Šéf WEF Schwab chce nahradiť volby

Šéf WEF Schwab chce nahradiť volby

Šéf WEF Schwab chce nahradiť volby 620 330 Doktor

Šéf WEF Schwab chce nahradiť voľby prognózami umelej inteligencie

Kedykoľvek si myslíte, že viac nie je možné, idete o krok ďalej. Zakladateľ a predseda Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab vyzval na vylúčenie verejnosti z volieb, pretože voličov by mohla nahradiť umelá inteligencia (AI).

Vyhlásenia na Svetovom ekonomickom fóre, ktoré sa v súčasnosti koná v Davose, poskytujú desivý pohľad na plány oligarchov, digitálno-finančného komplexu a globálnych organizácií. Cenzúra, zrušenie základných práv, ďalšia pandémia a šírenie AI a robotov sú na programe dňa. Zakladateľ a predseda Svetového ekonomického fóra Schwab urobil šokujúce komentáre počas rozhovoru WEF so spoluzakladateľom Google Sergeyom Brinom.

Počas rozhovoru Schwab a Brin diskutovali o „digitálnych technológiách“, ako je AI, a o tom, ako by sa dali použiť na pokrok v agende WEF.

„Dnešné technológie a digitálne technológie majú predovšetkým analytickú silu ,“ povedal Schwab a Brin súhlasne prikývli.

Teraz prejdeme k prediktívnej sile a videli sme prvé príklady. Vaša spoločnosť sa na tom veľmi intenzívne podieľa ,“ povedal Schwab o spoločnosti Google.

Schwab pokračoval stanovením svojej globalistickej vízie pre „ďalší krok“ v digitálnej technológii.

„Ďalším krokom by však mohol byť prechod na normatívny režim, čo znamená, že už nemusíte ani organizovať voľby, pretože už viete predvídať.

A potom môžete povedať: „Prečo potrebujeme voľby ?

Davos je neuveriteľne bystrý. Na stole je všetko otvorené. Vyhlásenia predsedu Komisie sú pre EÚ obzvlášť zaujímavé.

Vojna JE mier.

Ukrajina NEprehrá a Rusko nevyhrá.

Ak s nami nesúhlasíte – v ČOKOĽVEK – budete cenzurovaní za „nenávistné prejavy“.

Chceme Nový svetový poriadok – bez ohľadu na to, čo si vy farmári myslíte – a chceme ho hneď.

A ak všetko zlyhá, príde choroba X a dostane vás.

Takže ak chcete vedieť, čo si Zensursula (© poslanec EÚ Patrick Breyer) Leyen myslí a čo plánuje urobiť, môžete si pozrieť toto video:

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/17/wef-chef-schwab-will-wahlen-durch-ki-prognosen-ersetzen/