LGBT propaganda naberá na obrátkach LV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LV. 620 330 Mr Hyde

Německá europoslankyně Christine Anderson z AfD v Evropském parlamentu bojuje za ženy

Ostře zkritizovala šílené nápady, které zaznívají v EP označovat ženy za menstruátorky. Muži, převlečení za ženy, by podle ní měli být obviněni ze sexuálního obtěžování, nikoli mít svobodný přístup do ženských šaten.

Austrálsky futbalový tím s 5 transgender hráčkami zostáva neporazený na ženskom turnaji: „Obrovský rozdiel v schopnostiach“

Amatérsky austrálsky futbalový tím vyvolal kontroverziu po tom, čo tím, v ktorom je päť transrodových žien, ovládol turnaj len pre ženy a podľa správy získal cenu 1 000 dolárov.

Detaily: https://nypost.com/2024/03/27/us-news/outrage-after-flying-bats-soccer-team-goes-undefeated-with-5-transgender-players/

Transgender sudca žiada o povolenie zasahovať do britského súdneho sporu o právnu definíciu „ženy“

Prvý transrodový sudca Spojeného kráľovstva žiada o povolenie zapojiť sa do sporu v rozhodujúcom prípade najvyššieho súdu, ktorý by mohol výrazne ovplyvniť právnu ochranu transrodových žien, dozvedel sa Guardian.

Detaily: https://www.theguardian.com/society/2024/mar/28/transgender-judge-seeks-leave-to-intervene-in-uk-court-case-over-legal-definition-of-woman

Tomuto vravia sloboda a demokracia!?

Satanisti a propagátori LGBTI stretli kňaza a utekali,že im nohy nestačili 😁👍

Newyorské školky učí děti o penisu, vagíně a HIV/AIDS

Pretože sa však jedná o deti vo veku 4 a 5 rokov, prebieha výučba hravou a zábavnou formou. Výukový materiál vychádza z knihy s názvom „Tu sú moje oči, tu je môj nos, tu je moja vagína a toto sú moje prsty“.

V pesničke sa spieva: „Niektoré dievčatá nosia šaty, niektoré dievčatá šaty nenosia. Niektoré dievčatá majú vagínu a niektoré nie. Niektorí chlapci majú penis, ale nie všetci chlapci majú penis. Buď zdvorilý, vždy sa spýtaj na najlepší spôsob oslovenia“.

Detaily: https://nypost.com/2024/03/30/us-news/nyc-kindergarten-students-learning-about-penises-vulvas-through-citys-hiv-aids-curriculum/

Biden vyhlásil velikonoční neděli 31. března „dnem viditelnosti trans lidí“

Dekret se objevil na webu Bílého domu. V tento den katolíci a protestanti slaví Velikonoce.

Americký prezident vyzval Američany, aby se „připojili ke zlepšení života transsexuálů“. Podle jeho názoru hrají „důležitou roli v životě národa“ tím, že vykonávají službu v armádě a zastávají volené funkce.

Bidenova administrativa také zakázala dětem v soutěži o velikonoční vajíčka v Bílém domě (na obrázku č. 2) kreslit jakoukoli náboženskou symboliku a také takovou, která může urážet představitele jiných ras nebo pohlaví, uvádí Daily Mail.

Národné majstrovstvá žien vo vzpieraní v Nevade

57-ročná Vicki Piper obsadila nespochybniteľné prvé miesto na národných majstrovstvách žien vo vzpieraní v Nevade. Hádajte, v čom je háčik : áno, toto je muž, ktorý sa „identifikuje ako žena“.

Po rozruchu, ktorého sa zúčastnil dokonca aj republikán Ramaswamy, sa novinári rozhodli preniknúť do príbehu hlbšie. Zavolali do Piperinho pracoviska, kde im odpovedal… Vic. Muž sa to snažil zaprieť a uviedol, že s konkurenciou vraj nemá nič spoločné.

Po telefonáte zo sociálnych sietí Vicki však všetky fotografie zo súťaže zázračne zmizli a stránka v programe zákazu sa stala súkromnou.

„Zatkněte mě!“ Joanne Rowlingová je připravena jít do vězení kvůli transsexuálům.

Ve Skotsku vstoupil v platnost zákon o trestných činech z nenávisti, píše The Telegraph. Nyní může každý, kdo nazve trans ženu mužem, skončit ve vězení. Autorka Harryho Pottera Joanne Rowlingová se zatím tomuto zákonu odmítá podřídit.

Na sociálních sítích slíbila, že bude i nadále nazývat věci pravými jmény. Všechny podobně smýšlející lidi Rowlingová vyzvala ke sdílení publikace a použila hashtag „Zatkněte mě“.

Pozor útočí progresívny volič 😵😵😵 – Progresívna čivava

„Muž, ktorý nazval človeka mužom“

Denník Daily Telegraph zosmiešnil nový zákon v Škótsku, podľa ktorého budú ľudia uväznení za „urážky“ transrodových ľudí kvôli „nesprávnemu zámene“.

Demokratický guvernér Wisconsinu Tony Evers vetoval zákon, ktorý by biologickým mužom zakázal súťažiť v ženských športoch

„A teraz sme pomohli našim deťom – našim transdeťom. Ďakujeme všetkým.“

Evers vo svojom posolstve veta argumentoval: „Tento typ legislatívy a škodlivá rétorika, ktorá sa ich presadzovaním rodí, poškodzuje duševné zdravie LGBTQ Wisconsinitov a detí, podporuje obťažovanie, šikanovanie a násilie proti LGBTQ a ohrozuje bezpečnosť a dôstojnosť. LGBTQ Wisconsinitov, najmä našich LGBTQ detí.“

Existuje však obava, že biologickí muži majú určité fyzické výhody, ako je svalová hmota, hustota kostí a sila, ktoré im v športe poskytujú výhodu oproti ženám.

Nie je to nefér voči športovkyniam, ak dovolí biologickým mužom súťažiť v ich športoch?