Voľba budúceho diktátora: pohľad amerického voliča

Voľba budúceho diktátora: pohľad amerického voliča

Voľba budúceho diktátora: pohľad amerického voliča 620 330 Doktor

Voľba budúceho diktátora: škaredé pravdy, ktoré nebudete počuť od Trumpa ani Bidena.

Ak sloboda vôbec niečo znamená, znamená to právo povedať ľuďom to, čo nechcú počuť.“ George Orwell

Bez ohľadu na to, aké starostlivo vytvorené zvukové kúsky a politickú rotáciu prednesú Joe Biden a Donald Trump pred prezidentskými voľbami v roku 2024, môžete si byť istí, že žiadny z problémov, ktoré naďalej podkopávajú naše slobody, sa nevyrieši žiadnym dôveryhodným a užitočným spôsobom. ktorýmkoľvek kandidátom, napriek hroznému stavu v USA.

Určite nie, ak by to mohlo ohroziť ich postavenie u odborov, korporácií alebo bohatej elity, ktorá financovala ich kampane.

Voľby v roku 2024 skutočne nezmenia súčasný kurz USA smerom k policajnému štátu.

Ani súťaž o popularitu nového obyvateľa Bieleho domu výrazne nezmení každodenný život priemerného Američana. Tieto rozhodnutia, ktoré menia život, robia inde, bezmenní, nevolení vládni úradníci, ktorí si z byrokracie urobili biznis na plný úväzok a ziskový biznis.

V záujme slobody a pravdy uvádzame niekoľko nepríjemných právd o živote v americkom policajnom štáte, ktoré nebudeme počuť ani od jedného z dvoch popredných prezidentských kandidátov.

1. Vláda nie je náš priateľ. Nefunguje to ani pre „nás ľudí“. Naši takzvaní vládni predstavitelia v skutočnosti nezastupujú nás, občanov. Teraz nám vládne oligarchická elita vládnych a korporátnych záujmov, ktorej hlavným záujmom je udržanie moci a kontroly.

2. Postupným okliešťovaním našich slobôd – slobody prejavu, zhromažďovania, riadneho procesu, súkromia atď. – sa vláda v skutočnosti oslobodila od svojej zmluvnej dohody o rešpektovaní našich ústavných práv a zároveň prestavila kalendár späť do obdobia, keď nemali sme žiadnu listinu práv, ktorá by nás chránila pred predĺženou rukou vlády.

3. Republikáni a demokrati sa radi správajú, akoby medzi nimi a ich politikou bol obrovský rozdiel. Nie sú to však ani tak zaprisahaní nepriatelia, ako skôr partneri v zločine, ktorých spája spoločný cieľ, ktorým je zachovanie status quo.

4. Prezidentské voľby slúžia len na udržanie status quo. Po zvolení za prezidenta sa táto osoba stáva súčasťou diktátorského kontinua, ktorým je dnes americké imperiálne prezidentstvo.

5. Vláda USA míňa peniaze, ktoré nemá, na programy zahraničnej pomoci, ktoré si nemôže dovoliť, zatiaľ čo štátny dlh naďalej rastie, domáca infraštruktúra v USA sa neustále zhoršuje a hranice sú naďalej narušované. Čo sa deje? Je zrejmé, že krajinu riadi korporatizovaná, militarizovaná a zakorenená globálna byrokracia.

6. Štyridsať rokov po tom, čo si George Orwell predstavoval dupajúcu čižmu Veľkého brata, sa policajný štát chystá odovzdať štafetu štátu dohľadu. 1984 sa stala prevádzkovou príručkou pre všadeprítomný, moderný dozorný štát. Pre všetky zámery a účely máme teraz štvrtú zložku vlády.

Táto štvrtá vetva vznikla bez akéhokoľvek volebného mandátu alebo ústavného referenda, a napriek tomu má superschopnosti, ktoré presahujú právomoci akejkoľvek inej vládnej agentúry okrem armády. Je vševediaci, vševidiaci a všemocný. Pôsobí mimo dosahu prezidenta, Kongresu a súdov a kráča v súlade s korporátnou elitou, ktorá vo Washingtone, DC naozaj strieľa. Vládny sledovací aparát „technotyranie“ sa tak zakorenil a zaplietol s jeho policajným štátnym aparátom, že už je ťažké vedieť, kde končí vymáhanie práva a kde začína dohľad. Stali sa jednou a tou istou entitou.

7. Keď sa odhalenie trestného činu považuje za spáchanie trestného činu, vládnu vám zločinci. V súčasnej vládnej klíme z vás poslúchanie vlastného svedomia a hovorenie pravdy moci policajného štátu môže ľahko urobiť „nepriateľa štátu“. Vládny zoznam takzvaných „nepriateľov štátu“ sa každým dňom rozrastá. Máme čo do činenia s vládou tak hladnou po moci, paranoidnou a so strachom zo straty zovretia moci, že sa sprisahá a vedie vojnu proti každému, kto sa odváži spochybniť jej autoritu.

8. Ak by hlasovanie malo nejaký význam, nedovolili by nám to urobiť. Američania si len myslia, že volia budúceho prezidenta. V skutočnosti sa však zapájajú do ilúzie účasti, ktorá vyvrcholí uisťovacím rituálom hlasovania. Je to len ďalšia vyrobená ilúzia vyčarovaná s cieľom udržať obyvateľstvo v súlade a presvedčenie, že ich hlas sa počíta a že stále majú určitý vplyv na politický proces.

9. Viac ako terorizmus, viac ako domáci extrémizmus, viac ako násilie so zbraňami a organizovaný zločin sa vláda USA stala väčšou hrozbou pre život, slobodu a majetok svojich občanov ako akékoľvek takzvané nebezpečenstvá, z ktorých si vláda nárokuje aby nás chránil.

10. Vláda presne vie, ktoré tlačidlá má stlačiť, aby zmanipulovala obyvateľstvo a získala si spoluprácu a súhlas verejnosti. Toto drakonické cvičenie, ako rozdeliť, dobyť a podmaniť si národ, je úspešné. Takto používate politiku strachu, aby ste presvedčili ľudí obdarených slobodou, aby sa pripútali k diktatúre.

11. Vláda nás už dávno predala najvyššej ponuke. Mimochodom, najvyššia ponuka bola vždy Deep State. Americká tieňová vláda – ktorá sa skladá z nevolených vládnych byrokratov, korporácií, dodávateľov, tlačiarov papiera a tlačiarenských gombíkov, ktorí v skutočnosti práve teraz vyvolávajú výstrely v zákulisí a pôsobí mimo dosah ústavy bez skutočnej zodpovednosti voči občanom — je skutočným dôvodom, prečo „my ľudia“ nemáme žiadnu kontrolu nad našou vládou.

12. Každý občan USA je teraz vinný, kým sa nepreukáže nevina.

13. „My ľudia“ už nie sme chránení zákonom. Zatiaľ čo Prvý dodatok – ktorý nám dáva hlas – je umlčaný, Štvrtý dodatok – ktorý nás chráni pred šikanovaním, týraním, bitím, lámaním a špehovaním vládnymi agentmi – je vykuchaný.

14. Súkromie, ako sme ho poznali, je mŕtve. Každú sekundu každého dňa je americký ľud špehovaný rozsiahlou sieťou amerických vládnych digitálnych Peeping Toms, elektronických odpočúvacích zariadení a robotických sledovačov. Vládne oči vás sledujú. Vidia každý váš pohyb: čo čítate, koľko míňate, kam idete, s kým komunikujete, keď sa ráno zobudíte, čo pozeráte v televízii a čítate na internete. Každý pohyb, ktorý urobíte, je monitorovaný, ťažený na údaje, chrumkavý a tabuľkový, aby ste si vytvorili obraz o tom, kto ste, čo vás núti tikať a ako vás najlepšie ovládať, keď a ak bude potrebné dať vás do radu. Dávajte si pozor na to, čo hovoríte, čo čítate, čo píšete, kam idete a s kým komunikujete, pretože to všetko bude zaznamenané, uložené a použité proti vám nakoniec v čase a na mieste, ktoré si určí vláda.

15. Súkromné vlastníctvo neznamená nič, ak vám vláda môže vziať dom, auto alebo peniaze pod najchúlostivejšou zámienkou, či už ide o schémy zhabania majetku, výsostné domény alebo omeškané dane z nehnuteľností. Podobne, súkromné vlastníctvo znamená málo v čase, keď tímy SWAT a iní vládni agenti môžu vtrhnúť do vášho domu, rozbiť vaše dvere, zabiť vášho psa, zraniť alebo zabiť vás, poškodiť vaše zariadenie a terorizovať vašu rodinu.

16. Ak existuje absolútna zásada, podľa ktorej sa zdá, že federálna vláda funguje, je to, že americký daňovník bude vždy okradnutý. Vládne schémy na podvody, podvádzanie, podvody a vo všeobecnosti podvádzanie daňovníkov o ich ťažko zarobené doláre viedli k plytvaniu legislatívou o bravčových sudoch, klientelizmom a úplatkárstvom až po konfiškáciu majetku, nákladnými stimulačnými balíkmi a komplexom národnej bezpečnosti, ktorý naďalej podkopáva naše slobody a zároveň nás nerobia bezpečnejšími.

Američania boli tiež nútení platiť cez nos za vládne nekonečné vojny, dotácie cudzích národov, vojenské impérium, sociálny štát, cesty do nikam, prebujnenú pracovnú silu, tajné agentúry, fúzne centrá, súkromné väznice, biometrické databázy, invazívne technológie, arzenál. zbraní a každej ďalšej rozpočtovej položky, ktorá prispieva k rýchlo rastúcemu bohatstvu korporátnej elity na úkor tých, ktorí ledva zarábajú – teda my, daňovníci.

17. Od chvíle, keď sa mladí ľudia narodia, až do ich zákonnej plnoletosti, sú teraz zverencami štátu. Rodičia už nemajú posledné slovo o tom, čo sa ich deti učia, ako sú disciplinované alebo aký druh lekárskej starostlivosti potrebujú.

18. Všetko, čo musíte urobiť, aby vás označili za podozrivú postavu, označili za nepriateľa štátu a zavreli ako nebezpečného zločinca, je použiť určité spúšťacie slová, surfovať na internete, komunikovať pomocou mobilného telefónu, riadiť auto, zostať v hoteli, nakupovať materiály v železiarstve, navštevovať lekcie lietania alebo plavby, pôsobiť podozrievavo, spochybňovať vládne orgány alebo vo všeobecnosti žiť v Spojených štátoch.

19. Vláda nás tlačí stále bližšie k ústavnej kríze.

20. Naše slobody – najmä štvrtý dodatok – sú naďalej utláčané prevládajúcim názorom medzi vládnymi byrokratmi, že majú právo prehľadávať, zadržiavať, vyzliekať, skenovať, špehovať, skúmať, pohladkať, taserovať a zatknúť každého jednotlivca. kedykoľvek a za najmenšiu provokáciu. Nútené prehliadky dutín, nútené kolonoskopie, nútené odbery krvi, nútené testy na alkohol v dychu, nútené extrakcie DNA, nútené skenovanie očí a nútené začlenenie do biometrických databáz je len niekoľko spôsobov, ako Američanom naďalej pripomínať, že nemáme žiadnu kontrolu nad tým, čo sa deje s našimi telami počas stretnutia s vládnymi úradníkmi.

Nie sú to problémy, ktoré sa dajú ľahkovážne zahnať pár vhodne zvolenými slovami, ako sa k tomu prikláňa väčšina politikov.

Bez ohľadu na to, ktorý kandidát vyhrá tieto voľby, občania a tí, ktorí nás zastupujú, si musia uvedomiť, že nemôže existovať žiadny policajný štát – žiadna tyrania – žiadne rutinné porušovanie našich práv bez našej spoluúčasti a tajnej dohody – bez toho, aby sme zatemnili oči. oko, mykiac plecami, nechať sa rozptýliť a naše občianske povedomie rozriediť.

Podobne, ako objasňujem vo svojej knihe Battlefield America: The War on the American People a v jej fiktívnom náprotivku The Erik Blair Diaries , tieto problémy budú naďalej sužovať náš národ, pokiaľ a kým sa Američania neprebudia a uvedomia si, že sme len tí, ktorí môžu zmeniť veci k lepšiemu a potom s tým niečo urobiť. Koniec koncov, ústava sa začína týmito tromi dôležitými slovami: „My ľudia“.

Bez nás neexistuje žiadna vláda – naše čísla, naše svaly, naša ekonomika, naša fyzická prítomnosť v tejto krajine.

My sme vláda.

Zdroj: https://off-guardian.org/2024/07/01/electing-the-next-dictator-ugly-truths-you-wont-hear-from-trump-or-biden/