Elon versus diabol György

Elon versus diabol György

Elon versus diabol György 620 330 Doktor

Elon Musk hovorí, že George Soros „zásadne nenávidí ľudstvo“, narúša „vlákno civilizácie“

Elon Musk tvrdil, že George Soros „nenávidí ľudstvo“.

Miliardár Elon Musk spustil nový útok proti svojmu „kolegovi“ magnátovi Georgovi Sorosovi a tvrdil, že 93-ročný demokratický megadarca narúša „štruktúru civilizácie“.

Musk, ktorý začiatkom tohto roka prirovnal človeka, ktorý prežil holokaust, k superzloduchovi z X-Men Magnetovi , kritizoval filantropa za to, že financoval progresívnych prokurátorov, ktorí sú mäkkí pri trestaní zločinu.

„Podľa môjho názoru zásadne nenávidí ľudstvo,“ povedal Musk počas utorkového vystúpenia v podcaste „The Joe Rogan Experience“ .

„Robí veci, ktoré narúšajú štruktúru civilizácie, necháva voliť oblastných prokurátorov, ktorí odmietajú stíhať zločin. To je časť problému v San Franciscu, LA a ďalších mestách.“

Musk ďalej presadzoval svoju vlastnú teóriu, prečo Soros využíva svoju nadáciu otvorenej spoločnosti cielenú na miestne rasy namiesto národných kampaní.

„Keď sa dostanete k mestským a štátnym okresným prokurátorom, hodnota za peniaze je mimoriadne dobrá,“ povedal Musk. „Soros si uvedomil, že v skutočnosti nepotrebujete meniť zákony; musíte len zmeniť spôsob ich presadzovania.“

Šéf Tesly, ktorý vo svojom vystúpení v Roganovej show v roku 2018 vyvolal vlastnú kontroverziu tým, že si zapálil  jointa, popíjal počas vystúpenia podcastu drink.

Rogan strávil veľkú časť epizódy v halloweenskom kostýme s blond parochňou.

George Soros je známym demokratickým darcom a podporovateľom progresívnych vecí.

Musk tiež vysvetlil dôvody svojho rozhodnutia kúpiť Twitter minulý rok za 44 miliárd dolárov, pričom tvrdil, že mal pocit, že stránka má „korozívny účinok“ na spoločnosť.

Twitter bol „v zásade kontrolovaný krajnou ľavicou“ a fungoval ako „informačná zbraň“ pre radikálnych progresivistov na úkor iných názorov,“ dodal Musk.

Musk čelil intenzívnej kontrole svojej generálnej prestavby Twitteru, ktorá zahŕňala zmenu názvu spoločnosti na „X“, čo od používateľov vyžadovalo, aby platili za prémiové funkcie a uvoľnili štandardy moderovania obsahu.

Tento týždeň X rozdalo zamestnanecké akcie. Momentálna hodnota spoločnosti je len 19 miliárd dolárov – menej ako polovica toho, čo Musk zaplatil za nákup Twitteru pred rokom.

Zdroj: https://nypost.com/2023/11/01/business/elon-musk-slams-george-soros-on-the-joe-rogan-experience/