LGBT propaganda naberá na obrátkach LXI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LXI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LXI. 620 330 Mr Hyde

Takže šestnactiletá holka tohle nosí mezi lidma? I přesto, že z toho má úzkosti?

LGBTQXY+- 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

Takže tohle bude budoucnost?

Kyle Homola je teprve šestnáctiletá výtvarnice a kostymérka.
Zaměřuje se na takzvané fursuits, tedy masky zvířat, které oblékají příznivci subkultury Furry.

❗️⚽️🏳️‍🌈Futbalový klub FC Monaco sa ospravedlnil za hráča, ktorý počas zápasu francúzskych majstrovstiev prelepil znak LGBT.

Klub to vysvetlil: Hráč odmietol vystúpiť s takýmto logom z náboženských dôvodov. Tiež Mohamed Kamara sa nezúčastnil fotenia pred transparentom na podporu Medzinárodného dňa proti homofóbii, bifóbii, interfóbii a transfóbii.

Francúzsky minister športu už skôr vyzval na uvalenie sankcií na Monako a na potrestanie Kamary za „neprijateľné“ správanie.

P.O. Hviezdoslav sa v hrobe obracia.. toto Mestské divadlo je doslovne liaheň libretardov.. 🙈

#Kültűra

❤️ Rusko zostáva jediným útočiskom na svete, kde sa dá žiť normálne a ako Boh diktuje.

🤒 LGBTŠSPTI++– sťažujte sa používateľom na internete na zákon v Rusku, je to pre nich veľký problém, vraj polícia okamžite reaguje, len čo vidí propagandu. Nech žije Rusko, nakoniec tam skončíme všetci, ktorí máme deti.

Ostatní otcovia so synmi / ja so synom

„Módne trendy“ z blázinca. Globalisti sa nám to snažia vtlačiť do hláv…

Priemerný predplatitel Pornodennika N (ten dole). Priemer SR hore

To nevymyslíš! Nerudová tvrdí, že neví, kolik pohlaví v tuto chvíli existuje.

„Třetí, čtvrté, páté, já už nevím, kolik v tuto chvíli jich je, ale pro mě není důležité, kolik jich je, ale pro mě je důležité, aby většinová společnost tady toto akceptovala,“ prohlásila lídryně kandidátky STAN do eurovoleb.

10 párov pederastov dostalo „požehnanie“ v evanjelickej reformovanej farnosti vo Varšave. Išlo o prvé podujatie tohto typu v Poľsku.

Bohoslužbu viedli v piatok traja duchovní: o. Halina Radacz z Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania, o. Michał Jabłoński z Evanjelickej reformovanej cirkvi a o.

Fr. Radacz predniesol kázeň o Ježišovom radikalizme a predstavitelia Nadácie Viera a Tęcza, ktorá podujatie spoluorganizovala, prečítali Modlitbu veriacich, ktorú pripravila varšavská skupina.

Bohoslužba sa skončila prvým „požehnaním“ 10 párov rovnakého pohlavia v Poľsku.

Po krátkom úvode k dokumentu „Fiducia supplicans“ (vyhlásenie katolíckej náuky z roku 2023 umožňujúce katolíckym kňazom požehnávať nemanželské páry, vrátane párov rovnakého pohlavia), slová z 1. listu sv. Jána (4,11-12) a krátka modlitba, po ktorej duchovní požehnali pederastov.

V pozvánke na podujatie Evanjelická reformovaná farnosť napísala: „Budeme sa modliť za pocit bezpečia, rešpekt a slobodu pred násilím pre LGBT+ ľudí, ktorí aj v našej krajine zažívajú diskrimináciu a agresiu.“

Počas bohoslužby, ktorá sa vysielala online, ležala na oltári dúhová vlajka.

Zdroj: https://dorzeczy.pl/kraj/588189/warszawa-10-par-jednoplciowych-poblogoslawionych-w-kosciele.html

Nový parfém.. no nekup to 🙈