Zruší sa zákaz spaľovacích motorov?

Zruší sa zákaz spaľovacích motorov?

Zruší sa zákaz spaľovacích motorov? 620 330 Doktor

Zruší sa zákaz spaľovacích motorov v EÚ už v roku 2024?

Akokoľvek prekvapivá správa to bola, propagandistický orgán klimatického náboženstva ju rýchlo nechal zmiznúť v archívoch: Európska ľudová strana EPP, združenie európskych kresťanských/sociálnych strán, oznámilo, že zákaz EÚ týkajúci sa spaľovacích motorov na rok 2035 by chceli po voľbách 2024 zrušiť!

„Ak moja skupina dosiahne väčšinu po voľbách do Európskeho parlamentu, zrušíme zákaz spaľovacích motorov schválený Európskym parlamentom v tomto legislatívnom období,“ povedal predseda EPP Weber pre noviny bavorskej mediálnej skupiny.

Spaľovacie motory by sa mali dať schvaľovať aj po roku 2035, ak budú prevádzkované CO2 neutrálnym spôsobom – t. j. so syntetickými palivami, takzvanými e-palivami.

EÚ sa dohodla na revízii plánov na rok 2026…

Rád by som túto revíziu využil na ozdravenie tohto rozhodnutia vedené Červenými a Zelenými, ktoré vedie k masívnym konkurenčným nevýhodám pre EÚ,“ povedal Weber.

Totalitný sen o zelených apokalyptických sektách

Po pravicových konzervatívnych stranách, ktoré pri schvaľovaní úplne šialeného/utopického zákona v Európskom parlamente 14. februára 2023 odmietli dať súhlas s Európskym zeleným šialenstvom, sa teraz zdá, že aj kresťanské/sociálne strany si spomenuli na svoje zdravý rozum a sú pripravení tak urobiť, aby sa opäť zbavili tohto šialenstva.

Existujú stránky a stránky dôvodov na zrušenie tohto absurdného rozhodnutia:

– Európsky automobilový priemysel je najdôležitejším hospodárskym odvetvím v Európe.
Od februára 2023 sa milióny ľudí obávajú o prácu.
– Plán registrovať od roku 2035 iba elektromobily je technicky a prakticky nerealizovateľný.
Nie je dostatok surovín na pokrytie dopytu a zásob áut elektromobilmi

Zrušenie spaľovacích motorov v praxi neznamená nič iné ako zrušenie individuálnej mobility a slobody – starý totalitný sen zelených apokalyptických siekt.

K tomu sa pridáva bojkot spotrebiteľov

Dokonca ani 24/7 propagandistický orgán, miliardy eur na daniach ako podporné platby a neustále zvyšovanie represívnych daní z pohonných hmôt nemôžu zmeniť názory spotrebiteľov – absolútna väčšina rozhodne odmieta nákup elektrických vozidiel.

(Nehovoriac o tom, že aj tak by sme nemali dostatok elektriny na milióny elektromobilov)A napokon – zákaz spaľovacích motorov v Európe nemá žiadny vplyv na globálnu klímu.
Už len očakávaný hospodársky rozmach Afriky v 21. storočí prinesie zvýšenie blahobytu, a teda aj počtu vozidiel, čím sa všetky zrieknutia sa Európskej únie stanú absurdnými.V oboch Amerikách nie je e-mobilita problémom a v Ázii sa spoliehajú na otvorenosť voči technológiám a slobodu výberu namiesto náhradného náboženstva a nátlaku.

Jediný efekt šialenstva zákazu spaľovacích motorov v Európe – automobilový priemysel presunie pracovné miesta a výrobu z Európy, čím natrvalo zničí státisíce pracovných miest.

A zdá sa, že (bývalé) ekonomické strany EPP to teraz pochopili a zaťahujú za záchrannú brzdu.

Dobre takto.Nápoveda – kedy sa našim politikom konečne vráti zdravý rozum a jasnými slovami sa pridajú k európskym kolegom?

Pán Majerský, chceme jasné slová!Zákaz spaľovacích motorov treba zrušiť. Tak rýchlo ako sa dá.

Čítame sa navzájom.