Krížová výprava rodičov proti LGBT ideológií na školách v zámorí

Krížová výprava rodičov proti LGBT ideológií na školách v zámorí

Krížová výprava rodičov proti LGBT ideológií na školách v zámorí 620 330 Doktor

Moslimovia a kresťania spájajú sily na protest proti LGBTQ+ Pride v Kanade:

„Nechajte deti byť deťmi“

Moslimskí rodičia sa obávajú, že ideológia tlačí  proti ich kultúre.

Ľudia rôznych vierovyznaní spájajú svoje sily, aby protestovali proti učebným osnovám rodovej ideológie, ktoré považujú za nevhodné v kanadských školách, uvádza The Toronto Star.

Problém, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou diskusií školskej rady aj mimo nej v USA, nie je výnimkou ani v Kanade, kde podľa portálu rodičia s hidžábmi a „keffiyeh“ alebo šatkou symbolizujúcou palestínsku solidaritu stáli vedľa rodičov, ktorí nosili citácie z Biblie na tričkách.

Toto všetko sa deje preto, že títo nepravdepodobní spojenci majú spoločný cieľ.

„Keď som sem pred 22 rokmi prišiel, kresťania tu boli väčšinou a ja som bol moslim,“ povedal podľa správy Aziz Wadya, egyptský prisťahovalec a jeden z moslimov kritizujúcich ideologickú expanziu LGBTQ+.

„Nevnucovali svoju kresťanskú agendu pri vyučovaní môjho dieťaťa. Rešpektovali moju identitu, aj keď boli väčšinou. Teraz menej ako jedno percento populácie vnucuje svoju agendu každému z nás,“ dodal.

Protest, ktorý si získal pozornosť médií, vypukol v centre Calgary, meste v kanadskej provincii Alberta, no tí, ktorí boli proti osnovám rodovej ideológie, neboli sami. Proti-demonštranti, pripravení kričať späť, naliehali na nespokojných rodičov, aby „nechali queer deti na pokoji“.

 

Moslimovia protestujú v Calgary proti gender ideológii vo vzdelávaní K-12

 

Ale jeden kresťan – Joe Schellenberg – opísal prejav jednoty svojej skupiny s moslimami ako „veľmi príjemný“, informoval The Star.

„Som taký šťastný, že sa môžeme v tejto veci spojiť… Jedna moslimská dáma za mnou prišla skôr a len mi požehnala, položila na mňa ruku ako na kresťana a cítil som, že to bol veľmi milý moment“

Podobne ako v sporoch, ktoré sa rozvinuli v Spojených štátoch , niektorí rodičia stojaci za protestmi sa obávajú, že školy sa príliš zameriavajú na túto tému, ponúkajú inštruktáž o sexuálnom obsahu a organizujú podujatia  s tematikou LGBTQ+, ako je hodina príbehov drag queen.

V pozadí kanadský premiér Justin Trudeau nedávno zaútočil na americkú pravicu po tom, čo nasledovali ďalšie hlúposti okolo moslimských študentov, ktorí vynechávali školu, aby sa vyhli PRIDE podujatiam, a učiteľ ich údajne kritizoval za to, že to robia, hovoriac: „Ide to dvoma spôsobmi. chcete byť rešpektovaní za to, kým ste, ak nechcete trpieť predsudkami pre svoje náboženstvo, farbu pleti alebo čokoľvek iné, potom to radšej oplácajte rovnako ľuďom, ktorí sú iní ako vy. Tak to funguje.“

Trudeau, ktorý hovoril s moslimskou komunitou v mešite v Calgary, dostal prosbu od niekoho, kto ho žiadal, aby pomohol chrániť ich kultúru a „vieru, hriech, ktorý im robíte.“

 

Liberálny kanadský premiér Justin Trudeau

 

Trudeau odpovedal: „V prvom rade je tu strašne veľa dezinformácií a dezinformácií od ľudí na sociálnych sieťach, najmä živených americkou pravicou, šíriacich veľa neprávd o tom, čo je vlastne… v učebných osnovách.“

Mourra, otec piatich detí, ktorý bol identifikovaný ako organizátor protestu v Calgary, posunul svoju nespokojnosť so školskými osnovami o krok ďalej a svoje deti úplne zobral zo štátnych škôl a namiesto toho sa rozhodol ich vzdelávať doma.

Rovnako ako Schellenberg povedal, že bol príjemne prekvapený, že skupiny, ktoré sa kedysi postavili proti sebe, sa mohli spojiť a zhromaždiť sa okolo spoločnej veci.

„Bol som taký šokovaný, keď som videl ľudí, ktorí na nás kričali a robili si srandu z nášho náboženstva, utierali s nami podlahu, prišli na náš protest a povedali Alláhu akbar,“ povedal podľa The Toronto Star.

Moslimskí rodičia sa vyjadrili aj v USA, vrátane aktivistky Sameery Munshi, ktorá sa pripojila k ďalším rodičom a kritizovali verejné školy v okrese Montgomery v Marylande za odstránenie možnosti odhlásiť sa zo sexuálneho krúžku LGBTQ+ .
Obvinila radu školy, že sa vysmieva moslimským hodnotám a zaviazala sa k ochrane  moslimskej komunity a ochrane jej práv, len za podmienky, že sa bude riadiť populárnymi ideologickými naratívmi.

Zdroj: https://www.foxnews.com/media/muslims-christians-join-forces-protest-lgbtq-pride-canada-let-kids-be-kids

Západné hodnoty: migrácia, LGBT a vojna?

Čítajte: https://alexkrainer.substack.com/p/is-the-eu-about-to-begin-disintegrating

Lethal Necrotizing Cellulitis Caused

Prípad 18-ročnej transrodovej ženy, u ktorej sa ako vaginálna rekonštrukcia podrobila laparoskopická intestinálna vaginoplastika a následne sa u nej rozvinul septický šok a multiorgánové zlyhanie na podklade rozšíreného spektra Escherichia coli produkujúcej β- laktamázu .

Závažná progresia nekrotizujúcej fasciitídy bola smrteľná napriek opakovanému chirurgickému debridementu, intravenóznemu užívaniu antibiotík a podpornej starostlivosti na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Zhrnutie a záver: Hoci vaginálna rekonštrukcia má pozitívny vplyv na kvalitu života transrodových žien, lekári a pacienti si musia byť vedomí závažných komplikácií, ktoré môžu nastať.

Zdroj: https://www.jpagonline.org/article/S1083-3188(16)30174-7/fulltext