Treba vojakov, očkovať už netreba

Treba vojakov, očkovať už netreba

Treba vojakov, očkovať už netreba 620 330 Doktor

Americká armáda chce teraz späť prepustených „odmietačov vakcín“.

„Inject or fire“: Táto zásada sa uplatňovala vo väčšine americkej armády. Tí, ktorí nevyhoveli a boli prepustení, teraz žiadajú, aby sa vrátili.

Americká armáda sa snaží priviesť späť tých vojakov, ktorí odmietli povinné očkovanie proti Covid. Z tohto dôvodu bolo počas očkovacej kampane prepustených viac ako 8 000 vojakov amerického námorníctva a Národnej gardy. Teraz môžu opraviť svoje vojenské záznamy a vrátiť sa do služby.

Strýko Sam chce neočkovaných

V súčasnosti koluje list poslaný bývalým vojakom, ktorý bol odosielaný pred niekoľkými týždňami. Píše sa tam napríklad: „Bývalí vojaci, ktorí boli nedobrovoľne vyradení zo služby z dôvodu odmietnutia očkovania proti COVID-19, môžu požiadať o opravu svojich vojenských záznamov.“

Zruší sa však aj vylúčenie z americkej armády z dôvodu odmietnutia príkazov na očkovanie proti Covid. Americká armáda tiež píše bývalým vojakom: „Jednotlivci, ktorí chcú požiadať o návrat do služby, by sa mali obrátiť na svojho miestneho armádneho náborového pracovníka, US Army Reserve (USAR) alebo Armádnu národnú gardu (ARNG), aby získali ďalšie informácie.

Nepotvrdené údaje z amerických alternatívnych médií hovoria, že k 5. októbru sa vrátilo len 43 z viac ako 8 000 vojenského personálu prepustených za odmietnutie vakcíny. Tieto čísla sa samozrejme nedajú skontrolovať.

Chýbajúci vojaci

List sa týka príslušníkov námorníctva a národnej gardy. Ostatné zložky armády zvolili iný prístup. Napríklad jeden vojak uvádza, že jeho prepustenie nebolo nikdy spracované. Takto bolo odložené na 13 mesiacov – aby ho zrazu znovu mohli povolať. Ak by povolanie odmietol, bol by prepustený „inak ako čestne“.

Priznáva americká armáda, že s povinným očkovaním urobila chybu? Nie každý tomu verí. Armáda má vážne problémy s náborom. To je obzvlášť problematické, pretože z pohľadu Washingtonu čelíme možnej vojne s Iránom a/alebo Čínou.

Problém s náborom len zhoršila politika „očkovať alebo vyhodiť“. K tomu sa pridáva dnes už oficiálne potvrdený prudký nárast myokarditídy v americkej armáde – práve v čase povinného očkovania. Armáda však naďalej popiera akúkoľvek súvislosť s liečbou mRNA. Nárast súvisel s infekciami Covid, podľa vyhlásenia z júla. Informovala o tom TKP.

Pre mnohých vojakov v námorníctve a Národnej garde, ktorí sa vzbúrili proti nútenému očkovaniu, je to však neskoré zadosťučinenie. Budú ale rehabilitovaní.

Sú však stále ochotní zomrieť za USA a ich „hodnoty a demokraciu“?

Zdroj:  https://tkp.at/2023/11/17/us-militaer-will-jetzt-entlassene-impfverweigerer-zurueck/