WEF bude diskutovať o chorobe X

WEF bude diskutovať o chorobe X

WEF bude diskutovať o chorobe X 620 330 Doktor

Prípravy na ďalšiu pandémiu na Svetovom ekonomickom fóre v Davose budúci týždeň. Šéf WHO bude na pódiu hovoriť aj o „chorobe X“.

Budúci týždeň sa na Svetovom ekonomickom fóre v Davose opäť zíde politická a ekonomická elita v luxusnom švajčiarskom letovisku. O kolektívnej agende, ktorá sa týka všetkých, sa diskutuje v exkluzívnej atmosfére. Program poskytuje obvyklé kľúčové body politickej transformácie, ktorá v súčasnosti prebieha, ale bude sa diskutovať aj o zlovestnej „chorobe X“ – ďalšej pandémii.

Choroba X

V stredu sa bude 45 minút diskutovať na tému „Prípravy na Ochorenie X“. Pódium hovorí samo za seba: nebude tam sedieť len šéf WHO Tedros, ale aj člen predstavenstva AstraZeneca, ako aj zástupca šéfredaktora Politico Europe a minister zdravotníctva Brazílie. Politika, médiá, podnikanie a nadnárodné organizácie: zjednotené pri stole v „príprave na ďalšiu pandémiu“.

Ako WEF opisuje udalosť?

„S novými varovaniami Svetovej zdravotníckej organizácie, že neznáma „choroba“

Teória „choroby X“ existuje vo WHO od roku 2018 a propaguje ju mnoho známych tvárí z pandemického priemyslu. Od Covidu, alebo skôr ukončenia hystérie, bola teória silne propagovaná. V laboratóriách v Spojenom kráľovstve už prebieha výskum vakcín (!) proti „chorobe X“. Toto sa stalo známym v auguste 2023.

Novinár Jordan Kasten o rozhovore na WEF píše nasledovné:

„Teraz je pre normálnych ľudí ľahké odmietnuť toto šialenstvo. Ale vzhľadom na silné, šialené mysle, ktoré sa zhromažďujú v Davose, stojí za to zachovať si určitú úroveň situačného povedomia o týchto udalostiach, pretože často môžu poskytnúť pohľad do nestráženého myslenia týchto technokratických tyranov.

Vojna a klíma
Dodáva, že na WEF 2019 bola ohlásená a inzerovaná simulačná hra „Event 201“, ktorá simulovala politickú reakciu – uzamknutie – niekoľko mesiacov pred vypuknutím Covidu.

Ďalšie udalosti, ktoré si zaslúžia osobitnú pozornosť?

Možno téma „Obrana jednotného frontu Európy“. Na pódiu nesedí len ukrajinský minister zahraničných vecí, ale aj prezident Maďarska, prezident Poľska Andrej Duda a bieloruský farebný revolučný vodca. téma:

Európske štáty dosiahli bezprecedentný pokrok vo zvyšovaní a spájaní zdrojov pre svoju kolektívnu obranu: spoločné obstarávanie vojenského materiálu pre Ukrajinu, Fínsko a Švédsko, vstup do NATO, a Dánsko podpísaním spoločnej európskej obrannej politiky do dvoch rokov.

Aký to však má dopad na európsku obrannú spoluprácu, keďže domáca politika ohrozuje jednotu v Európe a jej kľúčových bezpečnostných partneroch?

O „zelenej dohode“ EÚ sa bude diskutovať vo štvrtok o 9:00. Pretože teraz zápasí s „protivetrami“ pred voľbami do EÚ, píšu.

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/12/wef-wird-krankheit-x-diskutieren/