Plačky Sorosklanu predvádzajú duševný striptíz

Plačky Sorosklanu predvádzajú duševný striptíz

Plačky Sorosklanu predvádzajú duševný striptíz 620 330 Mr Hyde

Trio Sorosových plačiek Iveta Radičová, Magda Vášáryová a Oľga Gyarfášová vyplakáva v článku DenníkaN: „Toto víťazstvo Smeru je nezaslúžené“. Nevie toto trio rešpektovať výsledky volieb? Kde boli doteraz, kým Matovič a Heger devastovali Slovensko? Neuvedomujú si, že za politické zmeny je zodpovedná devastačná politika vlád od volieb r. 2020?


Ako ináč do ruskej trojky v článku ich zapriahla M. Tódová  novinárska „hviezda“ DenníkaN, ktorý trpí krízou keď zamestnáva novinárov-konšpirátorov. Alebo je to zámer?

Tódová dala slovo Magduške: …Už nemusím nikomu mazať med pod nos, aby mi niečo dal, nejakú funkciu, som už úplne slobodný človek a je mojou povinnosťou hovoriť, pretože ešte stále si veľa vecí pamätám. Pamätám si aj Moniku Beňovú z čias, keď som bola veľvyslankyňou vo Varšave. Prvýkrát prišla do zahraničia ako nová politička, predtým bola novinárkou a bola trošku nevhodne oblečená, čo je taký jej znak, musela som ju trošku zachraňovať.

Mala som také dva-tri dni depresiu, ani nie tak z výsledku (volieb), pretože sa snažím byť demokratkou, hoci som štyridsať rokov prežila v totalitnom režime. Demokrati rešpektujú vôľu voličov a voličiek. Mala som skôr takú osobnú depresiu, že už mám pred sebou možno len štyri-päť rokov aktívneho života, ak mi hlava vydrží, a budem sa musieť zaoberať týmito ľuďmi. Ale potom som išla do lesa a hlavne som si pozrela poľskú predvolebnú kampaň a to je niečo úžasné, to vás nabije takou pozitivitou voči Slovensku, že som si povedala, že nie sme na tom najhoršie“.

Takže Magduška povedala: „Už nemusím nikomu mazať med pod nos, aby mi niečo dal, nejakú funkciu“…

Iba sa pýtam. Boli aj také situácie vo vašom živote, keď ste museli niekomu mazať med pod nos? Slovíčko UŽ hovorí o tom, že áno.

Magduška: „Prvýkrát prišla do zahraničia (Beňová) ako nová politička, predtým bola novinárkou a bola trošku nevhodne oblečená…“

Nuž Magduška to sa môže žene pritrafiť. Keď tvrdíte, že máte dobrú pamäť, bolo nutné vo Viedni, keď ste sa stali veľvyslankyňou pod tenkou blúzkou prevetrávať prsia? Tiež si myslím, že to nebolo vhodné. I keď zážitok to bol príjemný. Len Vás prosím, už to nerobte. Neberte mužom ilúzie, že sa niečo zmenilo…

Magduška: „Mala som skôr takú osobnú depresiu, že už mám pred sebou možno len štyri-päť rokov aktívneho života, ak mi hlava vydrží, a budem sa musieť zaoberať týmito ľuďmi.“

Z čoho teda plynú Vaše depresie? Neupresnili ste z koho. Pozoruhodné je, že ste išli do lesa a následne Vás ohromila realita ohľadne poľských volieb. Zvlášť keď ste zistili, že s vysokou pravdepodobnosťou poľský Šimečka Donald Tusk vo voľbách 15. októbra tiež neuspeje. Už raz darmo. Slovania nechcú západné jarmo. A vy ako neúspešná politička na tom nič nezmeníte. Slovania sa vždy v stave ohrozenia svojej existencie stmelili bez ohľadu na svojich prozápadných lokajov.

Á propos. Státisíce občanov SR malo z politiky Matoviča a Hegera depresie, o ktorých sa Vám ani nemohlo snívať. Čo ste vy ako politička pozitívne pre občanov Slovenska urobili? Choďte do ulíc a opýtajte sa bežných ľudí. Nie však dopredu určených, ale náhodne vybraných. Vy ste dobrá herečka, a preto ste sa prelúskali do politiky. Nebudem špekulovať o tom, či to bolo iba vďaka vášmu herectvu alebo aj z iného dôvodu. Keď ste pôsobili ako veľvyslankyňa v Poľsku, tak si pamätám, že vám bol zaslaný na vyjadrenie oficiálny list ministerstva hospodárstva. A pamätám si i to, že ste odpoveď poslali ručne napísanú s dosť arogantným obsahom faxom a s gramatickými chybami. Asi o tom neviete, ale zopár mesiacov sa pol ministerstva zabávalo na vašom výtvore. Taký originál sa len tak nevidí.

Takže odporúčam vám, aby ste začali konečne niečo pozitívne pre občanov SR robiť, miesto slepého poklonkovania Západu. Buďte aspoň v závere svojho života pre ľudí prospešná. Treba sa však pozrieť do zrkadla. Skúste sa pozerať v zrkadle nie iba na svoje telo, ale i na svoju dušu, do svojho vnútra. Vedieť spoznať sebareflexiu svojho vnútra, svojich činov, porozumieť mu pretvára ľudské hodnoty. Každý človek má svoje hodnoty. Sú však rôzne. Vedieť porozumieť iným, zvyšuje vlastnú hodnotu človeka. Na ich základe si človek uvedomí kto je. Naučí sa rešpektovať iných, rozdiely i protiklady. Je to dlhodobé celoživotné štúdium seba samého.

Takže Magduška pracujte na sebe pri sebapoznávaní a zvyšovaní kvality vašej osobnosti. Ešte by ste to mali stihnúť v tomto živote. Využite lepšie svoj čas ako napríklad prácou pre americkú mimovládku SFPA pôsobiacu na Slovensku. Ich materiál napr. tento: https://www.sfpa.sk/wp-content/uploads/2021/08/ZP-Slovenska-po-volbach.pdf obsahuje množstvo nezmyslov v protiklade so slovenskými záujmami. Naučte sa vnímať základnú vec. Vaše videnie Slovenska nie je v zhode s videním väčšiny občanov SR. A nesnažte sa prosím vaše videnie Slovenska a sveta pretláčať do myslí občanov. Nazýva sa to manipulácia. Radšej s ľuďmi diskutujte a uvidíte koľko vecí sa dozviete. Nežite v zajatí vašej elity a vašej liberálno-elitárnej západnej skupinky z liberálnej kaviarne. To, čo tvrdia oni, je iba pozlátko. Prázdne. Nič tam nie je zabalené. Žiadna prosperita, žiadna budúcnosť, žiaden hodnotový obsah.

Otvorte oči a pozrite sa okolo seba na jednoduchých ľudí, ale duševne bohatých. Pretože duševne bohatý človek je vtedy, ak pomáha svojmu blížnemu tak ako sebe samému.

Ivetu Radičovú si veľmi všímať nebudem. Je to stratená existencia s násilníckou politickou povahou. Tiež skrachovaná politička. Nebolo vôbec o nej počuť za vlády Matovičovo-Hegerovej totality. Kde doteraz bola? Prečo sa občanov v ich každodennom trápení nezastala? Jednoducho jej to bolo jedno. Povedala: „Prežili sme mečiarizmus, prežijeme aj ficizmus“…

Jej vyjadrenie hodnotím ako despotické, kedy si vyhradila právo iba na svoju pravdu. Iný názor občanom SR upiera.
A odkazujem jej. Prežili sme matovičizmus, prežili sme hegerizmus, prežijeme i čaputovizmus. A prežijeme i útoky z B´nai B´rith Ivetka. Porozprávajte o nich skutočnú pravdu. Who is Who…

A nebudem si všímať ani Oľgu Gyarfášovú. Jednoducho nemám rád biorobotov zo Sorosovej dielne. Jej vyjadrenia svedčia o tom, že Sorosove nadácie na čele s IVO a Mesežnikovom budú naďalej przniť slovenskú politiku s cieľom jej ovládania. Treba sa mať na pozore a neumožniť ekonomicko-politickému teroristovi Sorosovi vplývať peniazmi na zničenie Slovenska.

https://dennikn.sk/3619225/nadejny-minister-vnutra-sutaj-estok-zacinal-u-ficovho-kamarata-kicuru-policajtom-odkazoval-spakujte-si-veci/?ref=tit1

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Zdroj: https://belobog.sk/placky-sorosklanu-predvadzaju-dusevny-striptiz/