Vojna na Ukrajine, dar pre mafiu z červených štvrtí

Vojna na Ukrajine, dar pre mafiu z červených štvrtí

Vojna na Ukrajine, dar pre mafiu z červených štvrtí 620 330 Doktor

Podľa bývalého šéfa nemeckej kriminálky Manfreda Paulusa, ktorý sa špecializuje na kriminalitu v oblasti obchodu s bielym mäsom, kriminálnici už „privítali“ tisíce utečeneckých ukrajinských žien na nemeckých hraniciach, sľúbili im prácu – a urobili z nich prostitútky.

„Polícia už v tomto bode nemá kontrolu nad situáciou“. A ako dlhoročný špecialista v tejto oblasti upozornil, že ženy, ktoré sa ocitnú vo štvrti červených svetiel, sa len veľmi ťažko dostanú opäť von. Ženy nevedia, kde hľadať pomoc a boja sa svojich pasákov, na ktorých sú finančne závislé.

Medzitým dokonca aj slušní muži, ktorí nechodia do týchto štvrtí, vidia tento dodatočný katastrofálny dôsledok vojny na Ukrajine. Dostávate nevyžiadané e-maily z platforiem sexbiznisu, ktoré vás žiadajú, aby ste našli zmyselný kontakt medzi obzvlášť krásnymi a obzvlášť milými ukrajinskými ženami – pozrite si náš hlavný obrázok vyššie a ďalší príklad tu:

Snímka obrazovky nevyžiadaného e-mailu. To či sa Ukrajinka vyhľadaná cez túto červenú platformu dobrovoľne venovala prostitúcii v blízkosti pátrajúcej osoby, je iná vec.

Manfred Paulus napísal dve knihy na tému zločinu z tejto oblasti.

Obchodovanie s ľuďmi a Sexuálne otroctvo ; Organizovaný zločin v štvrti červených svetiel, 4. vydanie. 2022 a kupliarstvo včera a dnes ; O prenajímateľoch, susedných kráľoch a sexuálnom otroctve mafie, 2022

A ďalší obzvlášť perfídny príklad:

… a malý aktuálny dodatok:

Už o pár dní, 15. januára, začína WEF 2024 v Davose. Pred rokom bolo podrobne zdokumentované ,že existuje mimoriadne lukratívny trh pre dobrovoľné prvotriedne prostitútky; špeciálne na túto udalosť do Davosu cestuje najmenej sto „sexuálnych pracovníčok“. Uvedený príklad bol 760 dolárov za hodinu alebo 2 500 dolárov za celú noc. A Švajčiarsko nasadzuje 5000 švajčiarskych vojakov na ochranu tejto medzinárodne oslavovanej udalosti na švajčiarskej pôde od 15. do 19. januára. Toto luxusné stretnutie svetových mocných ľudí, ktorí za posledných 24 mesiacov priviedli náš svet nebezpečne blízko k tretej svetovej vojne, musia zaplatiť najmä švajčiarski daňovníci. Je veľa miest, kde by sa tieto peniaze dali investovať oveľa rozumnejšie.

Zdroj: https://globalbridge.ch/der-krieg-in-der-ukraine-ein-geschenk-fuer-die-rotlicht-mafia/