Michal Zoldy: ONA SA VRÁTI….! JEŽIŠ ZUZI, VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM

Michal Zoldy: ONA SA VRÁTI….! JEŽIŠ ZUZI, VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM

Michal Zoldy: ONA SA VRÁTI….! JEŽIŠ ZUZI, VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM 620 330 Mr Hyde

V ZOMRI si včera nemohli nevšimnúť Čaputovej narodeniny – 21. júna 1973 sa totiž odpočívajúca exprezidentka narodila. Samozrejme, žiadne zlomyseľné vtipkovanie na jej adresu, žiadne ironické poznámky ani náhodou. O Čaputovej, rovnako ako o „pravde“, sa v ZOMRI nežartuje, neironizuje a nevymýšľajú sa tam žiadne zosmiešnenia. Nie na to predsa ZOMRI vzniklo. Zosmiešňuje sa tam každý, kto je buď v koalícii, alebo ju akýmkoľvek spôsobom podporuje a volí. No a samozrejme, Pellegrini nie je pre nich nič iné ako podržtaška a voliči koalície, najmä Smeru, sú primitívni kostlivci, ktorí sa na celom našom prispatom vidieku vysypú zo skríň vždy tesne pred voľbami.

Gratulácie v komentároch pod blahoželaním v ZOMRI sú ako pri kulte osobnosti. Pre mnohých zostane Čaputová „navždy slovenskou prezidentkou“ a zvolenie Petra Pellegriniho za hlavu štátu je osudovou traumou a fatálnou chybou, akú mohli dopustiť a urobiť len zaostalí Smerácki kostlivci. Ivan Korčok, Michal Šimečka, Zuzana Čaputová, to je ich politická a intelektuálna elita, na rozdiel od „primitívov“ z opačného spiatočníckeho tábora, ktorí sa spolčujú s Orbánom a vlečú Slovensko na východ.

Nedávno som prezieravo varoval, že by sme pri všetkej tej oprávnenej momentálnej radosti zo zvolenia Pellegriniho a pri nadšení z odchodu Čaputovej nemali zabudnúť na to, že sa Čaputová môže o päť rokov poľahky vrátiť. Nevyšla starostlivo naplánovaná a mohutne fedrovaná kandidatúra Korčoka, tak sa môže vrátiť, a zrejme aj bude musieť, osvedčená Zuzana Čaputová. Nič jej v tom nebude brániť. Nikde nie je totiž napísané, a v Ústave už vôbec nie, že by sa prezident nemohol opäť vo voľbách uchádzať o zvolenie ak bol v úrade len raz a potom ho vystriedal niekto iný. Praha pomôže, médiá pomôžu, mimovládky pomôžu, mládež pomôže, zahraničie pomôže, aj ZOMRI samozrejme pomôže…..

My sa tu zatiaľ budeme navzájom ruvať a hrýzť, biť sa o post predsedu parlamentu a naťahovať sa o to, kto je v koalícii najsilnejší. Však altenatíva pomohla raz, pomôže aj druhý raz znovu, či nie? Z pediatra a poverenca vlády Kotlára, ktorý bojuje za to, že Covid nikdy ako pandémia na svete vlastne nebol, sa vyrobí niečo ako v Štiavnici známa vysmievaná postavička „Clifton“, ktorá sa stane symbolom zlyhania celej koalície. Nielen zrušenie ÚŠP, ale teraz aj zrušenie RTVS a vytvorenie STVR je tiež neodpustiteľným smrteľným hriechom v podaní Šimkovičovej, ktorý sa bude koalícii neustále otrieskávať o hlavu, zatiaľ čo národnými hrdinami sa stanú takí mediálni „velikáni“ ako Kovačič, Jančkárová, Makara a Dírer. Veď ak bude najhoršie a predvolebné prieskumy budú o pár rokov favorizovať PS, súčasnú opozíciu a trebárs aj Čaputovú, tak zase zaberie stará dobrá alternatívna scéna – Adrian, Norbert, Mimi, Danny, Ľubo, Palo, Erika, Juraj, Janko, Roman, Marek, Mišo….. Čo sa však s vypätím všetkých síl podarilo raz, nemusí sa podariť druhý raz. Ako sa raz známa korpulentná postavička s uhorkovou maskou na tvári v reklame vyjadrila, „TU UŽ NIKTO NIČ NEGARANTUJE?“ Lebo medzitým tamtí preberú osvedčenú metódu sociálnych sietí, spolu s dirigentskou taktovkou, a budú mohutne lomcovať vedomím „spiaceho“ národa a mať aj svojich vlastných „Dannych“.

Spoliehať sa na to, že tŕň z koaličnej päty vytiahne hlavný ideológ zboru poradcov so známym záverečným povzdychom „mier s vami“, nebude stačiť. Čas beží a hrá sa o všetko. Ja len pripomínam, aby sa náhodou nezaspalo na momentálnych mocenských vavrínoch, lebo ak by budúce voľby vyhralo Čaputovej PS, a to sa môže stať nielen v zlom sne ale aj v realite, budú sa tu diať veci, aké si naivný človek nevie ani predstaviť.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál