LGBT propaganda naberá na obrátkach

LGBT propaganda naberá na obrátkach

LGBT propaganda naberá na obrátkach 620 330 Mr Hyde

Čo sa to so spoločnosťou deje?

Veci, ktoré pred pár rokmi boli choré a nezmyselné sa pretláčajú a glorifikujú? Z našich médií sa dozvedáme, že v Bratislave bude ďalší PRIDE pochod. Teplé farebné vlajky vidíme na každom rohu. Niekde aj namiesto slovenskej vlajky. Je toto normálne? Prezidentka namiesto toho aby podporila rodinu, tak podporí Tepláreň, kde sa táto skupina jedincov zhlukuje. Všetko je to o ľuďoch.

Napríklad istá zmena nastala aj u nás, viď.:

Ombudsman Róbert Dobrovodský nepríde na bratislavský Pride a na budovu svojho úradu nevyvesí dúhovú vlajku

Verejný ochranca práv chce pomáhať každej komunite, nie však aktivitami, ktoré by mohli byť vyložené ako účasť na ideologickom diskurze v spoločnosti.

Zdroj: https://standard.sk/396641/ombudsman-nepride-na-bratislavsky-pride-a-na-budovu-svojho-uradu-nevyvesi-duhovu-vlajku

Pamätáte si jeho predchodkyňu a čo mala na okne? Toto:

 

Dúhová vlajka ako symbol podpory LGBTI komunity na Slovensku v okne úradu ombudsmanky Márie Patakyovej

Tento človek nepodľahol tlakom.  Ombudsman v tejto súvislosti upozorňuje, že verejný ochranca práv a Kancelária verejného ochrancu práv používajú iba štátne symboly Slovenskej republiky. Medzi tie patrí aj štátna vlajka.

Pán ombudsman Dobrovodský: Ďakujeme za tento postoj!

Hudobný festival POHODA sa zmenil na festival POLITIKY.

Už tradične na ňom dostala veľký priestor aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa „čírou náhodou“ v dave stretla aj s ľuďmi zo svojej materskej strany, ktorí si tam robili kampaň. Veď voľby sa blížia, tak prečo nie a zlý Fico má veľa hlasov. Beseda s LGBT aktivistami? Tá nesmela na tejto akcii chýbať – ba dokonca bola aj nosnou témou. Pripomeňme si nosné témy:

LGBTI

  • Jednou z tohtoročných noviniek na festivale Pohoda je stage Tepláreň, ktorým organizátori reagujú na teroristický útok z nenávisti, pri ktorom vlani v rovnomennom bare na Zámockej ulici…

Ukrajina

  • Druhou z nosných tém Pohody 2023 je vojenský konflikt na Ukrajine.

Ekológia

  • Treťou nosnou témou Pohody 2023 je ekológia, ktorú organizátori už dlhodobo dávajú do popredia a vďaka ekologickým riešeniam vytvorí návštevník na Pohode nižšiu uhlíkovú stopu ako za rovnaký čas v bežnom živote…

Nižšia uhlíková stopa – úžasné

A teraz pohľad z druhej strany.

Rusko a zmena pohlavia

V Rusku bola zakázaná zmena pohlavia: Štátna duma Ruskej federácie prijala návrh zákona v treťom záverečnom čítaní. Teraz bude dokument odoslaný na posúdenie Rade federácie.

  • Zakazuje Rusom meniť označenie pohlavia v dokumentoch a dostávať hormonálnu terapiu.
  • Návrh zákona okrem toho počíta so zákazom adopcie a adopcie detí transľudmi – ak aspoň jeden z manželov vykoná transrodovú zmenu, potom bude ich manželstvo anulované.
  • Ruské ministerstvo zdravotníctva už oznámilo, že rezort zruší stanovy upravujúce procesy „zmeny pohlavia“.
  • Navrhuje sa urobiť výnimku len pre „vrodené anomálie u detí“. Ruskí zákonodarcovia sa snažia v novej legislatíve ešte viac obmedziť práva transrodových osôb Ruskí zákonodarcovia schválili sprísnenú verziu zákona, ktorý stavia mimo zákon postupy zmeny pohlavia, s pridanými doložkami, ktoré anulujú manželstvá, v ktorých jedna osoba „zmenila pohlavie“, a bránia transrodovým ľuďom stať sa pestúnmi alebo adoptívnymi osobami.

Zdroj: https://abcnews.go.com/Health/wireStory/russian-lawmakers-move-restrict-transgender-rights-new-legislation-101209726

Svet na tieto správy samozrejme reagoval.  Napríklad taká BBC: BBC chcela proti ruskú propagandu, no dostala pravý opak. Publikácia informovala svojich čitateľov na Twitteri, že zmena pohlavia je v Rusku odteraz zakázaná. Chceli teda vyvolať západnú vlnu ľudového hnevu, ale niečo sa pokazilo: Ľudia v komentároch s Putinovým krokom vo veľkom súhlasili. veď si to pozrite sami: https://twitter.com/BBCWorld/status/1679891011877707777

Pre prípad že by to bolo zmazané, len malá ukážka:

 

From BBC Tweet

Miroslav Žiak:

„Pýtam sa, že ako musí byť človek zmanipulovaný, aby bojoval proti neexistujúcej LGBTI propagande na sexuálnej výchove?“

 

miroslav-ziak

A poďme ďalej. Pamätáte si ešte na ten fail jedného z amerických pivovarov? Volá sa Bud Light. A jeho tržby dramaticky klesli a dôvod? Ak si myslíte, že je to chuť ich piva – mýlite sa. Pravým dôvodom je transgender modelka Dylan Mulvaney. Tejto osobe zaplatili, aby im robila reklamu. Výsledok poznáme. Detaily nájdete napríklad v tomto článku: https://christianitas.sk/znamy-pivovar-angazoval-do-reklamy-transgendera-skoncil-s-miliardovou-stratou/

 

Bud Light executive on leave after Dylan Mulvaney

A nasleduje ďalší podobný príklad. Ľudia sú nepoučiteľní.

Ryan Vita je nový model rúžov od Maybelline.

Najväčšia svetová kozmetická spoločnosť Maybelline je kritizovaná dostala za to, že na reklamu svojich nových produktových radov využívala mužov.

 

A prejdime k športu.

UCI zakazuje transrodovým ženám súťažiť v kategórii žien.

Organizátori majstrovstiev sveta v Glasgowe zaznamenali nesúlad medzi politikou British Cycling týkajúcou sa transgenderovej účasti a politikou UCI na májovom zasadnutí správnej rady.

Zdroj: https://www.cyclingnews.com/news/uci-bans-transgender-women-from-competing-in-womens-category/

A ešte niečo celkom aktuálne z tejto témy.

Valentina Petrillo, transgender bežkyňa, skončila vo štvrtok na pretekoch World Para Athletics v súťaži žien na 400 metrov v Paríži na treťom mieste.

 

Transgender runner takes third place finish at women’s Para Athletics World Championships

A čo tak plavky? Speedo je svetoznáma značka.

Ako nájsť tie najlepšie plavky, ktoré pristanú každému telu

Jeden obrázok k tomu úplne stačí …

Ako nájsť tie najlepšie plavky, ktoré pristanú každému telu

Alebo menej známa značka Seventeen.

Gender neutrálne plavky

 

Gender neutrálne plavky

A čo tak móda?

BERLIN FASHION WEEK 2023

Vychutnajte si to, pár fotiek pre Vás. Myslíme si, že sprievodný text je v tomto prípade úplne zbytočný.

 

Ružovlasý chirurg z Portlandu

Vykonávajúci operáciu na zmenu pohlavia u transdetí, priznáva, že čelia celoživotnej neplodnosti, inkontinencii a sexuálnej nespokojnosti.

Viac znepokojujúce je, ako doktor Peters – ktorý pracuje v jednej z najprogresívnejších amerických nemocníc – prezentuje svoje postupy, z ktorých niektoré sú experimentálne.

 

 

Hovorí, že „zisťuje, čo funguje“ a že jeho tím bude vedieť viac o operáciách v nasledujúcich „päť až 10 rokoch“.

Chirurgická zmena mužských a ženských pohlavných orgánov, aby sa zhodovali s pohlavnými orgánmi opačného pohlavia, sú náročné a problematické.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12299393/Portland-surgeon-dubbed-Dr-Frankenstein-reveals-drawbacks-genital-ops-trans-adolescents.html

A pokračujeme …

Dnes som sa stala darcom spermií pre dvoch trans mužov. Som taká šťastná, že konečne môžeme spoločnosti dokázať, že žena tiež môže oplodniť muža

V tomto tweete je všetko dokonalé – od názvu účtu až po avatarov a emotikony v profile.

 

Trans Poter

Berlínsky Gay Pride budú viesť Ukrajinci.

Organizátori Berlínskeho Pride chcú tento rok ukázať „viac empatie a solidarity“.

Podľa informácií organizátorov bude skupina pod ukrajinskými vlajkami cestovať na korbe nákladného auta 22. júla ulicami Berlína pod heslom „Buď hrdý ako Ukrajina“.

Očakáva sa, že Oleksij Makeev, ukrajinský veľvyslanec v Nemecku, vystúpi s krátkym prejavom pred ukrajinským kamiónom.

 

ua lgbti