Autorka Harryho Pottera JK Rowlingova v hľadáčiku

Autorka Harryho Pottera JK Rowlingova v hľadáčiku

Autorka Harryho Pottera JK Rowlingova v hľadáčiku 620 330 Doktor

Autorka Harryho Pottera JK Rowlingová odhaľuje škótsku cenzúru pod zámienkou nenávisti.

V Európe sa politici snažia podkopať ľudské práva na nepozorovanú komunikáciu a slobodu prejavu. Parlament a vláda v Škótsku zašli obzvlášť ďaleko. Jednoduché konštatovanie, že existujú len dve pohlavia a že muži, ktorí sa hlásia k ženám, by sa nemali zúčastňovať ženských športových podujatí, je rámované ako „nenávisť“.

Autorka knihy „Harry Potter“ JK Rowling, známa svojimi rodovo kritickými názormi, spochybnila zákon o sociálnych médiách tvrdením, že niekoľko transrodových žien sú muži. Ich výzva sa zhodovala s dátumom účinnosti zákona.
Rowlingová vo svojej kritike vymenovala 10 biologických mužov, ktorí sa vydávali za ženy, vrátane ľudí odsúdených za závažné zločiny. Medzi ľuďmi, ktorých vymenovala, bol odsúdený násilník, sexuálni delikventi a prominentní aktivisti.

Provokatívne očakávala zatknutie podľa ustanovení nového zákona, ktorý okrem iného upravuje „podnecovanie k nenávisti“ na základe transrodovej identity, čím sa zdôrazňuje napätie medzi legálnymi definíciami a diskurzom o biologickom pohlaví.

„Dúfam, že každá žena v Škótsku, ktorá chce hovoriť o realite a zmysle biologického sexu, bude týmto oznámením ubezpečená a verím, že všetky ženy – bez ohľadu na ich profil alebo finančné možnosti – budú pred týmto uistené. by sa malo podľa zákona zaobchádzať rovnako ,“ napísala autorka na X.

„Sloboda prejavu a viery je v Škótsku v koncovh, keď sa presné opísanie biologického pohlavia považuje za zločin. Momentálne som v zahraničí, ale ak sa to, čo som tu napísala, kvalifikuje ako trestný čin podľa nového zákona, teším sa na zatknutie, keď sa vrátim do rodiska škótskeho osvietenstva.“

Škótska polícia, orgán činný v trestnom konaní pre túto časť Spojeného kráľovstva, uviedla, že dostala sťažnosti na príspevky Rowlingovej na sociálnych sieťach. Hovorca úradu však poznamenal: “ Komentáre sa nepovažujú za trestné a nebudú sa podnikať žiadne ďalšie opatrenia.“

Orgán činný v trestnom konaní tiež oznámil, že škótsky premiér Humza Yousaf – hnacia sila zákona o nenávistných prejavoch – nebude čeliť trestnému stíhaniu. Mnohí odsúdili ministra za prejav v škótskom parlamente v roku 2020 o príliš veľkom počte bielych ľudí vo vláde. Yousaf mal prejav po smrti Georga Floyda v roku 2020, čo v lete toho roku vyvolalo protesty Black Lives Matter v USA.

Predseda vlády zasa obhajoval zákon ako nevyhnutný na boj proti „stúpajúcej vlne nenávisti“. Pokračoval: „ Pokiaľ vaše správanie nie je výhražné alebo urážlivé a nie je určené na podnecovanie nenávisti, v súvislosti s novými trestnými činmi sa nemáte čoho báť.

Yousaf tiež prisľúbil ochranu pre rôzne skupiny podľa zákona, aj keď nie špeciálne pre ženy.

V skutočnosti je zákon prejavom nenávisti voči ženám.

Zámerom je však zájsť ešte ďalej, ako je to v EÚ so „zákonom o digitálnych službách“ a neustálym sledovaním predtým zašifrovaných súkromných rozhovorov bez dôvodu , aby sa vytvorila zámienka na politické sledovanie a kontrolu občanov.

A ešte ďalej ide o presadzovanie LGBT+ agendy, ktorej cieľom je zníženie populácie Malthusiánov. Antropológ a autor bestsellerov Wolf-Dieter Storl to okrem iných objavil vo svojej knihe „My American Culture Shock“. Podrobnú správu o tom nájdete tu . Stručná verzia je, že Storl sa zúčastnil univerzitného programu organizovaného CIA a sponzorovaného miliardármi ako Rockefeller a Ford a bol konfrontovaný s potrebou obmedziť svetovú populáciu. On píše:

„Aby sa znížila miera reprodukcie, musí sa vykonávať nielen kontrola pôrodnosti, ale sexualita vo všeobecnosti by mala byť oddelená od reprodukcie. … Prostitúcia, homosexualita, transsexualita a bisexualita, masturbácia a pornografia akéhokoľvek druhu, ktoré vedú k prerušeniu pudu, by mali byť odstránené z tabu a považované za normálne.“

A tento program beží minimálne od konca 50. rokov minulého storočia. Mimochodom, v súčasnosti ho najvýraznejšie presadzuje WHO s odporúčaním pre sexuálne hry v predškolskom veku a masturbačné miestnosti v škôlke. Prijatím v súčasnosti pripravovaných zmlúv sa to všetko môže stať povinným.

Existuje tiež niekoľko správ o stretnutiach klubov miliardárov, ktoré dospeli k záveru, že „preľudnenie je prioritou “ .

Zdroj: https://tkp.at/2024/04/06/harry-potter-autorin-jk-rowling-entlarvt-schottlands-zensur-unter-hass-vorwand/

 • oj, oj, zle uvazujete. vaša veľká spisovateľka je v skutočnosti podvodnička. je jasné že toto všetko o nej a ďalších, vyjde na povrch. Jej životopis je jeden veľký podvod. nikdy nerodila. je totižto lezbou. samá vlastní číslo 666.
  podivné, však! už len pre jej vyhlásenia voči LGBTIQ,je to podivné. sama je zapojená do najväčšej genocidy ľudstva. tieto je vyhlásenia sú len zásterka, aká že je bojovníčka za pravdu. Prd, jalovy!
  ak vobec niekomu dopne, a pozná jej skutočné pohnútky, musí sa z nej pozvracať.
  potom človek pozná, odkiaľ že zobrala tú knihu Harry…..
  toti nie je Hoax. mimochodom pochádza zo Slovenska, zrovna tak aj Uršula Lajnová ako aj Carlson.
  ten kto pozná skutočne písmo, nemá pochýb o mojich tvrdeniach.