Baránek o Dolinkovej: Dvíha sa mi žalúdok. Tkáč: Na ministerstve zdravotníctva ožíva Agenda 2030

Baránek o Dolinkovej: Dvíha sa mi žalúdok. Tkáč: Na ministerstve zdravotníctva ožíva Agenda 2030

Baránek o Dolinkovej: Dvíha sa mi žalúdok. Tkáč: Na ministerstve zdravotníctva ožíva Agenda 2030 620 330 Mr Hyde

Nová ministerka zdravotníctva SR Zuzana Dolinková bezprostredne po nástupe do svojej funkcie vyhlásila, že bude hľadať také riešenia, ktorými sa dosiahne väčšia kapacita očkovania a skrátenie čakacích lehôt na očkovanie naprieč Slovenskom. Dodala, že z tohto dôvodu bude v najbližších dňoch iniciovať stretnutie s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

“Po zrušení mimoriadnej situácie boli zásadným spôsobom obmedzené zákonné možnosti štátu intervenovať a priamo manažovať proces očkovania proti ochoreniu COVID-19. Aj preto je dnes možné očkovanie len v nemocnicach, ktorých zriaďovateľom je štát,“ informovalo v tejto súvislosti na sociálnej sieti Ministerstvo zdravotníctva SR.

“Nádeje, ktoré niekto vkladal do ‘osvietenosti’ novej vládnej koalície, budú evidentne limitované,” komentoval na sociálnej sieti správu rezortu zdravotníctva majiteľ prieskumnej agentúry Polis, publicista a politický analytik Ján Baránek.

“V čase, keď nie len svetové, ale už aj naše médiá prinášajú informácie o ‘nevysvetliteľnom’ náraste úmrtí mladých ľudí na srdcovo-cievne ochorenia, keď čítame o tzv. turborakovinách, keď je explicitne dokázané, že celé očkovanie sa minulo účinku, ministerka zdravotníctva narieka, že štát má obmedzené zákonné možnosti intervenovať a manažovať proces očkovania proti covidu…

Neviem, čo na toto povedať. Kšeft, hlúposť, premotivovanosť…? Ak toto má byť cena za to, že pri moci nie je Progresívne Slovensko, ľahko sa môže stať, že po čase rozdiel ani nerozoznáme. Milá nová vládna koalícia, už zasa sa mi zdvíha žalúdok, a to ste tam doslova len pár dní,” pokračoval vo svojom statuse Baránek.

“Som zvedavý, ktorý z ‘nových’ poslancov bude pani ministerku interpelovať a žiadať o vysvetlenie, respektíve zastavenie očkovania dovtedy, kým sa neudeje odborná diskusia všetkých relevantných odborníkov vrátane oboznámenia verejnosti s doterajším skúsenosťami a nežiaducimi účinkami týchto roztokov,” uzavrel svoju reakciu známy politický analytik.

Na vyhlásenie ministerky zdravotníctva a jej rezortu verejne reagoval aj niekdajší viceguvernér Národnej banky Slovenska, expredseda Matice slovenskej a publicista Marián Tkáč, ktorého stanovisko zverejnil magazín Extra plus.

Pripomína v ňom, že presadzovanie plošných očkovaní proti ochoreniu COVID-19 je v súlade s cieľmi kontroverzného programového dokumentu OSN s názvom Agenda 2030, previazaného so Svetovou zdravotníckou organizáciou či EÚ. Podľa neho ide súčasť zámeru drasticky znížiť populáciu vo svete, za ktorým stoja David Rockefeller, Klaus Schwab či Bill Gates.

“Myslleli sme si, že ‘to už máme za sebou’, že už sme sa vrátili k rozumu a ‘citlivo vnímame’ dôsledky vakcinácie, preukazované stovkami vedeckých kapacít. Nádejali sme sa, že depopulačná Agenda 2030 nie je právne záväzná. A že sa nová vláda od nej odkloní. Až kým sme nedostali informáciu z ministerstva zdravotníctva. Čo s tým?” položil rečnícku otázku Tkáč.

Ministerku zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú nominovala na tento post strana Hlas-SD. V minulosti pôsobila ako riaditeľka Zväzu ambulantných poskytovateľov, neskôr vstúpila do strany Dobrá voľba Tomáša Druckera. Po zlúčení Dobrej voľby s Hlasom-SD sa stala podpredsedníčkou strany Petra Pellegriniho.

Dolinková bola v čase pandémie propagátorkou očkovania. „Som jednoznačne presvedčená o tom, že očkovanie je cesta von z pandémie,“ vyhlásila v rozhovore pre denník Štandard v druhej polovici roka 2021.

V septembri minulého poskytla súčasná členka štvrtého Ficovho kabinetu v interview pre rozhovor Denníku N, v ktorom okrem iného vyhlásila, že si nevie predstaviť spoluprácu so Smerom-SSD a hnutím Republika.

Zdroj: https://www.napalete.sk/baranek-o-dolinkovej-dviha-sa-mi-zaludok-tkac-na-ministerstve-zdravotnictva-oziva-agenda-2030/

  • to že je Dolinková prpaguje vakciny ktoré vraždia, zanechávajú trvalé následky, svedčí o jej úplnej neschopnosti, zastávať taký urad ako je MZ. Každý kto stál za touto falošnou propagandou, bude potrestaný. COVID do dnešných dní, nik neizoloval. Z toho jasne plinie, že ten kto sa podieľal na tejto genocíde, proti ľudu je podvodnik, vrah,