Klimatické zmeny – Klamivá propanda

Klimatické zmeny – Klamivá propanda

Klimatické zmeny – Klamivá propanda 620 330 Doktor

Klimatické zmeny Klamivá propaganda v tradičných médiách o Grónsku

Ochrana klímy je nová verzia „očkovania proti Covid“. Digitálno-finančný komplex, WEF v Davose a rôzne globálne organizácie ako OSN, WHO a tiež EÚ vyvíjajú obrovský tlak na agendu „človekom spôsobenej“ zmeny klímy. Médiá zvýšili pozornosť priamo klamlivou propagandou.

ARTE nedávno zverejnila správu o Grónsku a ďalších severných regiónoch. Bolo ukázané, ako ľadovce padajú do mora a bolo vysvetlené, že tu môžete priamo vidieť klimatické zmeny. Celý film bol natočený uprostred leta. Kedysi sa hovorilo, že ľad tečie rýchlosťou 60 cm za deň. To, že potom niečo prečnievajúce spadne do mora, sa v skutočnosti deje už milióny rokov. Menej časté v severskej zime, častejšie v lete.

Zaujímavý bol príbeh jedného výskumníka, že pod 3 kilometre hrubou vrstvou ľadu sa našli zvyšky rastlín a stromov. Tie sú staré asi 18 miliónov rokov. Prečo sa však nenašli pozostatky rastlín, ktorých vek datuje štúdia publikovaná 23. júla 2023 na 416 000 rokov? „Toto je skutočne prvý nepriestrelný dôkaz, že veľká časť grónskeho ľadového príkrovu zmizla, keď sa oteplil,“ povedal o výsledkoch štúdie vedec z Vermontskej univerzity Paul Bierman .

Presne: 416 000 rokov alebo 18 miliónov – ako Pipi Dlhá Pančucha, aj my robíme svet tak, ako sa nám páči. Zmena podnebia!

Nevieme presne, kde sa Grónsko pred 18 miliónmi rokov nachádzalo. Aj tie najväčšie pevniny a platne sa pohybujú o niekoľko centimetrov za rok. Posuny za 18 miliónov rokov mohli byť stovky alebo tisíce kilometrov do úplne inej klimatickej zóny.

Ľadová pokrývka Grónska sa nedávno zväčšila, ako ukazuje obrázok vyššie. Grónsko sa tomuto príbehu už desaťročia bráni. Po krátkom období silného otepľovania od roku 1994 do začiatku roku 2000 sú priemerné ročné povrchové teploty pôdy (LST) približne od roku 2003 bez trendu. Grónsko sa skutočne ochladilo od roku 2012 (Fang et al., 2023).

To však nebráni tomu, aby médiá produkovali titulky ako je tento:

„Klimatické opatrenia“

Klimatické zmeny sú už roky na prvom mieste v programe globalistov. Je trójskym koňom mizantropických technokratov. V roku 2010 uznávaní „experti“ na zmenu klímy tvrdili , že „ľudia nie sú dostatočne vyvinutí “ na to, aby bojovali proti klimatickým zmenám, a že „možno bude potrebné na chvíľu pozastaviť demokraciu“.

Nedávno, v roku 2019, Bloomberg publikoval články s titulkami ako „Zmena klímy zabije národnú suverenitu, ako ju poznáme“ a vedci nám hovoria:

Štáty nebudú schopné riešiť globálne krízy, ako je zmena klímy, pokiaľ sa nevzdajú svojej suverenity

Po celé roky sa klimatická zmena predávala ako dôvod, prečo by sme mohli byť „nútení“ vzdať sa demokracie alebo suverenity. K tomu „neexistuje žiadna alternatíva“. Paralelne existuje pretrvávajúci propagandistický príbeh zameraný na premenu „zmeny klímy“ z environmentálneho problému na problém pre všetko.

V tomto bode sa všetky národné vlády zhodujú na tom, že zmena klímy je naliehavým problémom, ktorý si vyžaduje globálnu spoluprácu. V zime organizujú veľké summity so 70 000 účastníkmi v krajinách s dennými teplotami 26 stupňov a cestujú medzi tisíckami súkromných lietadiel. Podpisujú medzinárodné dohody, ktoré zaväzujú národné štáty k určitým opatreniam – pre dobro planéty.

Po zavedení tohto modelu sa rozsah „zmeny klímy“ teraz rozšíri na všetky ostatné oblasti. „Zmena klímy“ sa stáva odpoveďou na každú otázku:

  • Samozrejme, „zmena klímy“ mala vždy vplyv na energetiku a dopravu.
  • Po Covide bola „klimatická zmena“ už prekrstená na „zdravotnú krízu“.
  • Teraz nám hovoria, že „zmena klímy“ spôsobuje potravinovú krízu.
  • Hovoria sa nám, že medzinárodný obchod musí zohľadňovať klímu.
  • Svetová banka nám hovorí, že reforma vzdelávania pomôže v boji proti klimatickým zmenám.
  • Medzinárodný menový fond (MMF) nám hovorí, že každá krajina na svete by mala zdaniť oxid uhličitý a v nedávnom článku, že digitálne peniaze centrálnej banky (CBD) môžu byť dobré pre životné prostredie.

Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, verejné zdravotníctvo, energetika a doprava, obchodná, daňová a odvodová politika, dokonca školstvo. Takmer každá oblasť vlády je teraz potenciálne pokrytá „zmenou klímy“.

Už nie je potrebná oficiálna globálna vláda, len jeden výbor „nestranných medzinárodných klimatických expertov“, ktorí majú zachrániť planétu.

Prostredníctvom objektívu „zmeny klímy“ by títo experti mali právomoc diktovať – prepáčte, odporúčať – vládnu politiku v takmer každej oblasti života pre každý národ na planéte.

Toto je globálna vláda v modernom svete, nie centralizovaná, ale distribuovaná. Cloud computing. Bez oficiálnej existencie alebo autority, a teda bez zodpovednosti, a prechádza všetky svoje politické rozhodnutia cez jeden filter – zmenu klímy.

Väčšina alebo všetky krajiny na svete sa budú riadiť väčšinou alebo všetkými odporúčaniami, ale každému, kto sa odvoláva na tieto orgány ako na globálne vlády, budú poskytnuté overenia faktov od Correctiv alebo Politifact zdôrazňujúce, že „ odborné orgány OSN NEZASTUPUJÚ globálnu vládu, pretože nemajú zákonodarnú moc“.

A aby tomu všetci verili, nakrúcajú počas letných dní krásne filmy, ako keď grónsky ľad padá do vody. Na spoločnú úpravu pôsobivej sekvencie pravdepodobne nebudete musieť dlho čakať.

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/08/klimawandel-luegen-propaganda-in-den-altmedien-ueber-groenland/