LGBT propaganda naberá na obrátkach VIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach VIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach VIII. 620 330 Mr Hyde

Informácii je neúrekom a preto Vám prinášame už 8. pokračovanie nášho seriálu o chorej LGBT propagande. Ak na niečo podobné narazíte, prosíme – pošlite nám o tom info – stačí zaslať www odkaz na email, alebo nás kontaktujte na jednej z dvoch sociálnych sieti – kontakt na nás.

Keď odchádzaš z kina po vzhliadnutí filmu Barbie a máš pocit, že sa do teba prevtelila

Medzinárodná šachová federácia (FIDE) oznámila, že dočasne zakazuje transrodovým ženám súťažiť na ženských podujatiach.

FIDE uviedla, že jednotlivé prípady si budú vyžadovať „ďalšiu analýzu“ a že rozhodnutie môže trvať až dva roky.

Tento krok kritizovali niektorí hráči a nadšenci.

Zdroj: https://www.bbc.com/news/world-66538328

Niečo k tomu ešte z iného denníka.

„Newsweek“: transrodoví ľudia sú nehanebne utláčaní

„Rozhodnutie účinne zakázať transrodovým ženám účasť na šachových turnajoch až do odvolania riadiaceho orgánu šachového sveta vyvolalo na sociálnych sieťach rozhorčenú reakciu. Medzinárodná šachová federácia FIDE nedávno vydala aktualizovanú verziu svojich smerníc, v ktorých sa uvádza, že hráčky, ktoré prešli „z mužov na ženy“, nie sú oprávnené súťažiť v oficiálnych ženských súťažiach, kým sa neprijme ďalšie rozhodnutie.

Bude to založené na „ďalšej analýze“, ktorá môže trvať až dva roky. Transgender hráčky nebudú mať zákaz účasti na otvorených turnajoch, no nebudú môcť súťažiť v súťažiach len pre ženy. Prichádza uprostred úsilia zabrániť transrodovým ženám v účasti na ženských športoch v USA aj mimo nich, zatiaľ čo vládnymi agentúrami USA sa tento rok prehnala rekordná vlna zákonov proti LGBTQ+. Transgender mužom budú podľa nových pravidiel odoberané aj všetky tituly, ktoré získali v ženských súťažiach.“

Zdroj: Trans Women’s Ban From Chess Tournaments Sparks Outrage: ‚Insane‘ (newsweek.com)

Rosnička z Kanady

Rosnička môže mať veľa podôb – v Kanade si ju predstavujú takto…

Túto tému sme v jednom článku už otvorili, dnes obšírnejšie.

Skittles začali presadzovať hodnoty LGBT pre deti a zmenili význam sloganu – „ochutnajte dúhu“

Spoločnosť, ktorá vyrába detské cukríky Skittles, už roky upozorňuje na svoje produkty pod sloganom „Ochutnajte dúhu“. Teraz však majú nový slogan, ktorý zmenil svoje sémantické smerovanie po tom, čo sa spoločnosť rozhodla zapojiť do propagácie pomocou gay sprievodov. Ich súčasné balenie nesie slogan „Black Trans Lives Matter“.

To deti na ihriskách podľa spoločnosti potrebujú. „Ahoj deti, chceli by ste nejaké Skittles? Skúsime aj nejaké blokátory puberty?“ Stačí sa pozrieť na farebnú schému, ktorou sú cukríky zdobené – je tam dúha súvisiaca s LGBT vlajkou a na cukríkoch sú vyobrazení kreslení transvestiti. Pretože ak by ste niekedy chceli vyskúšať gay pride cukríky, určite by ste mali mať inkluzívny a rôznorodý zážitok.

Západný „kňaz“ tvrdí, že Ježiš bol bisexuál a Biblia na to poukazuje

„Mal milovaného učeníka Jána, ktorého veľmi miloval. Kresťanské umelecké tradície pochádzajú zo skutočnosti, že Ježiš a Ján si boli fyzicky blízki, ležal mu na hrudi,“ hovorí.

Kľúčový rozsudok v Českej republike: Úradná zmena pohlavia nie je možná bez operácie

Najvyšší správny súd (NSS) Českej republiky zamietol kasačnú sťažnosť ženy, ktorá o sebe vyhlasuje, že je muž. Matrika žiadosti o úradnú zmenu pohlavia na mužské nevyhovela preto, že sťažovateľka nepodstúpila zákonom požadovaný chirurgický zákrok spojený so znemožnením reprodukcie. Informoval o tom portál Echo24.

NSS vo svojom rozhodnutí zdôraznil princíp zdržanlivosti v podobných otázkach a ochranu základných prirodzených atribútov rodiny a rodičovstva. Takisto nedávno rozhodol o podobnom prípade aj český Ústavný súd. Podľa NSS sa nádej sťažovateľky, že Ústavný súd v novom zložení rozhodne inak, neopierala o realitu.

Zdroj: Klíčový rozsudek pro transgender: Úřední změna pohlaví není možná bez operace – Echo24.cz

Rodičia by si mali pred výmenou plienok svojho dieťaťa vyžiadať povolenie

Vyjadrenie „odborníka na sex“ z austrálskej televízie je široko distribuované na medzinárodných kanáloch TG.

Zdroj: https://www.mirror.co.uk/news/us-news/expert-claims-parents-should-ask-30709341

Rubrika „Západné hodnoty“

Rodičia by mali spozornieť: Netflix uvádza animovaný film pre deti s tématikou LGBT a nielen to

Spoločnosť Netflix vydala animovaný film pre deti s názvom “Nimona”, ktorý obsahuje násilie, LGBTQ zápletky, narážky na samovraždu a ďalšie prvky – a rodičia recenzenti uviedli, že film nie je pre deti. Upozorňuje Dailywire.

Film, ktorý vznikol na základe rovnomenného grafického románu z roku 2015, vyšiel na streamovacej platforme v júni. Film sa sústreďuje na Nimonu, “postavu tínedžera meniaceho podobu”, ktorá “vyjadruje radosť z toho, že je “zloduch” a spôsobuje spúšť, dokonca aj pri páchaní “vraždy”,” ale “diváci zisťujú, že jej správanie pramení z toho, že je odstrkovaná a nepochopená, pretože je iná,” uviedla stránka s filmovými recenziami Common Sense Media.

Detaily: Netflix Releases Animated Children’s Movie ‘Nimona,’ Featuring LGBT Story | The Daily Wire

Také progresívno – liberálne chovanie jedného uja

Toto na Slovensku naozaj nechceme. Zastavme tieto choré veci.