Povedzme to nahlas! Nastal čas….

Povedzme to nahlas! Nastal čas….

Povedzme to nahlas! Nastal čas…. 620 330 Doktor

Pred šialenstvom ideológie rodovej identity už niet úniku – podkopáva slobodu prejavu, ničí kariéry a rozdeľuje rodiny. Je čas, aby mlčiaca väčšina zaujala stanovisko.

Prinášame Vám preklad v plnom znení od autora petície

Možno si myslíte, že táto debata je nezmysel a s vami nemá nič spoločné. Zatiaľ čo sa politici a aktivisti viažu na uzly v snahe definovať, „čo je žena“, vy sa držíte svojej vlastnej kontroly nad realitou. Viete, že biologický rozdiel medzi mužmi a ženami je zrejmý a zásadný.

A máte úplnú pravdu…až na to, že z toho šialenstva už niet úniku. Ideológia rodovej identity je teraz zakorenená tak hlboko, že predstavuje značné riziko pre nespočetné množstvo detí a tínedžerov.

Podkopáva právo na slobodu prejavu, ničí kariéry a trhá rodiny, ako aj deformuje každú inštitúciu od zdravotníctva, cez políciu a školy až po súkromné podniky a ničí ťažko vybojované práva homosexuálov a homosexuálov samotných.

Táto zhubná ideológia zdevastovala môj vlastný život, keď ma po troch rokoch päťročného vysokoškolského magisterského štúdia ako praktikanta psychoterapeuta vylúčili z inštitútu Metanoia, kde som študoval.


Mojím prehreškom bolo toto: vyjadril som obavy z nebezpečenstva podávania škodlivých a nezvratných blokátorov puberty a skrížených pohlavných hormónov zraniteľným deťom, čo môže byť stav duševného zdravia. A napísal som petíciu vláde, v ktorej som ich požiadal, aby zabezpečili exploratívnu terapiu, ktorá zvažuje dôvody, prečo sa niekto môže cítiť zle vo svojom tele.

Nemohol som už mlčať.

Tento masový blud, že biologický sex je vecou voľby, predstavuje nebezpečenstvo pre mladých ľudí v bezprecedentnom rozsahu. V materských školách sú deti mladšie ako päť rokov nútené počúvať príbehy o transrodových batoľatách, ktoré im čítajú muži v sexuálnych kostýmoch.

Zmätení tínedžeri a ich rodičia sa učia, že je možné narodiť sa v nesprávnom tele, a sú povzbudzovaní k tomu, aby verili, že najlepšou odpoveďou na znechutenie ich telom je nezvratná chemická a chirurgická liečba.

Škody, ktoré to spôsobuje našej spoločnosti, sa nedajú zmerať. Tým, že jednotlivci, ktorí sa identifikujú ako ženy, čoraz viac dostávajú neobmedzený prístup do priestorov len pre ženy, sú ženy zbavené svojich práv na bezpečné útočisko, ako sú verejné šatne, záchody a krízové centrá pre znásilnenia.

Šialenstvo je také nekontrolovateľné, že v niektorých častiach Británie muži obvinení zo znásilnenia tvrdia, že sa „identifikujú“ ako ženy a polícia a súdy s nimi tak zaobchádzajú. V športoch, ako je cyklistika a plávanie, priemerní mužskí športovci obrali ženy o možnosť získať medaily alebo vytvoriť rekordy.


Gayovia a lesby sú označovaní za bigotných, pretože ich priťahuje rovnaké pohlavie, dospelým gejom sa hovorí, že sú „uväznení v nesprávnom tele“.

Protestujte proti čomukoľvek z vyššie uvedeného a riskujete, že budete odsúdení ako „transfóbni“. Ženy, ktoré sa postavia proti klamstvám, sa nazývajú ‚Terfs‘ (Trans Exclusionary Radical Feminists) sú verbálne alebo aj fyzicky napádané. Muži aj ženy prichádzajú o prácu, pretože sa odvážili veriť v biológiu.

Je načase, aby to povedali všetci, ktorí veria, že je to nesprávne. Preto sme vytvorili Deklaráciu za biologickú realitu – aby sme dali verejnosti možnosť byť vypočutí.

Signatárske organizácie a spolupodpisovatelia sú rôznorodí a zastupujú zainteresovaných právnikov, lekárov, terapeutov, sociálnych pracovníkov, akademikov, učiteľov, aktivistov a rodičov, ako aj politikov z rôznych politických strán.

Toto nie je o ľavici alebo pravici. Ide o to, čo je správne a nesprávne. Je možné postaviť sa proti tejto nebezpečnej a rozdeľujúcej ideológii a zároveň zachovať rešpekt a empatiu voči tým, ktorí s týmto problémom zápasia.

Odkaz na petíciu: https://declarationforbiologicalreality.org/

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/debate/article-12713369/JAMES-ESSES-no-longer-escape-insanity-gender-identity-ideology-undermines-free-speech-destroys-careers-tears-families-apart.html