Roman Martiška: BOZK SMRTI OTCOV KDH SVOJIM NASLEDOVATEĽOM

Roman Martiška: BOZK SMRTI OTCOV KDH SVOJIM NASLEDOVATEĽOM

Roman Martiška: BOZK SMRTI OTCOV KDH SVOJIM NASLEDOVATEĽOM 620 330 Mr Hyde

Vo februári počas slávnostného snemu KDH pri 34. výročí vzniku hnutia som napísal, že KDH si podporou Ivana Korčoka namiesto oslavy usporiadalo kar.

Je tri dni do volieb a zakladatelia KDH posielajú bozk smrti, ďalším nasledovateľom „synov a dcér Satana“ ako označujú toto hnutie jeho odporcovia.

Ján Čarnogurský, Ján Klepáč, Viliam Oberhauser, Ivan Tirpák, Anton Andráš, Jozef Kuzma, Gabriel Smatana a Ján Kubiš, teda mená, ktoré by mali budiť u voliča KDH úctu a rešpekt, píšu vo vyhlásení:

„Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky.“

Ďalej konštatujú, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“

Toto určite nebude horúcou správou v červených denníčkoch, lebo trieštenie voličov KDH je mimoriadnym škrtom cez rozpočet výpočtom a na ceste k úspechu ich kandidáta Korčoka.

Ku ktorému názoru sa priklonia voliči KDH? K tým, ktorí hnutie zakladali alebo k tým, ktorí ho pochovajú?

Zdroj: FB profil Roman Martiška