LGBT propaganda naberá na obrátkach XI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XI. 620 330 Mr Hyde

Bojovníci v SNP by sa určite obracali v hroboch, kebyže tušili aké choré veci sa dejú. Slovensko musíme ochrániť. Prinášame Vám už jedenáste pokračovanie úspešného seriálu.

Voľte choré veci, voľte PS

Anglický ženský fotbalový tým byl opět kritizován za to, že má příliš bílých hráček

Tato připomínka se objevila i před časem v době jiného šampionátu, kde byly vidět téměř výhradně bílé hráčky. Podobné výpady byly patrné i vůči týmu švédskému, který je také sestaven téměř výhradně z bělošek.

Toto napadání ze strany mainstreamových médií je vidět v zemích, kde je již roky prosazován multikulturalismus a je prezentován jako cosi přínosného. Zatímco Evropě se vnucuje multikulti, Afriku či Asii tím nikdo neobtěžuje.

Proč těmto zastáncům „rozmanitosti“ sportovních týmů nevadí například tyto ženské fotbalové týmy? Dovolil by si je kdokoli kritizovat za příliš malou rasovou a etnickou rozmanitost?

O tom silně pochybuji:

V Košiciach sa konal PRIDE

Aká vlajka by nemala chýbať na obrázku, keď máš v názve svojej politickej strany názov tejto krajiny?

Muži, ktorí sa vyhlásili za ženy, vyhrali v dvoch cyklistických pretekoch

Degradácia ženských športov pokračuje, napríklad v ženskej cyklistike už ženu na prvých priečkach v poslednej dobe takmer nie je vidieť. Nebolo by preto prekvapením, keby v tomto aj mnohých ďalších športoch prestal byť o vrcholovú úroveň medzi ženami záujem.

Ako pomerne zásadný problém však vidím fakt, že súperky v drvivej väčšine prípadov neprotestujú, pritom vďaka mužskému súperovi prichádza nielen o medaily, ale aj o finančnú odmenu, ktorá je často nezanedbateľná.

Na druhej strane je jasné, že v prípade protestu by zrejme museli aktívny šport opustiť, čo sa už napokon niekoľkým špičkovým športovkyniam stalo. Protestujúce športovkyne boli samozrejme obvinené z „transfóbie.“

Ako vidíte na fotografiách, ktoré sú z dvoch nedávnych pretekov v ženskej cyklistike, tak ženské súperky otvorene nevyjadrujú žiadnu nevôľu za fakt, že na prvom mieste skončil biologický muž. De facto sa radujú z úplne nefér porážky, ku ktorej by nedošlo, keby boli biologickí muži z pretekov žien vyraďovaní.

Dvaja muži – cyklisti, ktorí sa vyhlásili za ženy, obsadili tento týždeň popredné miesta na akciách vo Washingtone a Švajčiarsku, pričom jeden porazil dve dospievajúce dievčatá a druhý pripravil svoje konkurentky o peňažnú odmenu 500 švajčiarskych frankov.

Detaily: Cyklistika: Muži, kteří se prohlásili za ženy, vyhráli ve dvou závodech – v USA a ve Švýcarsku – Necenzurovaná pravda (necenzurovanapravda.cz)

V Disney parku vítajú deti muži oblečení v ženských šatách

Nemci bojkotujú predajne Tchibo za multikulty reklamy – firma teraz vykazuje rekordné straty

Počet trestných činov proti homosexuálom v Berlíne v posledných mesiacoch enormne vzrástol

Ako uvádza majiteľ berlínskeho LGBT klubu Pahlau, väčšina páchateľov sú migranti moslimského pôvodu, hoci podľa ministerstva spravodlivosti sa náboženská príslušnosť v skutočnosti neeviduje.

Pahlau kritizuje výstavbu „takého veľkého zariadenia“, ktoré má ubytovať najmä utečencov zo Sýrie, Afganistanu a Turecka. Pahlau sa obáva, že sa zmení „vzhľad a existencia“ štvrte a pre obyvateľov nastane „nočná mora“.

Sudca rozhodol, že rodičia nemôžu odhlásiť študentov z učebných osnov LGBTQ+

Federálny sudca rozhodol v neprospech skupiny rodičov s tým, že nemajú žiadne základné právo zakázať svojim deťom vo veku základnej školy čítanie kníh v triede s LGBTQ+ ľuďmi.

Detaily: https://www.wmar2news.com/local/judge-parents-cant-opt-students-out-of-montgomery-countys-lgbtq-curriculum

Prečo aktivisti tvrdia, že jeden z najvýznamnejších kanadských LGBTQ priestorov je ohrozený

Aktivisti za práva homosexuálov sa obávajú o svoju bezpečnosť, keďže Ghana pripravuje tvrdý zákon proti LGBTQ

Komunita LGBTQ+ v Ghane vyjadrila hlboké znepokojenie nad potenciálnymi nebezpečenstvami, ktorým môžu čeliť, ak sa uzákoní legislatíva presadzujúca takzvané „správne ľudské sexuálne práva“.

Zdroj: https://www.rfi.fr/en/africa/20230826-gay-rights-activists-fear-for-their-safety-as-ghana-readies-harsh-anti-lgbtq-bill

Časopis Vogue zaradil cyklistu – biologického muža – na zoznam „silných žien“ roku 2023

Cyklistika je jedným zo športov, kde nájdeme v ženských kategóriách zďaleka najviac mužov. Tí jasne vyhrávajú všetky závody a v súčasnej dobe už v mnohých krajinách totálne degradovali ženskú cyklistiku, v ktorej zostali biologické ženy v pozadí.

Prvé priečky samozrejme mnohokrát prinášajú aj veľmi lákavé výhry, čo vedie stále viac mužov – inak priemerných športovcov – k tomu, aby sa vyhlásili za ženy.

Detaily: https://www.thegatewaypundit.com/2023/08/vogue-includes-transgender-cyclist-list-powerhouse-women-2023/

Liberálne umenie