Európska revolúcia a diktatúra EU

Európska revolúcia a diktatúra EU

Európska revolúcia a diktatúra EU 620 330 Doktor

Západ čelí turbulentnému politickému roku, hovorí Alexander Dugin. Ale sú to predovšetkým apolitické masy, ktoré čoraz viac stúpajú k revolúcii, nie politicky etablované sily.

Na čele európskej revolúcie nebude „ľavica“ alebo „pravica“, ale skôr apolitický malomeštiak. Pretože už politike nerozumie a už nestíha. Toto píše intelektuálny „enfant terrible“ z Ruska: Alexander Dugin.

Multipolárny teoretik

Treba povedať, že Duginova takzvaná štvrtá politická teória má určitú jedinečnosť. Teória získava ešte väčšiu rezonanciu, najmä v súčasnom období globálneho politického preskupovania, v ktorom USA strácajú svetovú moc. A tak sa Dugin vznáša nad politickými tábormi na Západe. Dokonca ani „pravica“, tábor, ktorému je pripisovaný, si ho nenárokuje za svojho. Jeho odporcovia naňho hádžu obvyklé slová: „fašista“, „ultranacionalista“, „ruský imperialista“ alebo dokonca „nacista“. Pre nacistov je Dugin „liberál“. Je to komplikované.

Do roku 2022 bol filozof známy iba v intelektuálnych kruhoch, no jeho popularita masívne vzrástla, najmä na Západe. Môže za to nielen osudný útok ukrajinských atentátnikov na jeho dcéru v Moskve.

Duginove krátke poznámky sa čítajú stále viac a viac, ako ukazuje jeho kanál na X/Twitter. V pondelok zverejnil aj takýto text. Toto sa výslovne týka EÚ-Európy a opozície.
Celý text:

Tento rok čaká Západ revolúciu.

Sú dva Západy: Západ globalistov a Západ obyčajných občanov.

Globalisti si odmietajú priznať, že na svete je okrem nich ešte niekto. Preto trvajú na tom, že neexistuje druhý Západ. Ale existuje.

My, multipolárny svet, musíme čo najviac objasniť existenciu tohto druhého Západu. Pozostáva z rôznych síl, ktoré nesúhlasia s ultraliberálnym globalistickým programom elít. Existujú ľavičiari ako Sarah Wagenknecht a jej nová strana. „Červená Sarah“ (Valkýra iránsko-nemeckého pôvodu) sa stáva symbolom európskej neliberálnej ľavice.

V Taliansku je popredným teoretikom rovnakého smeru Diego Fusaro, študent marxistu a antiglobalistu Costanza Preveho.

Vo Francúzsku sú to Alain Soral, ako aj Michel Onfray, Jean-Claude Michéa, Serge Latouche atď.

Títo ľavičiari sú predovšetkým nepriatelia globálneho kapitálu a sú v otvorenej opozícii voči pseudoľavici kúpenej Sorosom, ktorá je primárne pro-LGBT, ukrajinskému nacizmu, genocíde v Gaze a nekontrolovanej imigrácii, ako aj proti Rusku a jeho kapitalistických pánom, dokonca aj liberálni nacisti by ho nazvali „fašizmom“.

Je tu aj pravicová zložka, ktorá je síce veľmi poškodená, no v mnohých európskych krajinách je druhou najdôležitejšou politickou silou.

Napríklad Marine Le Pen vo Francúzsku.

V Nemecku je alternatíva pre Nemecko na vzostupe.

V Taliansku napriek Meloniovej liberálnym lapsusom pravicová polovica spoločnosti nezmizla. Pravicový populizmus je stále prítomný – zradený Salvinim a Meloniovou, ale stále prítomný.

Vo West-2 sú však hlavne obyčajní ľudia, ktorí o politike nevedia nič. Už jednoducho nedokážu držať krok s požiadavkami na zmenu pohlavia, násilnú kastráciu svojich malých detí, sobáše s kozami, privezenie a nakŕmenie ďalších migrantov a ukrajinských šialencov, ktorí sa nedokážu postarať o seba, vrátane základnej hygieny, jedenia švábov, čítania modlitieb Grete Thunbergovej v noci a nadávania na Rusov, ktorí im nič neurobili. Západný človek na ulici, malomeštiak, je nosným pilierom nadchádzajúcej revolty: už nerozumie liberálnym elitám; neodvolateľne zaostal za zrýchľujúcou sa degeneráciou a degradáciou, ktorú od neho tieto elity vyžadujú.

Multipolárny svet musí pomôcť európskej revolúcii. Občania West-2 sú obyčajní ľudia, ktorí nerobia nič zlé.

Demokraticky nemajú šancu situáciu zmeniť, pretože na Západe už dávno nie je demokracia. Západ-1 nastolil priamu globalistickú liberálnu diktatúru predovšetkým nad Západom-2.

Zostáva len jediné: zvrhnúť moc uzurpátorov revolučnými prostriedkami.

Toto je Agenda 2024 pre Európu.

Vaša sloboda je vo vašich rukách.

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/16/die-europaeische-revolution-und-die-eu-diktatur/