17 miliónov úmrtí

17 miliónov úmrtí

17 miliónov úmrtí 620 330 Doktor
Podľa amerického podnikateľa Steva Kirscha 17 miliónov úmrtí na očkovanie proti Covid


Mali by sme sa poučiť z „histórie“, pretože neexistuje iný spôsob, ako z našich skúseností vyvodiť závery pre súčasnosť a budúcnosť. Ale s „históriou“ to nie je také jednoduché, pretože je to krátky názov pre vznikajúci metafenomén, ktorý ľudstvu často predstavuje očakávané aj očakávateľné, no ignorované dôsledky svojich vlastných činov, o neočakávaných dôsledkoch radšej pomlčíme (inými slovami„teória chaosu“).

Zdravotnícke byrokracia jej protagonisti, ktorí sú v poslednom čase takmer všadeprítomní vo všetkých krajinách, najmä na Západe, sú dnes, takmer štyri roky po tom, čo sa v Číne objavili prvé prípady „novej“ choroby, úplne nahí, intelektuálne aj v z hľadiska ich dôveryhodnosti. Od USA (CDC, FDA) po úroveň EÚ (EMA) až po národné inštitúcie, ako sú inštitúty Roberta Kocha a Paula Ehrlicha (Nemecko) alebo Agentúra pre bezpečnosť a zdravie potravín (AGES) a Spolkový úrad pre bezpečnosť v zdravotníctve systému (BASG, oba sú rakúske orgány), platí ich najmenší spoločný menovateľ: klamstvá.

To sa mimochodom týka aj – najmä – súčasných ministrov zdravotníctva Karla Lauterbacha (SPD) a Johannesa Raucha (Zelení), ako aj všetkých tých dám a pánov „expertov™“, ktorí s ľahkosťou prezliekajú vyššie uvedené inštitúcie a ľudí. „Pravdy™“, ktoré je možné meniť na dennej báze“ v pohotovosti.

Ak teda dôjde k otvorenému „konfliktu“ medzi dvoma nezmieriteľnými „tábormi“, je to medzi tými, ktorí roky klamú, a tými, ktorí hovoria nepríjemné pravdy.

„Corona príbeh“

Politicky a „vedecky“ zodpovední klamali takmer o všetkom, čo súvisí s takzvanou „pandémiou Corona™“ vyhlásenou WHO: V prvom rade o vzniku a pôvode údajne „nového koronavírusu“  „Covid-19“.

Potom klamali o vakcínach Pfizer a Moderna , ktoré boli vyvinuté ako všeliek na Covid-19. Tiež klamali o skutočnej účinnej liečbe choroby, ktorú vynašli a vypustili do sveta, nehovoriac o prirodzenej imunite. Výsledkom sú masívne propagandistické kampane sprevádzané bezprecedentným nátlakom na celý medicínsky establishment, aby porušil Hippokratovu prísahu a podal vakcíny, ktoré zabíjajú.

O týchto veciach vedome klamali. A klamú ďalej.

V rámci takzvanej „Corona Pandemic™“ vyhlásenej WHO zdravotnícke úrady na celom svete cenzurovali, zatajovali a zároveň agresívne klamali o údajoch o „Covide“ a „vakcínach“, čím trestali každého občana, ktorý „nedôveroval vede“, ale hľadal informácie.

Celosvetovo 17 miliónov úmrtí za očkovanie proti Covid

Vakcíny proti Covidu zabili na celom svete približne 17 miliónov ľudí, podľa konsenzuálnych údajov od ľudí odhodlaných odhaliť pravdu. Jedným z nich je technologický podnikateľ Steve Kirsch, ktorý vynašiel optickú myš.

V roku 2021 si Kirsch všimol zvláštny model predčasných úmrtí a poškodení medzi okruhom svojich známych a začal sa zaujímať o očkovanie proti Covidu. Dokonca aj „dvojito očkovaný“ Kirsch sa čoskoro venoval na plný úväzok odhaľovaniu pravdy o vakcínach proti Covid-19. Podľa vlastných vyjadrení je „nerd“ – teda dobrý v matematike a vo svojich analýzach silne empirický – Kirsch už tri roky starostlivo skladá kúsky skladačky.

Vo štvrtok 30. novembra 2023 mal Kirsch na svojej alma mater, MIT v Cambridge, Massachusetts, prednášku o tom, čo najlepšie dostupné štatistiky hovoria o vakcínach proti Covid-19. Ak ste túto prednášku zmeškali, môžete si ju pozrieť na platforme „Rumble“ (YouTube ju zrejme vymazal):

Mimochodom, za prednáškou Steva Kirscha sa skrýva zaujímavý príbeh, ktorý je symbolom vyššie spomínaných lživých príbehov. Roky pred fiaskom COVID-19 daroval Kirsch svojej alma mater 2,5 milióna dolárov na vybudovanie novej posluchárne. Uprostred takzvanej „Corona Pandemic™“ vyhlásenej WHO Kirsch opakovane žiadal MIT o povolenie prednášať o svojich zisteniach. Vedenie MIT odmietlo nechať Kirscha hovoriť v prednáškovej sále, ktorú zaplatil. Ale Kirsch sa s tým nezmieril, zverejnil informacie a nakoniec prinútil univerzitu, aby ustúpila pod vedením svojej novej rektorky Sally Kornbluthovej.

Povedal tu niekto „konflikt záujmov“?

Kirsch sa chcel pred svojou prednáškou podeliť o údaje, ktoré má k dispozícii, s renomovaným profesorom MIT Robertom Langerom. Langer zase získal množstvo ocenení za pokroky v biotechnologických vedách a vedie výskumný program opísaný na jeho webovej stránke MIT takto:

Práca skupiny leží na rozhraní biotechnológie a materiálovej vedy. Hlavným zameraním je výskum a vývoj polymérov pre kontinuálne, kontrolované a dlhodobé dodávanie liečiv, najmä geneticky modifikovaných proteínov.

Znie to akoby Dr. Langer veľmi dobre poznal mechanizmy modRNA vakcín „proti Covid-19“, najmä vývoj lipidových nanočastíc, ktoré uľahčujú transport správy modRNA do cieľových buniek.

Prof. Langer sa však odmietol pozrieť na údaje, alebo sa dokonca s Kirschom stretnúť. Na začiatku svojho prejavu Kirsch ponúkol niekoľko špekulácií, prečo by to tak mohlo byť. Čoskoro sa ukázalo, že by to mohlo byť tým, že spomínaný profesor Langer sedí v predstavenstve Moderny.

Ak by teda profesor Langer videl „podozrivé“ údaje v štruktúrovanom formáte naznačujúce, že „vakcína proti Covid-19“ Moderna zraňuje alebo zabíja veľa ľudí, bol by zo zákona povinný trvať na tom, aby ju spoločnosť stiahla z trhu.

Tu je asi jasné, ako sa žoldnierske klamstvo Big Pharma prelína s perfídou akademickej obce na najvyšších úrovniach. DR. Langer bol napadnutý Kirschom a verejne „diskreditovaný“. Je však vo hviezdach – osobne si myslím, že je to takmer nemožné – že profesor Langer teraz zažaluje Steva Kirscha za ohováranie.

Faktom je, že profesor Langer sedí v predstavenstve Moderny a jeho zodpovednosť voči verejnosti je jasná, pokiaľ ide o vlajkový produkt Moderny. Bude zaujímavé sledovať, ako sa MIT a Dr. Langer s  touto dilemou vysporiada.

Každý, kto raz povie lož….

O prednáške Steva Kirscha na MIT, v ktorej v podstate prezentoval dôkazy o zločine proti ľudskosti, ako aj o množstve ďalších trestnoprávne relevantných činov – sprisahania, úplatkárstva, zabitia, sa doteraz v „popredných a kvalitných médiách“ nič nepísalo.

Zvláštnosťou zozbieraných údajov je, že môže trvať veľmi dlho, kým vakcíny zabijú ľudí – šesť mesiacov je len priemer. Riaditeľka CDC Mandy Cohenová naďalej obhajuje vakcíny proti Covid-19, rovnako ako jej predchodkyňa Rochelle Walensky, ktorá odstúpila až v júni tohto roku, takže sa stále očakávajú nadmerné a predčasné úmrtia. To isté platí pre EMA.

Vynára sa teda otázka: Prehliadli zdravotnícki byrokrati všetkých krajín „nejako“ hromadiace sa údaje a správy o nebezpečenstve modRNA vakcín? Môžu byť takí hlúpi? Alebo vedome klamali verejnosti vychvaľovaním „vakcín“, ktoré sú zjavne nebezpečné? V určitom okamihu budú musieť na tieto otázky odpovedať.

Aj včera nezávislí reportéri Matt Taibbi a Michael Shellenberger svedčili pred jedným výberovým podvýborom Snemovne reprezentantov  federálnej vlády.

Títo dvaja novinári už predtým zverejnili „Twitter Files“, vyšetrovanie vládnej infiltrácie sociálnych médií s cieľom cenzurovať a manipulovať správy, ktoré by mohli ovplyvniť výsledok posledných volieb.

V tejto novej kapitole títo dvaja spolu s blogerom Substack Alexom Gutentagom zverejnili správu založenú na svedectve informátorov o ďalekosiahlom koncepte cenzúry nazvanom „Liga spravodajských informácií o kybernetických hrozbách“ (bez vtipu), ktorú vydalo americké ministerstvo vnútra. Bezpečnosť vymyslená v roku 2018 a ktorej koordinované aktivity sa šíria cez takzvanú „Spravodajskú komunitu“, Biely dom a úrady vo Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a na Novom Zélande. Identický, nemenej tyranský program prijali aj mnohé vlády v EÚ.

…žije na lživom západe

Výsledkom celej tejto činnosti je, že „Západ“ sa živí klamstvami a teraz sa zdá, že sa dusí vlastnou medicínou.

Zdá sa, že Covid-19 bol pripravovaný dlho, keď bol unesený stúpencami rozviedky, deepnstate a Demokratickej strany, aby sa v roku 2020 konečne zbavili prezidenta Trumpa – potom, čo zlyhali RussiaGate a proces obžaloby založený na klamstvách a podvodoch.

Zavedenie nedostatočne testovaných (sic) „vakcín“ modRNA – ktoré sú v skutočnosti vyvinuté Ministerstvom obrany USA a distribuované ako licencované produkty spoločnosťami BioNTech/Pfizer a Moderna – naznačuje, že „Covid-19“ by mal byť „porazený“ ním. Nový koronavírus“ splnil svoju úlohu.

Ukázalo sa však, že „vakcíny“ modRNA sú obrovským a smrtiacim svinstvom. Tie boli „predané“ verejnosti, často vnucované ľuďom proti ich vôli a nezákonne a priniesli miliardový „zisk“ – ekvivalent 30 (miliárd) strieborných – farmaceutickému priemyslu. Takmer okamžite po „očkovacej kampani“ však ľudia začali umierať alebo vážne chorieť, a preto to, čo sme odvtedy videli, sa javí ako kakofónia pokusov páchateľov, viac-menej zúfalo vykonaných, je skôr zúfalé  a v niektorých prípadoch unáhlené zakrývanie zločinov.

Sme v akejsi „vojne“, ale toto je konflikt medzi realitou vs. nepravdou a propagandou.

Tieto (údajné) zločiny sú produktom alebo dôsledkom tisícov ľudí, ktorí pracujú v administratívnom aparáte („ministerstvo zdravotníctva“), úradoch pre abecednú polievku (CDC, FDA, EMA, PEI, RKI, BASG atď.) a ich nosiči vody v „politike“ a „popredných médiách“.

Aj oni sú spolupáchateľmi týchto obludností a zvyšujúci sa počet informátorov naznačuje, že bod zlomu bude čoskoro dosiahnutý – a tým mám na mysli moment, keď prví „insideri“ budú spolupracovať so súdnou mocou, aj keď z nižších pudov, napr. sebazáchovy, aby si zachránili vlastnú kožu.

Čoskoro príde čas. Pripravte si stroj na popcorn.