Zaujímavosť -Shitstorm za Motltlitebňu

Zaujímavosť -Shitstorm za Motltlitebňu

Zaujímavosť -Shitstorm za Motltlitebňu 620 330 Doktor

Zaujímavosť – Shitstorm za Motlitebný kontajner

Modlitebný kontajner“ na letisku

Modlite sa, aby autobus prišiel načas? Nový kontajner na modlitbu s viacerými vierovyznaniami na letisku v Bristole vyvoláva online smiech. Štyri steny majú byť „súkromným priestorom na uvažovanie a modlitbu pri čakaní na vyzdvihnutie priateľov, rodinných príslušníkov alebo blízkych“.

„Keď Pán povedal: ‚Poď ku mne, aby som sa ukryl,‘ nemyslel tým autobusový prístrešok s prilepeným cestovným poriadkom, píše sa v jednom príspevku  na sociálnych sieťach. Letisko Bristol reagovalo na kritiku vyhlásením, že uskutočnilo „rozsiahle konzultácie“ a „počúvalo spätnú väzbu“, ktoré viedli k novej budove, ktorá mala „poskytovať ochranu pred zimou a dôstojnosť“.

„Najdepresívnejšia vec, akú som kedy videl“

Sivá miestnosť v tvare kocky s dvomi stĺpikmi pri vchode, ktorej súkromie je umocnené fóliou na zatemnenie okien, opísal jeden používateľ ako „najdepresívnejšiu vec, akú som kedy videl“.

Jeden používateľ však pochválil štruktúru ako „žiariaci príklad britskej kultúry“ a dodal: „Často počúvam ľudí, ktorí hovoria, že sa im nechce modliť: Často počúvam, že ľudia nerozumejú tomu, čo je „Britská kultúra“ znamená. Ďalší používateľ povedal, že letisko len „naleptilo nálepku na fajčiareň“ a dodal: „Nas neoklamete!

Zdroj: https://exxpress.at/shitstorm-fuer-neuen-gebets-container-auf-flughafen/