Patologička varuje: rakovina medzí očkovanými

Patologička varuje: rakovina medzí očkovanými

Patologička varuje: rakovina medzí očkovanými 620 330 Doktor

Patologicka varuje: Najviac prípadov rakoviny je medzi očkovanými ľuďmi

Chorvátska patologička varovala, že drvivá väčšina ľudí, ktorým je teraz diagnostikovaná rakovina, bola zaočkovaná prípravkami corona modRNA. Od roku 2021 lekári hlásia čoraz väčší počet diagnóz rakoviny. Mnohí varujú pred rýchlo sa rozvíjajúcimi formami choroby ľudovo nazývanej „turbo rakovina“.

Najčastejšou formou rakoviny je karcinóm. Karcinóm sa vyskytuje, keď je poškodená alebo zmenená DNA bunky. Poškodenie spôsobuje, že bunka nekontrolovateľne rastie a stáva sa malígnou. Rastúci počet odborníkov sa teraz obáva, že rakovinové poškodenie DNA je spôsobené Covid mRNA vakcínami. Pred časom japonskí vedci , ukázali, že vakcinačné hroty narúšajú ribozómy v bunkách, do ktorých prenikajú, a tak bránia alebo zabraňujú tvorbe životne dôležitých enzýmov.

Steve Kirsch, informatik z MIT, ktorý založil nadáciu Vaccine Safety Research Foundation (VSRF), hovoril s chorvátskou patologičkou Ivanou Pavicovou o spojitosti medzi rakovinou a očkovaním proti Covidu.

Pavicová povedala Kirschovi, že 65 percent všetkých prípadov karcinómu u mladých ľudí vo veku 15 až 59 rokov bolo zaočkovaných proti Corone. Odhalila, že očkovaní pacienti s rakovinou dostali jednu alebo viac dávok očkovaní proti korona modRNA vakcínou.

Podľa Kirschových výpočtov tieto údaje ukazujú, že len jedna injekcia korona modRNA zvyšuje u človeka riziko vzniku karcinómu o 52 percent.

Problém sa však netýka len tých, ktorí dostali vakcínu. Lekári sa teraz obávajú, že „uvoľnovanie“ spike proteínovod očkovaných ľudí môže spôsobiť rakovinu aj u neočkovaných ľudí.

Kirsch vysvetľuje, ako vypočítal, že injekcie mRNA zvýšili riziko rakoviny o 52%. Uvádza jednoduchý graf so 100 ľuďmi, z ktorých je 55 zaočkovaných a 45 neočkovaných. Ak by riziko rakoviny v oboch skupinách bolo povedzme 10 percent, mali by ste 5,5 a 4,5 pre 55 percent zaočkovaných.

„Ak by sme sa dostali na pomer 65 percent, znamenalo by to, že rakovinu dostane viac zaočkovaných ľudí: 8 342 ľudí,“ vysvetľuje Kirsch.

„Takže si vezmete 8,342 / 5,5 = 1,517.

„Takže nárast o 52% v porovnaní s počiatočným rizikom.“

Vzhľadom na informácie, ktoré Pavicová poskytla, nie je prekvapujúce, že sa nedala zaočkovať.

„V Chorvátsku sa už pre očkovanie nerozhodne takmer žiadny lekár, aj keď 99 % lekárov ho odporúča ako bezpečné a účinné.

„Možno sa mi podarí primäť jedného z nich, aby so mnou prišiel pred kameru a vysvetlil svoje odporúčanie.“

Kirsch tiež vykonal výskum vplyvu pandemických opatrení na komunity Amishov a zistil, že úmrtnosť na Covid medzi tradicionalistickými populáciami je 90-krát nižšia ako vo zvyšku Ameriky. Štúdia zistila, že hlavný rozdiel spočíva v tom, že komunity Amishov úplne ignorovali usmernenia Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC).

„Ľudia, ktorí to urobili, majú určite vyššie hladiny Spike proteinu, pretože sa zdá, že neexistuje žiadny mechanizmus, ktorým by telo zastavilo produkciu.“

Zdroj: https://tkp.at/2024/03/16/pathologin-warnt-die-meisten-krebsfaelle-sind-unter-geimpften/