Prezidentkin vedecký konsenzus

Prezidentkin vedecký konsenzus

Prezidentkin vedecký konsenzus 620 330 Mr Hyde

Vo viacerých „médiách hlavného prúdu“ (sic!) sa objavilo ohľadne pána Huliaka nasledovné vyjadrenie: „…Prezidentka zdôrazňuje, že kandidát, ktorý dlhodobo neuznáva vedecký konsenzus o zmene klímy a žiadna skutočná klimatická kríza podľa neho neexistuje, …“. Napíšem to jednoznačne. Dané vyjadrenie od pani Čaputovej mi spôsobilo zážitok  déjà vu. Ale najprv o to tej „zmene klímy“. Pôvodný výraz „globálne otepľovanie“ sa postupne pretransformoval do výrazu “zmena klímy“. Ja osobne sa pridŕžam dvoch podmienok. V matematike sa nazývajú  nutná a postačujúca podmienka. Tá nutná je tá, že „zmena klímy“ je jav, ktorý na našej planéte Zem prebieha po milióny rokov a postačujúca je tá, že takémuto komplexnému javu vôbec nerozumieme. Stačí o.i. spomenúť aké je meno Grónska v angličtine. Greenland, teda Zelená zem. To preto, lebo v Grónsku sa v 9. a 10. storočí pestovala pšenica. V severnom Anglicku rástol vinič. A môj doplnok v rámci „tlačenia kalerábov do hlavy“ je, že človek sa na „zmene klímy“ podieľa len minimálne ak vôbec.

Ale vráťme sa k môjmu osobnému zážitku déjà vu. Ten „vedecký konsenzus“ bol predsa aj pri mRNA „vakcínach“. Pani Čaputová sa vehementne aj pri nich oháňala „vedeckým konsenzom“. Tvrdila, že „vakcína je sloboda“. O tej postvakcinačnej slobode by vedeli (keby mohli) rozprávať tisíce poškodených občanov Slovenskej republiky. Pani Čaputová bola doslova hovorkyňou a zástankyňou farmafiriem a „medicínskych primitívov“, ktorými sa obkolesila. Ale ešte predtým, ako hlavný veliteľ armády Slovenskej republiky, nezabránila uskutočneniu vojenskej operácie na jeseň v roku 2020, a to masívnemu  hromadnému testovaniu obyvateľstva. Samotné testovanie vykonané pod hrubým nátlakom organizovanej skupiny, na čele ktorej stál Igor Matovič (bez získania jediného informovaného súhlasu jedinca) bol zločin voči ľudskosti. Neskôr sa ukázalo, že „vedecký konsenzus“ predchádzania epidémie antigénovým testovaním napokon epidémiu rozšíril, čo spôsobilo smrť vyše 12 000 obyvateľov Slovenska.

Čo dodať?  Domnievam sa, že pani Čaputová smeruje v tejto (pseudo)divadelnej dráme ku tragickému finále. Podobne ako Goetheho Faust, ktorý upísal svoju dušu diablovi.

MUDr. Ján Lakota, CSc.

Zdroj: https://akw.sk/prezidentkin-vedecky-konsenzus/

  • aby niekto staval svoj pseudo vedecký názor, nad zdravým rozum je prinajmenšom na Chocholúška. Čaputová svojím konaním iba dokazuje, že je nesvojpravna. Opiera sa o svojich podlich paničkov, v dôvere že ju vzdy podržia, a ich postavenie bude večne. Padne spolu s nimi. Násilné pretláčanie klamstva, Čaputová =skončilo. Pri svojej tuposti a pýche si to ani len neuvedomuje.