LGBT propaganda naberá na obrátkach II.

LGBT propaganda naberá na obrátkach II.

LGBT propaganda naberá na obrátkach II. 620 330 Mr Hyde

V minulom článku sme Vám priniesli ukážky LGBT propagandy. Dnes pokračujeme.

Na obrázku nižšie vidíte Ceval Omar, nórsku transgender ženu somálskeho pôvodu, ktorej postava osciluje medzi veľkosťami XXL a 5XL v závislosti od odevu.

Danú osobu si najala spoločnosť ZARA, pre kolekciu ‚Barbie‘

 

Ceval Omar, nórska transgender žena somálskeho pôvodu

Krásne video k téme. Má to viac ako 5 minút, ale oplatí sa to vidieť až do konca.

Čerstvý súvisiaci článok zo Slovenska:

Muži v ženských šatniach, sprchách či na toaletách.

V západnom svete je téma prenikania transsexuálov do priestorov určeným ženám a dievčatám na stole už niekoľko rokov. Na Slovensku sa verejná diskusia o trans problematike často nesie v duchu: „nestrašte, to sú americké problémy“.

Je logické, že s narastajúcim počtom transsexuálov budú pribúdať aj prípady mužov používajúcich priestory určené ženám. To, že sa tak už deje, naznačujú príspevky a komentáre transsexuálov na sociálnych sieťach a v internetových fórach.

Zdroj: https://standard.sk/394958/transsexuali-v-zenskych-satniach-tema-uz-aj-na-slovensku

Organizátori súťaže Miss Taliansko zakázali účasť transrodovým osobám s tým, že súťažiace „musia byť od narodenia ženami“.

A prikladáme aj súvisiaci príspevok z Holandska:

Transgender „Miss Holandsko“ kritizovala Talianov, že jej „kolegyniam“ nedovolili zúčastniť sa na súťaži krásy.

Namiesto toho, aby sa pohli vpred. Zdá sa, že ideme len dozadu

napísala Ricky Valerie Collet, ktorý bol nedávno pánom.

Organizátori Miss Taliansko už skôr zakázali účasť nebiologickým ženám v súťaži a pokusy mužov v sukniach získať korunku „prvých krások“ označili za absurdné.

 

Ricky Valerie Collet

Nádejou pre LGBTI komunitu na Slovensku sú mladí, pomôcť môže aj pop-kultúra a médiá

Zdroj: https://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clanok/675263-nadejou-pre-lgbti-komunitu-na-slovensku-su-mladi-pomoct-moze-aj-pop-kultura-a-media/

P.S. samozrejme, že diskusia k takým článkom je zatvorená. Každý vie že čo by obsahovala. Ľudia by dali jasne najavo svoj názor na LGBT propagandu.

Sloboda nie je happy end! s Romanom Samotným: čo sa zmenilo po teroristickom útoku v Teplárni?

Zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/OLlJoaI/sloboda-nie-je-happy-end-s-romanom-samotnym-co-sa-zmenilo-po-teroristickom-utoku-v-teplarni/

GP sa jasne vyjadril, na ktorej strane brehu stojí:

Maros Zelinka je za rodinu

Prezidentský palác vyvesil dúhovú vlajku

Prezidentský palác vyvesil dúhovú vlajku

Zuzanka o klasickej rodine ani čiarka, ale niekomu blahoželať musela.

Rádio Slovensko RTVS:

Dúhový PRIDE Bratislava prvýkrát v histórii spoluorganizovali ministerstvo spravodlivosti a aj ministerstvo kultúry Slovenskej republiky

V čase od 3m17s: https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1123/2102297?fbclid=IwAR2DYOe7ANi9sT-7-f4Hw06faLWOrr_S9uydwE7dVL08U_nq91Uy1yGHP58

Caputova blahozela Puchovskemu

Podľa nás to sú degenerovaní (psychicky narušení) ľudia už na 1. pohľad. Veď posúďte sami:

Dva vorvane sa rozhodli, že ich 9-ročný syn bude dcéra a o dva roky na to využili legislatívu v Chicagu, kde je možné deťom podávať blokátory puberty

„Top“ záber z dnešného sprievodu LGBT v Berlíne, ktorý sa dostal do hlavných európskych médií. Teraz majú sodomiti namiesto jednej vlajky dve.

sprievod pride v berline 2023

sprievod pride v berline 2023

Ministerka kultúry Silvia Hroncová a ministerka spravodlivosti Jana Dubovcová na Pride pochode

dve kreatury

dve kreatury

Americká ambasáda vyšla kvôli podpore LGBT spoza vysokého plotu svojej ambasády a oslávila dúhový PRIDE v Bratislave.

US Embassy Slovakia

Aktuálne z Ruska: 

Vladimir Putin dňa 24.7.2023 podpísal zákon zakazujúci zmenu pohlavia aj zmenu rodu v oficiálnych dokumentoch. Návrh zákona už pred tým jednohlasne schválili obe komory ruského parlamentu.

Prijatá legislatíva zakazuje „lekárske zásahy zamerané na zmenu pohlavia osoby“, ako aj zmenu rodu osoby v oficiálnych dokumentoch a vo verejných záznamoch. Jedinou výnimkou bude lekársky zásah na úpravu vrodených anomálií.

Zákon tiež ruší manželstvá, v ktorých má jedna osoba „zmenené pohlavie“, a zakazuje transrodovým ľuďom stať sa pestúnmi detí alebo adoptívnymi rodičmi.

Zdroj: https://www.nbcnews.com/nbc-out/out-news/russian-president-signs-legislation-outlawing-gender-affirming-procedu-rcna96017

Berlín 2023 – dobrovoľný – riadený úpadok spoločnosti

 

Už sme ho v tomto článku spomenuli, ale patrí sa aj prídavok: Poručík Púchovský by rád zatváral do basy klamárov a hejterov
Zdroj: https://youtu.be/lxr3uNEK_7w

A krátka ukážka:

V Charkove plánujú od 23. augusta do 2. septembra usporiadať LGBT prehliadku, takzvaný „Charkiv Pride-2023“.

Organizátori poznamenali, že v jeho rámci vyzbierajú peniaze pre potreby Ozbrojených síl Ukrajiny a vyhlásia program bezplatnej psychologickej podpory blízkych príbuzných bojovníkov.

Nie všetci Američania majú radi LGBT propagandu

 

Správny spôsob, ako vyčistiť pedofilné grafity

komentuje video jeden používateľ.

Prvá zvolená transgender zákonodarkyňa v New Hampshire bola obvinená zo strašných sexuálnych trestných činov s deťmi po tom, čo údajne prinútila pracovníka škôlky, aby jej poslal fotografie batoliat, ktoré má v starostlivosti.

Stacie Marine Laughton

Talianski zákonodarcovia začali v stredu rokovať o návrhu zákona o sprísnení zákazu náhradného materstva, aby bolo jeho vyhľadávanie v zahraničí nezákonné, čo vyvolalo kritiku vlády zameranej na práva LGBTQ.

Náhradná matka ma „maternicou na prenájom“, čo „poburuje dôstojnosť žien a pošliapava práva detí“.

Ak návrh zákona, ktorý navrhla členka krajne pravicovej strany Bratia Talianska premiérky Giorgie Meloniovej, prejde, bude Talianov, ktorí sa usilujú o náhradné materstvo v iných krajinách, po návrate domov trestne stíhať

Zdroj: https://www.france24.com/en/live-news/20230726-italy-mulls-tightening-surrogacy-ban

Ukrajinské združenie vojakov LGBTIQ+ prináša milú správu z prajdu v Nemecku:

Žiadame, aby sa Ukrajina stala členom NATO – s týmito výzvami sa konal BerlinPride2023

Ukrajinská kolóna na tohtoročnom pochode hrdosti v hlavnom meste Nemecka, ktorý organizoval Vitsche Berlin, niesla portréty ukrajinských LGBT+ vojakov z nášho združenia v miliónovom sprievode s výzvami, aby nám naďalej poskytovali zbrane a stali sme sa súčasťou Severoatlantickej aliancie, pretože toto je jediný spôsob, ako ochrániť svet pred ruským imperializmom.

Medzinárodné pochody hrdosti sú silnou platformou, ktorá pripomína, že vojna na Ukrajine pokračuje a my potrebujeme konsolidáciu sveta okolo nej.

Členovia nášho združenia pracujú na víťazstve Ukrajiny, preto sa môžu zúčastniť hrdosti len na plagátoch a transparentoch. Naša LGBT+ armáda je pre EÚ a NATO silným indikátorom toho, že Ukrajina je demokratická a hodná byť rovnocenným členom týchto združení.