Zamyslenie Judity Laššákovej

Zamyslenie Judity Laššákovej

Zamyslenie Judity Laššákovej 620 330 Mr Hyde

Kým politickí amatéri vyplakávajú, Fico začal prezidentskú kampaň.

I keď je nutné pokračovať v rozkrývaní ohývabania práva politikmi, ktorí permanentne zneužívajú trestné právo na politický súboj, zastavme sa ešte pri tom, čo sa deje po voľbách. Politickí amatéri sa rozhodli, že vôľa pár jedincov je dôležitejšia ako výsledky parlamentných volieb. Pri svojom ťažení si však nevšimli jednu vec. Fico začal prezidentskú kampaň…

  • a evidentné že. J.Laššákovej to nejak prekáža. Len aby ukázala, ako poraziť Fica. Jednoducho vraví, on vám nasľuboval ale ho zaujíma len post prezidenta.
    Laššáková, vy mate veľa za ušami. Schválne ukážte, kto ste a čo máte všetko na rováši. Ono pride na vás rada. Ukážte, ako ste pomohla ľuďom,ale s pravdou. Je zrejmé že bývalá Uršula bola vaša veľká priateľka aj jej dve dcéry. Vaša orientácia je aká. To že ste patrila niekedy k rodu ste zamlčala. Že idete bez milosti do oh.jaz už asi viete. Nič iné nieste než Judáš. To čo hráte na ľudí, na mňa neplatí. čas sa blíži, no a satanáš Bergoglio vás už nijako neochrani-bol zavraždený.

  • dodatok-Laššáková je lezba a má identické dvojča sestru. A tou je jej terajší muž, transsexuál-ka. To čo tu hrá ako veľmi vám chce pomôcť, je iba divadlo. táto zrúda vám nijako pomôcť nechce, nenávidí vás a ku všetkému, nenávidí aj vsemohucehi a jeho ženu MB.PM.všimni si že sa nikdy ani len slovkom nezmieni o bohu a MB.PM. Toto bola jej povinnosť ako aj Carlsona, ktorý je tiež transsexualka-teda žena prezlečená za muža,ale nevadí jej že sa sama na ich miesto korunovala ako aj zo svojou transsexualkou,sestrou, ktorá je teraz jej muž 😂. práve oni sú za genocídu na ľuďoch a pravnimi podvodmi. to čo tu splieta je iba kamufláž.