Ľuboš Hrica: Recept ako z hovna urobiť lekvár a dať ho zožrať progresívnym voličom

Ľuboš Hrica: Recept ako z hovna urobiť lekvár a dať ho zožrať progresívnym voličom

Ľuboš Hrica: Recept ako z hovna urobiť lekvár a dať ho zožrať progresívnym voličom 620 330 Doktor

Dostal sa mi pod ruku status exposlanca Progresívneho Slovenska Tomáša Hellebranda v ktorom píše, ze sa vracia k mame lebo nemá lóve na to aby býval v Bratislave. A vidím, že som mal pravdu, keď som povedal, že sa na Slovensko vrátil z holú ricú.

Pred parlamentnými voľbami Progresívne Slovensko tohoto exposlanca prezentovalo ako nejakého najinteligentnejšieho experta, ktorý sa rozumie financiám, pretože pracoval pre prestížnu londýnsku finančnú spoločnosť.

Zaplatili mu aby sa vrátil domov,  kandidoval za Progresivne Slovensko, lebo že vraj Slovensko potrebuje vzdelaných ľudí ako je napríklad on.

Mimichodom tento naratív o návrate domov vzdelaných Slovákov propagovali aj Čaputová s Kiskom, ktorí keď si potrebovali kopnúť do vlády, tak grcali do éteru, že zo Slovenska odchádzajú vzdelaní ludia lebo na Slovensku nemajú podmienky aby sa uplatnili a boli dostatočne zaplatení. Akokeby za všetko bola zodpovedná vláda, pretože podľa nich je vláda zodpovedná za úplné všetko, samozrejme aj za výplatu týchto akože géniov v súkromných firmách na ktoré vlada nema žiadne páky.
Ale tupý progresívec im to zožerie ako lekvár z hovna, pretože on nerozmýšľa svojim mozgom, ale tým čo mu tam nalejú.

Tento jeho status je dôkazom ako ich krásne odrbkal, pretože ak má niekto v zahraničí dobre zaplatenu prácu na fajnovej pozici, čiže má aj niečo našetrené aby nebol na nikom závislí, tak sa nevráti na Slovensko ani keby mu dali pol milióna.

V podstate sa ani nečudujem ako majú v Progresívnom Slovensku nastavený mozog že uveria všetkému, ale čo je na tomto človeku fakt nechutné, že zrazu mu je jeho matka z ktorej sa onedlho stane seniorka s „vysokým“ dôchodok dobrá, pretože sa bude z toho „vysokého“ dôchodku starať o 42 ročného corgoňa.

Že ho chrbtová kosť nebolí a z tych rečičiek kktno….

Zdroj: TG Kanál Ľuboš Hrica