Incidenty s očkovanými pilotmi

Incidenty s očkovanými pilotmi

Incidenty s očkovanými pilotmi 620 330 Doktor

Incidenty s očkovanými pilotmi neustávajú – „náhle a nečakane“

Štúdie ukázali, že spike proteíny zrejme zostávajú v tele trvalo, pokiaľ nie sú špecificky eliminované. Dôkazy sú teraz poskytnuté až dva roky po očkovaní, pričom koniec je v nedohľadne. Preto sa tieto „náhle a neočakávané“ prepuknutia chorôb a úmrtí nezastavia. Športovci, celebrity a samozrejme piloti sa dostávajú do médií, pretože každý incident je dôležitý pre bezpečnosť letu.
Odborná publikácia The Aviation Herald pravidelne informuje o takýchto incidentoch a špeciálne sa nimi zaoberajú aj kanály Telegram, ako napríklad Airliners for Humanity . Napríklad o lietadle Ryanairu, ktoré museli pre zdravotné problémy pilota presmerovať na Faro. Bolo to 5. decembra, kedy lietadlo spoločnosti Ryanair muselo „núdzovo pristáť“ na letisku Gago Coutinho vo Faro.

Podľa CM (portugalská TV) lietadlo opustilo Spojené kráľovstvo a bolo na ceste do Maroka. Na palube bolo 18 cestujúcich. Keď pilot oznámil, že sa necíti dobre, na letisku v Algarve vyhlásili červený poplach.

Kopilot American Airlines dostal záchvat

29. novembra utrpel prvý dôstojník letu 755 American Airlines z Paríža do Philadelphie záchvat podľa AV-Herald. Riadil lietadlo, ktoré bolo na poslednom priblížení. Záchvat spôsobil, že mu stuhol chrbát a nohy a chodidlá uviazli pod pedálmi kormidla.

Kapitán okamžite prevzal zodpovednosť za let a nedošlo k žiadnemu zásahu do riadenia lietadla. Pomocnému pilotovi, ktorý musel byť počas pristávania na letovej palube, sa podarilo bezvedomého pilota vytiahnuť zo sedadla pomocou nožníc.

Pomocný pilot prevzal sedadlo pilota na normálne pristátie a rollovanie ku gate-om.

DR. William Makis: 20 úmrtí alebo nespôsobilosti

Kanadský lekár Dr. William Makis vo svojom článku Substack dokumentuje 20 úmrtí alebo nespôsobilosti pilotov v roku 2022. Okrem iného aj tragický príbeh 39-ročného kanadského pilota Dana Bokena.

Jeho manželka obviňuje:

„Môj manžel bol zabitý požiadavkami na očkovanie proti COVID-19 v Kanade.“

23. júna 2022: „Odstrihla som svojho 39-ročného manžela Dana Bokena z prístrojov udržujúcich ho pri živote. Bol to najhorší deň v mojom živote. Dan minulý rok absolvoval výcvik, aby sa stal kapitánom Boeingu 737 na Kanadskom severe.“ Keď spoločnosť Transport Canada zaviedla pre zamestnancov leteckých spoločností požiadavku na očkovanie proti COVID, Dan stál pred ťažkým rozhodnutím. Mal autoimunitné ochorenie a nebol si istý, či je vakcína pre neho bezpečná. Napriek tomu sa rozhodol pre očkovanie, aby sa postaral o našu rodinu. “

Ale takmer okamžite po druhej dávke vážne ochorel.

„Jeho zdravotný stav sa niekoľko mesiacov zhoršoval a keď bol hospitalizovaný, diagnostikovali mu hemofagocytárnu lymfohistiocytózu (HLH), autoimunitné ochorenie spojené s vedľajšími účinkami mRNA vakcíny Pfizer & Moderna COVID-19. Danov boj sa skončil krvácaním do mozgu spôsobeným krvnými zrazeninami v celom tele.“

„Trpezlivo som čakal na jeho záverečnú pitevnú správu 14 mesiacov. Keď som ho prijal, všimol som si, že príčina jeho smrti sa zmenila z krvácania do mozgu na COVID-19. Jeho stav očkovania nebol v správe ani spomenutý, hoci poškodení oficiálne nahlásili verejnému zdravotníctvu Ottawy dvaja rôzni lekári .

DR. Makis: „Požiadavky na očkovanie proti COVID-19 boli počas pandémie jedným z najväčších zločinov.“

Zdroj: https://tkp.at/2023/12/10/die-vorfaelle-mit-geimpften-piloten-reissen-nicht-ab-ploetzlich-und-unerwartet/