KTO JE ZUZANA DLUGOŠOVÁ?

KTO JE ZUZANA DLUGOŠOVÁ?

KTO JE ZUZANA DLUGOŠOVÁ? 620 330 Mr Hyde

Priatelia, v týchto dňoch sa mediálne silne brojí proti ministrovi vnútra Šutajovi Eštokovi, ktorý si dovolil zobrať do parády Jána Čurillu a jeho kumpánov.

Ten rozhodol o dočasnom pozbavení výkonu štátnej služby u šiestich príslušníkov polície tak, ako mu to prikazuje príslušný paragraf (na jeho základe musí byť policajt dočasne pozbavený výkonu štátnej služby, ak je dôvodne podozrivý zo spáchania trestného činu).

A teraz nastúpila mainstreamová úderka a aj šéfka „Úradu pre ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti“ pani Dlugošová, ako je to nezákonné a ako sa bude Čurilla brániť, pretože on má status chránenej osoby a jeho zo zamestnania nemôžno prepustiť ani mu pozastaviť výkon. Nastúpi advokát Kubina a celá armáda novinárov!

Dnes dokonca SASka podala na Šutaja Eštoka trestné oznámenie!

🙏 Bum. A teraz k jadru problému. Kto je predsedníčka úradu?

  1. Predsedníčka úradu je Zuzana Dlugošová a tá je prosím pekne bývalá poradkyňa Veľvyslanectva USA v oblasti právneho štátu (2014 – 2021). Pracovala pre nich teda do času, kedy vznikol úrad ktorému šéfuje. Ten vznikol vo februári 2021 a tak isto vieme odkiaľ vietor fúkal, aby úrad vznikol.
  2. Zákon o tom, že takýto úrad má vzniknúť podpísala Čaputová a Čaputová je – pozor – bývalá advokátska koncipientka u Zuzany Dlugošovej (1.9.2007 – 31.1.2009) !!!
  3. Zuzana Dlugošová je tiež bývalá spolupracujúca právnička Nadácie otvorenej spoločnosti a spoločne s dnešnou prezidentkou Zuzanou Čaputovou sú bývalé kolegyňe zo sorosovskej nadácie VIA IURIS.
  4. Zároveň Zuzana Dlugošová je advokátska koncipientka známeho sudcu Hrubalu, ktorého názory poznáme!

Stačí takto?
_____

Aký záver je možné teda vyvodiť?

Nielenže v tomto štáte je liberálna kaviareň neuveriteľne prepojená, ale hlavne je úplne jasné, že protispoločenskú činnosť tu vyvíjajú hlavne tie postavy, ktoré stoja za vznikom tohto úradu, ktoré ho riadia a ktoré ho politizujú!

Používajú ho na politický boj bez toho, aby na niečo také mali oprávnenie alebo mandát a vstupujú do boja smerujúceho k očiste polície spôsobom, ktorý jasne ukazuje že o žiadnu očistu im nejde!

Skutočne, tento úrad je zrejme len ďalší kúsok lega mimovládkovej mafie, ktorá vie získať aj Úrad v štáte a pod rúškom ochrany občanov v skutočnosti chráni obvinených a možných budúcich zločincov.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=I5R8ARZHNos