský ACE-2 receptor, aby sa mohol rýchlo preniesť na ľudí, a vyrobili proti nemu vakcíny pre prípad, že by sa to stalo prirodzene. Potom však patogén, ktorý vytvorili, „utiekol“ a „vakcíny“, ktoré vyrobili proti vírusu, ani nefungovali.

To vyvoláva otázku, aký je presne prínos výskumu „gain od function“. Tento výskum nielenže nedokáže zabrániť pandémiám, ale v prvom rade ich vytvára.

Uvidíme, aké manévre sa plánujú pre novú pandémiu alebo iné akcie, ktoré zabránia Trumpovmu znovuzvoleniu. Času by bolo dosť. Pandémia Corona sa tiež začala len v marci.

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/20/kommt-krankheit-x-um-trump-neuerlich-zu-verhindern/

  • takže, nová pandémia X 😂, má zabrániť znovuzvoleniu Trumpa 😂 tak to ma teda pobavilo. A čo tak uviesť, že práve toto je zastieracie divadielko pre znovuzvolenie do tohoto úradu.
    Nebol to práve Trump kto rozpútal peklo s COVID-dom. a tie jeho podarené lieky proti COVIDU za 2500 dolárov, ktoré mu zachránili život(ako tvrdil) a vrelo ich doporučoval – koľký že na ne hneď umreli? a to šialenstvo okolo toho ani nevravím. Sám stál za tým, a tych vrážd ani len nevravím. Zrovna na jeho objednávku, boli zabitý Kuciak a Martinka. TÝ ktorí sa nasledne na to dostali do vlády, sú spolupachatelia. Donucoval vlády východného bloku atď. podpisovať miliardové kontrakty na zbrojenie a primať usa-armi na ich územie. Prvú Fico podpísal, no druhú odmietol a tak nasledovali vraždy, ktoré už boli pripravované. a spolok hyen už len čakalo na výstrel z Aurori. Nie je vám divné, ako Santovia z USA štedro dávajú zbrane za miliardy na Ukrajinu? A zrovna tak to bolo s Afganistanom. Ale ukázalo sa, že to bol podvod a šrot. A ešte len podvod nastáva a to zvolením Bidena, ktorí sa nevie ani len sám vymočiť. Takže riadená figúrka, niekym a umelo nastrčená. A ten strašný zápas o prezidenta v USA, no neuveriteľné 😂. Chudáčik Trump prehral nespravodlivo, akurát, že sám riadil tento podvod.A tento podvod riadi do dnešných dní, veď vinovat bude Biden a on sa vráti triumfalne do úradu. Ale Biden zrazu umrie 😂, veď mal na to už aj vek-akurát, že tam je žena (transsexualka), dá dole masku a ktože bude hľadať ženu, keď to bol Biden. Za všetko bude vinovat Biden a čo už len na mŕtvole kto čo urobí.
    A tak vírus X nie len že ublíži Trumpovy, ale naopak pomôže, veď tak bravúrne zvládol COVID 😂.

  • ešte malí dodatok:nie je úmyselne skreslená skutočnosť jeho slov – Trumpa=Kreténa. On len netvrdil, že v prípade vojny v EU, USA odstúpia,, ale doslova to malo náväznosť na vetu. EU musí zvišiť HDP na zbrojenie(obranu) inak v závislosti vojny v EU, USA ustúpia a následne na to vystúpia v paktu NATO. ak EU nezviši HDP na zbrojenie. Vtedy dal príkaz dislokovať vojská na poľskú stranu. A teraz sa všetci divia, do akých astronomických cien ide zbrojenie a z EU si chcú spraviť výrobu zbraní. a to nevravím o zákaze dopravy plynu z Ruska a sankcie, vyhrážky na dokončenie plynovodu Nordstrem, a ktože tvrdil, že Poľsko bude kráľovstvom troch morí (takže aj čierne more) a ktože prvý začal dodávať jevelin do Ukrajiny? na čože sa to pripravoval Trump.? či nie na vojnu a následne zvýšiť HDP na zbrojenie? Bol to on kto dal zničiť Nordstrem. Neprehlasoval snáď že urobí z USA opäť bohatú krajinu. Vývoz plynu, bridlicoveho, a aj ruského, ktorí oni sami od Ruska nakupujú a následne EU predávajú. No a zbrane 😂. Zrušenie INF a uzavretie otvoreného neba a to iba na základe podvodov a najviac sankcií voči Rusku dal práve Trump. A tých osobných vrážd co dal spraviť, a neposlednom rade jeho žena, ktorá sa omylom šmykla na schodoch 😂 a ona si zrovinka zlomí väz a to s kávou, ktorá tam ani len nebola. A to jeho kretenske prehlasenie do televízii, že Epstein spáchal sebevraždu v cele. Len nech mi niekto povie , čo s tým má čo spoločne preziden a to ešte ani len nebolo urobené šetrenie. A oboznamovať celi svet? Či nie náhodou, aby dal signál, ukludnite sa už je ponom, a platiť budete mne za mlčanie? O Trumpovy v záznamoch ani zmienka, och aký je to len anjel čistoty 😂 akurát že on sám riadil ten ostrov hrôzy, a nehovoriac že je pedofilom a incestmanom. Veď aj jeho dcéra sa chváli jeho deťmi – stačí k tomu DNA. A akúže ma teraz nadáciu, jeho terajšia zenuška. Či nie práve pre deti? tej špinavosti je tam viac než dosť.
    a pikoška na záver. Soroš dal Trumpovy milióny, lebo ako stavebník krachoval. A ktorá že firma robila úpravy na dvojičkách. Je jasné že mala táto firma kritie, no od koho že ak bol vtedy prezident Busch? Ak sa pozorne pozriete, bol to Trump, ktorí, celú dobu pripravoval vojnu proti Rusku, a všetko malo ísť postupne a pomali. LGBTIQ revolúcie a následne zotročenie ľudstva. A na konci má triumfalne nastúpiť Trump, lebi on jediný dá svetu mier 😂.