Peter Tóth: AJ DANKO JE LEN ČLOVEK, ALE VYSVETLITE TO KAVIARNI

Peter Tóth: AJ DANKO JE LEN ČLOVEK, ALE VYSVETLITE TO KAVIARNI

Peter Tóth: AJ DANKO JE LEN ČLOVEK, ALE VYSVETLITE TO KAVIARNI 620 330 Mr Hyde

Dovolím si urobiť ešte jednu krátku poznámku ku kauze či „kauze“ Danko.

Stačí si letmo prečítať titulky tlačových (a iných orgánov) Progresívneho Slovenska a ďalších opozičných strán a postačí vypočuť si len niekoľko vyjadrení verbálnych svalovcov typu Galko a spol., aby bolo jasné, že nech už sa dopustil či nedopustil predseda SNS čohokoľvek, médiá v celej škále od N po Štandard prejavujú patologickú neúctu k ľudskej dôstojnosti Andreja Danka.
Niekto môže namietať, že v politike a celkovo v živote nie je veľa priestoru na útlocitnosť. V poriadku, v takom prípade si urobme skúšku dúhou.

Ako by škrabáci a navoňavkované primadony z Progresívneho Slovenska prijímali rovnaké zaobchádzanie s osobou, ktorá je presvedčená, že aj keď sa narodila s penisom, má právo na menštruáciu?
Alebo ako by (v celku oprávnene) protestovali, ak by nejakí aktivisti s rovnakou neúctou k ľudskej dôstojnosti znevažovali túžbu homosexuálneho či lesbického páru spečatiť svoj vzťah aj úradným osvedčením o vytvorení rodinného zväzku?

Ako by asi išli ľudia z bratislavskej povaľačskej scény vyskočiť z kože, ak by politici vládnej koalície s rovnakou nehanebnosťou poukazovali na čoraz kyprejšie proporcie nemenovanej hlavy štátu či na niektoré podivné psychosomatické prejavy istého oženeného vrabčiaka, ako to už celé roky robia médiá a poniektorí politici v prípade rétorických nedostatkov Andreja Danka?
Ozaj, pamätáte sa aj na to, ako sa kadejaké progresívne blahorodia, ba dokonca aj protestujúci za slušné Slovensko vysmievali mierne príznakovej výslovnosti Bélu Bugára, keď si dovolil v roku 2016 vstúpiť do koalície so Smerom? (Desaťročia predtým im to neprekážalo.) Čo by asi robili, ak by si niekto z opačnej barikády s rovnakou škodoradosťou a neúctou k ľudskej dôstojnosti zobral na mušku verbálne výkony progresívneho poslanca Jaroslava Spišiaka? Ej, bolo by to kriku a kvílenia o fašistoch, grobianoch, šovinistoch a podobne!

Slovom kaviarenská scéna je plná útlocitu a rešpektu k ľudskej dôstojnosti, len ak sa to týka veľmi úzko vymedzeného okruhu subjektov. Všetko, čo nepovažujú za svoje, nie je podľa nich hodné ani základnej úcty a rešpektu.

Zdroj: https://www.facebook.com/datel.sk

  • to že sú LGBTIQ, len prasce a odpad mikulašencov, niet pochýb.
    vraždy a ich prešľapi len krili a zamlčovali. a títo tu sa hrajú na spravodlivosť? ich jedine právo je držať papulu. a čakať na súd nad nimi.
    A mimochodom, skapala Uršula Lajnová. (pre znalcov už tretia)
    teraz nech sa opierajú o tú svoju onucu kretensku Sychotsku. podvodnička išla rovno do oh.jazera kam patrí.