LGBT propaganda naberá na obrátkach LIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LIII. 620 330 Mr Hyde

Randenie môže byť veľmi ťažké, ak ste nebinárna a bradatá žena

Pozrite si video až do konca.

Muži teraz môžu boxovať ženy 🙂

Veľkonočný zajac/zajačica/trans

Úplný súlad

Nie som muž…

TRANSGENDER NA SLOVENSKÝCH ŠKOLÁCH

Učiteľ na jednej zo slovenských škôl odmietol dievča oslovovať mužským zámenom. Ako to dopadlo? Viac vo videu Dany Vitálošovej.

🤔Čoskoro aj progresívci na Slovensku?

Lietadlá Boeing odhalili svoju pravú identitu ako trans-bezpečné

Síce bezpečné nie sú, ale „identifikujú sa ako bezpečné“ 😂

🏳️‍🌈🚫„Biden zakáže vyvěšení LGBT vlajek před americkými ambasádami v rámci jednání s republikány.“

Americký prezident Biden uzavřel dohodu s Kongresem – vyměnil zákaz vyvěšování duhových vlajek na ambasádách za peníze pro Pentagon.

„Bílý dům USA souhlasil se zákazem vyvěšování LGBT vlajek na ambasádách, což je ústupek, kterého dosáhl předseda republikánské většiny Mike Johnson, aby uzavřel dohodu o schválení rozpočtového zákona. Proto bude zakázáno vyvěšovat jakoukoli vlajku kromě schválené vlajky USA. Pod zákaz se dostane i konfederační vlajka nebo plátno na podporu Donalda Trumpa se sloganem „Udělejme Ameriku znovu velkou“. Osobní použití vlajky LGBT zaměstnanci ambasády však zůstává povoleno.

Některé americké ambasády vyvěsily duhovou vlajku během měsíce hrdosti nebo v souvislosti s jinými událostmi. Do dohody byl navíc na žádost republikánů zahrnut zákaz financování agentur na pomoc Palestině.“

Ako reagujú úradníci, ktorí na Slovensku pomáhali pretlačiť genderovú revolúciu

Štandard priniesol minulý týždeň rozsiahly text, ktorý spoza opony ukázal, ako na Slovensku prebehla genderová revolúcia. Teda ako je vďaka nadpráci úradníkov v súčasnosti u nás možné, aby si muž v dokladoch zmenil pohlavie na ženské, pričom si ponechá svoje genitálie. Dnes prinášame reakcie týchto úradníkov.

Najprv si však pripomeňme kontext. Bolo to v období od mája 2022 do júna 2023, keď sa Výbor pre práva LGBTI osôb zaoberal úradnou zmenou pohlavia bez nutnosti ukončenia plodnosti. A riešil aj právny chaos, ktorý v rámci tejto témy vyvolali kroky exministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského.

Detaily: https://standard.sk/595660/ako-reaguju-uradnici-ktori-na-slovensku-pomahali-pretlacit-genderovu-revoluciu

Raz som strom a inokedy poľná tráva

Párty v kostole ako sa patrí …